Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Reino

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  155
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  2

Reino võitis päeva viimati 31. august 2014

Reino sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

6 meeldimist

Kasutajast Reino

 • Tiitel
  Vana kala

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. Eelistatult harjumaa kandis, võib pakkuda ka mujalt. Pakkuda võib kõiki ülekandeid, eelistatud 3.64 - 4.1 Reino
 2. Reino

  Spidomeetri/tahhomeetri vahetus/upgrade

  Kui mälu ei peta, olid tahhoka jaoks pistikud olemas kellaga plokil. (Jätan endale eksimise ruumi, kuna viimati lahkasin kellaga plokki 7a. tagasi ) Enda jaoks jäi asi katki kuna esikorpusesse oleks jäänud näotu auk, kuna kellaga variandil tuleb läbi klaasi kella keeramiseks samasugune varras, nagu odomeetri nullimiseks. R4-R6 tahhokad omavahel kenasti vahetatavad (va. eta,diisel), taustad võivad erinevad olla (rohelised ja punased alad). Jälgida tuleks marke, kellaplokke on nii VDO kui Motometer toodangut, osasid kellasid omavahel vahetada ei saanud. Kui midagi kindlat tarvis võid küsida, mingi poolik plokk peaks kusagil olema.
 3. Reino

  Porimatid, veluurist

  Matid käes ja rahul ikka
 4. Reino

  Ei pumpa vasak poolsest paagis osast, parem poolsesse.

  Sama probleemi põhjustab voolikute vale ühendus. Kunagi sai maadeldud ühe isendiga, millel paagivahetuse käigus olid tagasivoolu ja tuulutuse torud vahetusse läinud. (Suured olid minu silmad, kui tagasivoolu survet sisse lastes, hakkas paremast tagumisest rattakoopast kütet voolama (tuulutuse paagist st.)) Paagi tööpõhimõte on lihtne, kahe poole vahel jookseb toru (kaarega pealt läbi), parem paagipool imeb vasakult kütust samamoodi nagu kütusevargad voolikuga kanistrisse imevad (Kodus peaks mingi põnev diagramm ka olema paagist, kui meeles on otsin üles)
 5. Reino

  Porimatid, veluurist

  Diil
 6. Reino

  Porimatid, veluurist

  Mind võib ka kirja panna. (Kupee)
 7. E30'le küll alla ei istu, aga äkki kellegi talverallikale kuluvad marjaks. Naelte jääk 75-80% Mustrit 7-8mm (asfalti näinud minimaalselt) Hind 80€/jooks (Foorumlasele ka tingimisruum ) 55645526 Tallinn Reino
 8. Reino

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  http://www.auto24.ee/used/1792136 Kärukonksuga kabrio - seksoloogiline
 9. Reino

  M: M20B25 126kw Kolvid, Kepsud, Väntvõll

  Kolvid+kepsud 30€ Väntvõll 30€ (Heas korras STD mõõt, ühtegi jälge tööpindade pealt ei leidnud) Combo 50€ 2. Jaanuarini saab kraamiga vabalt tutvuda.
 10. Täiesti töötava mootori seest. Tel. 55645526 Tallinn Kuna hetkel teenin aega, ei pruugi alati olla telefonitsi kättesaadav.
 11. Reino

  M: Preface stangelisa/põllelisa

  Infoks et tuuningtükiga küll tegu pole, kõige tavalisem -85 (vist) vanemamalli preface stangelisa
 12. Reino

  325 jahutus

  Veepumbale saab alati ka pimeda ette panna kolmandale augule, esialgu enda autol sai nii tehtud. OT: Kusjuures poest veepumpa küsides mingit väga asjaliku firma toodet faceliftile anda ei tahetudki, pre'le pakuti kohe viisaka firma toodet ja kui ma õieti mäletan siis veel odavamalt ka. Edit: Kurivaim, peab hoolekamalt lugema teinekord. Arvasin, et nagu enamikul juhtudel tahetakse pre mootorit sobitada face kerele .
 13. Reino

  bmw e30 m20b23 probleem küünaldega

  Tavaliselt klapisääretihendid, Vale seguga võib ka igast imelikke probleeme tekkida (vaakumlekked, 323'e puhul on kapotiall korralik voolikurägastik)
 14. Reino

  325 126kw 272 nukk

  http://www.artman-racing.ee/artman/index.php
 15. Reino

  M:PRE fl istmed ja põhjamatt

  Kui põhjamatt leiaks tee Tallinnasse, julgeksin pakkuda 2/3 sinu esialgselt küsitud hinnast.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus