Hüppa postitusse

TrvP

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    555
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    17

Kõik, mis TrvP postitas

  1. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    @PaapÄäsmäe Laurilt ehk kui linnas kellelgi ei ole.
  2. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Kas saab homme päeval Tallinnas kellegi töökojast läbi tulla ja paluda kütusefiltri vahetust? Filter olemas, aga filtrivõtit ei ole ja käega ei jõua lahti keerata. E30 324TD. Edit: vahetatud, ostsin siiski filtrivõtme. Varsti garage't vaja, pagass erinevaid võtmeid täis.
  3. TrvP

    O:

    Aeromotors.ee- st saad tutika Brembo 22 euroga.
  4. Väidetavalt 83 a m20b20 40 €: https://osta-ee.postimees.ee/bmw-320i-e30-mootor-m20-b20-92461926.html?_src=search
  5. Tere Ostan igasuguses seisukorras elektroonilist kõrgsurvepumpa (Bosch nr 0 480 408 997 (R 260-1) vt manust). Võib pakkuda ka eraldi elektroonika- "pead". Pakkumised PS. Tänud! Tarvo
  6. Ei oska öelda, pole FB-d. See u 24h max a24s üleval olnud.
  7. 750 € eest e30 sedaan: http://www.auto24.ee/used/2510026
  8. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    See moditud e34 või e36 kapoti all näeb täitsa mõistlik välja, stocki laadne vms. Aftermarketi omad üldjuhul koheselt tugevalt eristatavad. Palju selle aftermarketi koonusega (mis omakorda mingis kitsas ümbrises, loe: õhu liikumine siiski piiratud) ikka tunduvat võimsuse vahet saavutab? Ma muidugi ei ole selle valdkonna spetsialist.
  9. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    @Leks Kas tellisid ikka ka turbiiniga varianti? Mõtlesin, et ostaks sinult selle ära, saaksin endale pmst BiTurbo diisel rulli. Madalatel pööretel on mul kohati uimane. Mis hinnaga edasi müüd? (Nali) Mis eesmärki see turbiin seal täitma peaks? Nagu sellel videol, aga natukene lahjem variant? https://www.youtube.com/watch?v=cbGWgvJN1_8
  10. Eks jh oleneb sellest, et mis marsuut neil ja kuidas läbi Eesti liikumine plaanis (sh ajaliselt). Igati mõistlik, kui võtame neid n-ö soojalt meie pinnasel vastu.
  11. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Pigem oleneb, mis filter sul seal kopsiku sees on. Kunagi sõber ehitas oma originaalkopsiku ümber (õhu voolavust jm parandas- mingid asjad lõikas välja) ja pani KN-i sisse (mitte koonusfilter). Ütles, et päris hea sai.
  12. @Tenzki Oled seal saidil osalenud ka oksjonitel? Kogemust? Seal asjad vist nkn piirhindadega, mis turuhinnale väga lähedal?
  13. TrvP

    lukku

    Kus asud?
  14. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Õhtust rahvas. Selgeltnägijate tuleproov jätkub. Kes suudab õigesti arvata, kes mitte. Mõtlesin, et olen nii kõva e30 spetsialist ja võtsin 324td-l motojuhtmestiku maha. Seal oli mõni juhe ära väsinud. Sai mõõdetud ja paigatud ning ka mõni pistik uue vastu vahetatud. Täna sain juhtmestiku kenasti peale. Tuleb välja, et ma vist ikka päris e30 spets ei ole. Tujurikkuja ei reageeri ja 700- 1500 rpm on uimasem kui enne. Samuti check panelis moto õlituli põleb. Ja tuleproovi grande finaale küsimus: mis pistikud ma olen sassi ajanud? Ps! Kuna mõni juhe oli ka tiba kärsanud, kas võib juhtuda, et aju ka haiget saanud? Kellelgi 324TD DDE ajusid laenata?
  15. BMW classicu foorumis originaal kanister müügis: http://www.bmwclassic.ee/forum/viewtopic.php?f=2&t=11520
  16. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Tänud! Jah, justkui mutter poob, kui kinni keerata. Eks ma homme vähe jõulisemalt proovin lahti keerata. Pole hullu, kui klemmi juurest juhe ära murdub. Yolo.
  17. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Härrased, palun abi. Soovin 324TD-l maha võtta mootorijuhtmestiku, kuna avastasin sellise huumori, et kui ühest kohast mootorijuhtmestiku käiva mootoriga pigistada, siis sureb auto välja- kusagil tekib lühis vist või ühendus katkeb. Olen sellega nii kaugele, et enamus pistikud lahti, kuid ei saa lahti järgmiseid osasid: 1. Jookseb üksik juhe n-ö mootori ette (kus on rihmarattad ja see juhe jookseb n-ö rataste taha). Kas keegi oskab öelda, kuhu see läheb? 2. Mootorijuhtmestik jookseb salongi kindalaeka alla. Kas oskate öelda, kas salongis tuleb palju laiali võtta, et jõuda aju pistikuni? 3. Anomaalia generaatori massijuhtme mutriga. Keerad ja keerad, kuid mutter ei tule otsast (sinna alla täpselt ei näe, aga ju peab geneka vist maha täitsa võtma). Kellelgi sama jama olnud? Tänud!
  18. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Suvel olid need klemmid jh oksüdeerunud kergelt, sai Würthi kemikaaliga leotatud ja siis võimaluste piires seespoolst emaseid ja isaseid klemme karestatud vms. Sai siin kolmapäeva õhtul autoga u 40 km sõidetud ja siis 30 min Sikupilli maa- aluses parklas pargitud, mis ilmselgelt meeletult niiskust täis. Kui hakkasin sealt ära sõitma, siis rull ei tahtnud enam üldse käia (poos, hingest kinni ja siis vahepeal jälle käis natukene korralikult jne). Seisis 1h maja kõrval, kontrollisin vaakumvoolikud üle. Panin käima, käis korralikult. Kui mudida ja väänata pumba juhtmestiku, siis hakkas pill samamoodi puterdama. Minu talupojamõistus väidab, et peaks esmalt selle pistiku korda tegema + uued kaitsekummid sinna ümber jne (muidugi ei ole välistatud, et kusagilt mujalt keskelt juhtmes kala). Samuti ka juhtpihusti juhtme pistiku ära vahetama, kuna avastasin, et juhtmete rüüs isase pistiku juures katki.
  19. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    Kahtlus, et m21b24 elektroonilise pumba pistikus (see suurem pistiku kooslus, mis ühendab mootorijuhtmestiku pumba omaga) mingi ühenduse error. Kas keegi teab peale H2, kust saaks neid sisemisi klemme ja taolist pistikukorpust tellida + kattekummid? UM (kas UM-is miinimumkogused suht samad, mis H2-s)? Kui kellelgi juhuslikult selline korras pistik mõlema poolega (emane + isane) vedeleb (või mehaaniliselt katkine el. kõrgsurvepump), siis PS.
  20. @Taavi.H Vt http://www.mt-teenused.ee/et/tutvustus tundub, et seal too kodanik toimetab, vaevalt ta siin foorumis eriti on.
  21. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    @oo72011 a siis kordustrükk täiendusteta? Google Books väidab, et 2011 a raamat.
  22. TrvP

    Lobamokkade rubriik

    BMW e30 Restoration Bible- Kas keegi on selle raamatu ostnud? Lehitsenud? Asjalik kirjandus? http://brooklandsbooks.co.uk/index.php?route=product/product&product_id=116
  23. TrvP

    m20b25

    Vt, kas rihma hambad korras kõik, vb viskas mõne hamba minema.
  24. Kui sa ei leia, siis anna teada, ma pmst saaksin anda sulle, aga siis ajutiselt vaja enda auto alla miskid veljed + rehvid saada. Aga ehk saad kelleltki, kel rehvid/veljed n-ö garages seismas.
  25. TrvP

    Müüdud

    Kuidas pitkilõtkuga?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus