Hüppa postitusse

kurikristjan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    630
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    42

Kõik, mis kurikristjan postitas

  1. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Eks armuvalu toimib ka kindlasti hea ja suure labidana, kindlasti üks parimaid. Kuid mis siin ikka spekuleerida, kui mees ise ennast aidata ei taha, siis saame ehk peagi taas rumalusi lugeda. Ootan huviga juba järgmiseid artikleid samast sulest teiste eluliste probleemide kohta. Ehk saab autori vihatud autoteemalisest portaalist alguse tema tähelend nt Delfisse? Soovitavalt sinna rubriikidesse, kus räägitakse 5-st märgist, et mees petab või 7-st asjast, mille söömist tuleks vältida.
  2. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Aga ehk hoopis strateegia külastajate arvu tõstmiseks? Mida iganes. Eks kõik olegi mõttetu, näiteks maja remont, lemmikloomad, HIV ravi, välismaale reisimine, kui tuled niikuinii varsti tagasi jne. Aga see pole eriline teema, millest oma artikkel kirjutada. Võib-olla on inimene hiljuti hoopis labidaga pähe saanud? Aga miks sa seda teed? Noh, paned muusika nii kõvaks ja... ses suhtes, et ei kuule ju midagi. No ja siis need rehvid. Võtsid noore pere laenu, kus sul noor pere elab siis?
  3. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    E30 omanikuna on hindade tõusu ainult hea vaadata. Isegi kui asjad tempokalt ei liigu on lootust, et kui auto kunagi valmis saab ja isugi täis, kannatab võib-olla ära müüa. Teine asi on inflatsioon. Kas ülehomme saab kümneka eest seda, mida sai eile viieka eest? Peab vist uusi osi ka järjepidevamalt soetama, et lõpufaasis oleks, mida külge panna. Needki hinnad ei tammu paigal ja paljusid asju juurde ei tehta.
  4. Miks seda läbipesu tehakse ja millised on siis pärast tulemused mootori sisepuhtuse kohalt? Kas nõgi ja muud jäägid kaovad ka reaalselt ära nt klapikambrikaane alt ja mootor on seest puhas?
  5. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Kuidas sul AFM - MAF ümberehitusega kogemus on, kas kannatab ümber kirjutada M20 aju nii, et toimiks teist tüüpi õhumõõtjaga ning kas ja mis erinevused on hp ja nm osas?
  6. kurikristjan

    m40 to m20

    Piisab ju koodipulgast, et õigesti näitaks?
  7. Mis grupis see möll käib, ma ei leia kuskilt?
  8. Mul oli hoopis siduri peasilinder lekkiv.
  9. kurikristjan

    Lobamokkade rubriik

    Sama töö, nagu 3.0d swap. Foorumis peaks M57 juttu olema küll ju?
  10. Milleks neid asju üldse eristada on vaja, originaal eta on tema ise olenemata surveastmest ja strokeri ehituseks 885 kaanega on eta kolb nagunii täiesti vale valik, võiks panna b25 omad. 731 kaanega teine lugu muidugi, aga mõõtmisest ja arvutamisest ei pääse. Kinnisel mootoril saad ju ka vedelikuga põlemiskambri ära mõõta ja töömahtu teades pole probleem ju CR välja arvutada?
  11. http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=6&t=277395
  12. Müüa sellised veljed. 15x6 ET45, 5x112. Peaks sobima A4, Passat jne. Sai ostetud koos rehvidega rehvide pärast, nüüd vedelevad kasutult. Hind e30 klubilistele €30. Asukoht Põltsamaa. 53858447
  13. kurikristjan

    320 1984 coupe

    Avalik oksjon?
  14. kurikristjan

    E30 lisavarustus

    Üks videomontaaz erinevatest vidinatest... üks huvitav asi, millest varem kuulnud pole, oli soundboard mulle näiteks.
  15. Olen seda pidevalt liikvel näinud, tuttavate tuttava auto. Lähedalt uurinud ei ole kahjuks. Piltidel näeb erksam välja, kui päriselt. Minu kandist pärit.
  16. Samuti 3.15 pakkuda Põltsamaal 53858447
  17. kurikristjan

    M: palju tavaari

    Typ188 difriga selgus, et birka oli vale, tegu pole 3,91 vaid hoopis 3,15 ülekandega.
  18. kurikristjan

    Kes, kus ja keda nägi

    Tundub, et Põltsamaa kanti on tulnud üks punane kaheukseline juurde, keskelt kollaste kärgedega. Meenutab väga seda replicadega hinnalist auto24 pilli, mis müügis oli.
  19. Otsin pooltelje flantse 188 difrile. Pakkuda võib ka e30 või E36 323ti diffri kaant samale difrile. 53858447
  20. kurikristjan

    M: palju tavaari

    3,45 differ müüdud.
  21. Ma olen üldiselt kõikide bemaritega saanud tule süttimisel 80-120 km sõita. Eks see piir umbes 7 liitri ligi peaks olema.
  22. Mul M42 compact konditsioneeriga, sellel ainult elektriline vent ongi visco asemel ja seier püsib keskel vendi rakendudes. Anduri kohta info puudub, pole süvenenud.
  23. kurikristjan

    Kes, kus ja keda nägi

    Lähte gümnaasiumi õpilaskodu juures olles sõitis sealt just tume cabrio minema Tartu poole.
  24. kurikristjan

    E30 diffri sobivus

    Said 168 omale, kui 6 poldiga kaas küljes.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus