Hüppa postitusse

-vr6-

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    354
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    15

Kõik, mis -vr6- postitas

  1. https://www.autoscout24.com/offers/bmw-335-335-mattig-umbau-gasoline-yellow-b024d98a-df37-4f14-9637-665c8b4a32f1?cldtidx=2
  2. -vr6-

    Lobamokkade rubriik

    Ise käisime stock pilliga millel sai kaar sisse visatud , ei mäleta küll et oleks küsinud ja nõudnud midagi.
  3. -vr6-

    Lobamokkade rubriik

    Jep . Nii on endiselt
  4. -vr6-

    Kelladebloki akud

    Neil kohapeal kõik olemas . Võta akud kaasa ja teevad uue akupaki sulle või siis joodad ise kodus. Ma ise ei viitsinud koormusega jännata ja lasin seal ära teha.
  5. -vr6-

    Kelladebloki akud

    Tallinnas Tondi ülesõidu juures on akukeskus seal teevad, ise lasin seal uue paki teha ja maksis 22euri vist mõni aasta tagasi
  6. -vr6-

    Kes, kus ja keda nägi

    Olin tõesti mina
  7. -vr6-

    M54B30 170kw E30-le

    E36 ja E46 mootori käpad on samad , mõlemad sobivad.
  8. -vr6-

    M: 325i varuosad

    Tere ega diffrit ei leidu?
  9. -vr6-

    O:324td diffrit, mtech 2 ringi

    Mis on diffri hind ja seisukord?
  10. -vr6-

    Elektriaknad

    Akende lukustus nupp pole kogematta allajäänud? Mul toimivad aknad samuti kui üks ustest lahti teha.
  11. -vr6-

    Lobamokkade rubriik

    Aga mis vahe neil kahel on? Ainult hinnavahe?
  12. -vr6-

    Lobamokkade rubriik

    Eix ostaks heameelega aga , uurisin mis ma uurisin ma bmwfansis , aga õigeid koode ma ei leidnud. Kui viitsimist on ehk paned mulle õiged koodid. Suured tänud ette ära.
  13. -vr6-

    Lobamokkade rubriik

    Hei ega kellelgi juhuslikult sellist pistikut koos juhtmejupiga ei leidu?
  14. Olen sealt omal käel mitmeid kordi tellinud ja tarnega probleeme pole olnud . Viimati Tellisin 23.07 ja täna hommikul andis kuller mulle paki üle.
  15. -vr6-

    Lobamokkade rubriik

    Mul põlesid ka alguses , kuna releed ei olnud .pead relee panema ja asi korras . Mul tekkis peale mootori swappi see kala.
  16. -vr6-

    Kes, kus ja keda nägi

    Airit sai pühapäeval nähtud
  17. -vr6-

    Lobamokkade rubriik

    Selge suured tänud Eix ,siis on kõik nii nagu peab.
  18. -vr6-

    Lobamokkade rubriik

    Hei oskab keegi öelda kas istmesoojenduse lülitil peaks pirnid samamoodi hõõguma nagu EL akendel kui Ulsed on lahti või tuled põlevad ?
  19. -vr6-

    Lobamokkade rubriik

    @Reino mul sõidab pagasiis niisama kaasa ahkualune kate , võin laenata kui Tallinnas oled .
  20. -vr6-

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi on cabriol aku pagassi viinud? Kas sobib tavaline + kaabel ka sedaani pealt või mitte? Vibration damper tuleb sealt kuidagi välja rookida? Kas tuleb teisele poole tõsta või pole seda üldse vaja?
  21. -vr6-

    Tankimine

    Aga milles või olla põhjus kui silmini täis tankides lekib?
  22. -vr6-

    Kes, kus ja keda nägi

    Sai punasele touringule käppavisatud mustame teel.
  23. Ise kasutan ka oma cabriot suveperioodil igapäeva autona , väga hea dünaamikaga auto igapäevaseks kasutamiseks. Kütusekulu ilmselt pole määrav enam sellise autopuhul.
  24. -vr6-

    Temp seieri jama

    Mul tegi FL spidoplokk igasugu tsirkust küll ei toiminud taho, service põles kord vilkus ,kuid peale akude vahetust toimib kõik korralikult.
  25. -vr6-

    Temp seieri jama

    Vaheta spidoploki akud ära ja Peaks korras olema.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus