Hüppa postitusse

Max.

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    921
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    75

Kõik, mis Max. postitas

  1. Max.

    M52b28 klappkõver

    bmw üldfoorumist saad vast kiiremini.
  2. Max.

    Stroker

    Mootor on küll vanavana, aga remont oioi kui kulukas 😀🍺
  3. Max.

    VARASTATUD!

    Aa, hea küll. Ei kontrollindki numbrit.
  4. Max.

    VARASTATUD!

    Pole küll enda auto aga silmad lahti: pilt illustratiivne https://m.postimees.ee/section/3257/6420869
  5. http://www.auto24.ee/used/2902194 waow, ei tingi.
  6. Max.

    Tagasillas kolksub

    Ilm küll sellesse probleemi vist ei käi, aga mul ei suudetud diffripuksi kolksu üv punktis tuvastada.
  7. Max.

    Kes, kus ja keda nägi

    Ning oli ka üks must fl kupee (mingid numbrid ja BX*) nr märgiga.
  8. Max.

    Ülevaatuse teema

    Ju nad nende ilgete jälgmiste pärast nii kibestunult oma tööd teevadki–töökoha säilimise eesmärgil.
  9. Max.

    Ülevaatuse teema

    Passi all mõeldaksegi siin mnt ameti e-infot, mis on ka osaliselt seotud sõiduki füüsilise passiga.(või mingi sarnane süsteem, kus kindla registreeritud auto andmeid nähakse). See ongi infoallikas, mida tehnopunktides arvestatakse. Minu kogemus.
  10. Max.

    Ülevaatuse teema

    absoluutselt
  11. Max.

    Ülevaatuse teema

    Endalgi 17 sees ning põtrade juurest pärit auto. Seal pidavatki soovitavate mõõtude passi saamine inimlik olema. Et lähed oma soovimõõtudega kuskile üv taolisesse punkti, mees hindab ja vaatab üle. Kui sobib, siis vormistab arki moodi asjandus lõivu eest su soovi ametlikuks.
  12. Max.

    Ülevaatuse teema

    Jep, praegu vägagi “buumi” aeg. Kõik korrad on ka akende ja turvavööde kontrollgi tehtud, mida varasemast ei mäleta küll. Mis puudutab rehvimõõdu teemat, siis neil jumala pohhui, mida sulle tehasest lubatud on. Mōōdud peavad olema passis ja kui pole, siis huinjakk. Ega neid see sildikenegi vist uksepakul ei huvita. Ma ei tohi isegi endale plekkvelgi alla panna. Mingi aeg peakski arkis seda teemat natuke toksima.
  13. Siis mõistsin ise valesti. 240vs260 ei oska öelda jah. Kui 260 väikse ja suure flantsiga kõrvuti võtta, siis peaks küll vahetada saama. Niipalju infot ma kunagi netist sain. Nagu eix mainis, siis ka neid erinevaid. Olin sama mure ees korraks.
  14. edit: vöi siis ikka ei saa.
  15. Sain siis filmi ilmutusest kätte, mis plõksis aparaadis FL ajastust. Arvutisse skännida ei viitsinud, tegin teloga. Parim effect siiski oma silmaga. Sai esimese ilmutuse puhul ka albulmgi soetatud. 📷
  16. Max.

    bensiini hais salongis

    bensavollad terved? Mul selline juhus lekkiva vollaga olnd, et soojalt aurus kohe minema, seega oli raske tuvastada, kuid külmalt jättis jälje. Oli see muidugi M40nel, millel mingi tobe ühendusjupp oli sl. kolde vahel kuskil. Lihtsalt motteaineks, et mure liiga keeruliseks ei mõtleks Aga jah vaata ehk üle paagituulutus otsast lõpuni. Ning kui paagil ikkagi on kuskil pisikesed augud, aga nii napilt, et veel ei leki, siis jätabki mulje, et paak terve.
  17. Nii Pärnust ka siis mōne klubilisega liitujs viljandist suurema hundikarjaga.
  18. Max.

    Lobamokkade rubriik

    @harcore Üks pood on ülejõe selveri taga, vist oli tallinna mnt 93b. Värvi sealt saab, aga ei oska öelda, kuidas muu kaubavalikuga on.
  19. Mis marsruudil tallinlased liiguvad?
  20. Mis heitgaasi näidud üvl on? pole hiljuti külastanud?
  21. Max.

    Pärnu E30 omanikud!

    Nonii Pärnakad, annab teada, kes laupäeval käpp.
  22. Max.

    Lobamokkade rubriik

    Kas spreipurgis kivikaitse kannatab kriitikat? Või on pintsliga hunnik mastiksit parem?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus