Jump to content
E30 COMMUNITY

t4rio

Foorumikasutaja
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist
  1. Reverse rds bp1836 kohta üks küsimus. Nagu ikka- raadio kood puudub ja sai erinevaid generaatoreid proovitud ning vale kood sisestatud korduvalt. Nüüd seisab ekraanil ees ---- ning koodi uuesti sisestada ei lase. Seisnud on laual toiteploki taga mitmel päeval hommikust õhtuni, kuid uuesti koodi sisestada jätkuvalt ei lase. Kas need raadiod lähevad nö lõplikult lukku ja kas on võimalus, et see kuidagi uuesti toimima saada?
  2. Aku vajus 48h jooksul tühjaks, sai laetud ning voolutarvet mõõdetud. Süüde väljas ja kõik välja lülitatud on pidev voolutarve 2,5 A. Kaitse nr 27 välja tõmmates kukub ca 10 mA peale ära. Raadiot sees ei ole, kõik raadio toitejuhtmed on isoleeritud. OBC autol ei ole. Kesklukku vist ei ole või siis see ei toimeta. Mis võiks veel ca 30 W elektrivõimsust pidevalt tarbida? Praegu sai lihtsalt kaitse välja kakutud.
  3. See on Leedus, autopliusis müügis juba pikemalt, seal on hind 4k kanti.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy