Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

Midaasja

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    350
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    21

Kõik, mis Midaasja postitas

  1. Midaasja

    Tanketoru

    Mjah tuttav lugu, bmw-de tankimine ongi üks paras jura, mul õnneks on rattakoopa, tankimistoru ja paagi teema juba läbitud
  2. rehvimustergi tundub ajastukohane
  3. Kunagi tahtsin seda osta, aga jäin tiba hiljaks, oli teine Puurmanist, kuskil siin on teema ka olemas.
  4. Ei oska arvata, rullik asub üsna ühtemoodi ukse posti sees ja pole proovinud mis takistuseks võiks saada
  5. Ma selle teema täitsa ära unustanud, tegelikult tahaks jätkuvalt korralikku vööd ja parem vist istub vasakule poole ka, ehk siis peaksid omavahel vahetatavad olema. Aga võiks privasse kirjutada, sest sealsed märguanded jäävad hästi silma. Vabandused igatahes......
  6. Midaasja

    Kes, kus ja keda nägi

    Märkasin Eixi masinat Autolehe esikaanel....
  7. Oli aeg kui müügis 2-3 E30, hetkel on müük õige aktiivne - 17 masinat, tea kas hinnad on sellised et on hakatud kapitali realiseerima.....
  8. Kas foorumisse võiks teha mingi kasutajate listi kus statistiliselt näha mis mootoritega ja nt. lisadega masinaid kasutajatel on, aga sellest vist ei tuleks midagi - suht keeruline teostus, omanikel endil tuleks täita.
  9. Teab mis kautajale kuulub punane touring 555LAX? Sai koos ära tuldud, sõitis kenasti mul kannul, samas ma ise GPS-i järgi tulin ja vahepeal tekkis küll tunne kas me ikka üldse Tartu poole liigume, aga siiski läbi Otepää sai kohale
  10. Paar kobedat pilli olid mis Oorele ei tulnud, kasutaja Allan kupee 223 numbriga oli sellises kenas originaalkonditsioonis ja päris hea oli veel tumepunane kupee koos 2 tüdrukuga, millel väheke velgi, istmeid ja esitiibu sättides saaks ilusa masina.
  11. Et siis tulede regulaatori nupp rooli aluse katte küljes - puudu on veel lampide soklid, kõik muu olemas. On kellegil olemas need soklid kuhu lambid sisse käivad? Ideaalis koos originaal 0,36W lampidega aga seda on juba palju tahta
  12. Ikka olen avatud korraliku rihma pakkumistele.
  13. Kütuse taseme hoiatustuli läheb mis koguse pealt põlema? Sõitsin kaua julgesin ning tankisin pea 53 liitrit, aga hoiatuslampi põlema ei saanud. Kas on võimalik et armatuuri lamp ise läbi või saab kuskilt midagi veel olla? Süüte lülitusel ta seda kontrolliks ka ju ei näita.
  14. Midaasja

    Tweeterid

    Kas kolmnurkadesse käivatel tweeteritel on mingid filtrid küljes juba? mul on ühed pioneeri kõlarid pandud ette ja seal on filtrid kõrgete jaoks eraldi olemas, kas siis saaks midagi nagu topelt?
  15. 1800-ga saab, kui korjandus teha foorumis ja siis veel teine korjandus et taastada (sel juhul tuleb 5000-ndest puudugi ehk) ja siis otsustada kes omanik on (ühisomanduses hävib ruttu ära), seejärel lähevad osanikud totaalselt tülli jne .jne. Vahelduseks võiks midagi sellist korraldada küll.
  16. ok, vaatasin et varuosa lehel pildil näitas aga nimekirjas polnud ja tekkis tunne et tellida ei saa, aga jah Forss on võimalus
  17. Tagurpidikäigu tuled ei põle ja kui anduri juhtmed kokku panna siis põlevad, ju siis andur käigukasti pealt, halvemal juhul miski kastis ei liiguta seda. On kellegil pakkuda töötavat andurit? Mootoriks M40, kasti tüüpi ei oska esimese hooga nimetada, 240 vist.
  18. Mihkli E23 ka müügis http://www.auto24.ee/used/2265303 ja kui keegi selle rahapaki lauda lööb siis E30 ja E38 kohendamisel rahalisi takistusi ei tohiks olla
  19. Sai vahetatud ja ei murdunud midagi ära, pooled tikud tulid välja ja pooled jäid külge aga sai kõik uute vastu vahetatud.
  20. Midaasja

    Tulede probleem

    Jap, oligi seal mingi massijuhe ja mutter niisama näpuga külge keeratud, loodame et peale võtmega keeramist saab korda
  21. Midaasja

    Tulede probleem

    Pole keegi kohanud sellist anomaaliat, et hommikul sõitma hakates süütad lähituled ja vaatad et armatuuris läheb põlema kaugtulede ja suunatulede märgulambid, samas suunatuled ja tuled ise ei tööta, paned gabariitide peale ja kõik funkab nagu peab. Mõne kilomeetri sõites hakkab kõik niisama ka suvalisel hetkel proovides tööle. Elektriku juures on siis kõik korras. Viitaks nagu sellele et lähituleliinis mingi massi puudus vms?
  22. Sellist korralikku tahaks, mis karvenda ega narmenda. Samas küsin ega rihma vahetada ei saa? Mul endal korralik rihm aga rull peetis, seniks peal töötav rull aga sel on rihm natu karvaseks kulunud.
  23. Kuidas rahval kogemust on et kui tahaks uue kuumuskaitsega kollektori tihendi panna ja tuletoru murdunud poldi ka vahetada, et kui suur on võimalus kollektor kätte saada? Või murduvad tikkpoldid kenasti kaande ära ja asi lõpeb kaane maha võtmisega. Mootoriks haruldane ja väga hinnatud M40.
  24. Midaasja

    O: PRE salongiradika klapp

    klapp on olemas, kasutajalt buumer ja paistab et täitsa peab
  25. Salongi radika klapp tilgub läbi. Pre oma olla vastupidavam. Muidugi võib hea hinnaga uut ka pakkuda kui kellegil riiulil vedeleb Ahjaa, kobedat sportrooli võib ka pakkuda, M-tech oleks selge liialdus.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus