Hüppa postitusse

Henrik

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    386
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    8

Kõik, mis Henrik postitas

  1. Henrik

    M:M10 2xsummutipüksid

    Up! Hinnad ka paremad.
  2. Müüki läheb M10B18i alt tulnud 5-käiguline käigukast(MÜÜDUD). Toimis libedalt. Sellises komplektsuses: Lisaks leidsin kahed M10B18i summuti pükste algused, mille külge saaks keevitades väljalaset jätkata. Ühel on ava lambda jaoks, teisel mitte. Lambda-avaga püksid on väga korralikud. Ilma lambdakohata püksid on veidi hädisemad(üks "kurv" on kitsamaks paindunud, kuid sõites ei seganud midagi). Pilti: Paar lähemat kaadrit leiab albumist: http://fotoalbum.ee/photos/Henrik15/sets/1434967 Hinnad: Käigukast - 15 eurot Lambda-avata püksid - 5 eurot Lambda-avaga püksid - 8 eurot Asun Tallinnas, Nõmmel ja kätte saab mind telefonil 59004774 või siis privaatsõnumiga.
  3. Tänud vastamast ja pakkumast! Tänaseks mul kast ja sidur olemas, kardaan samuti. Hooratta koha pealt saan vast kah lähemal ajal lahenduse. Ja Eelmainitud asjad tulid M40'lt.
  4. Henrik

    O: IS stangelisa

    Jäi silma:
  5. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Kuna lobamokkade rubriigis käib vist aktiivsem häng kui küsimuste sektsioonis, siis igaks juhuks paiskan väikse murejutu siiagi - topelt ju ei kärise Jutt lühike ja käib facelift kupeest, millel originaalis M10B18i mootor. Asjad nii kaugel, et mootor juba ammu maha tõstetud ja asemele läheb E30-mudeli iS ehk M42B18. iS tuleb mulle aga ilma hooratta, siduri ja käigukastita. Olen kolanud igasugu välismaa foorumites ja võiks öelda, et olen endiselt veidi segaduses. Auto eesmärk: talvel garaazis, suvel teedel. Seda nii linnas kui maanteel, kuid tõenäoliselt näeb rohkem linnaliiklust. Sooviks võimalikult normaalset nobeduse-mugavuse suhet. Mingeid kalli otsa performance-jubinaid taga ei aja, sest eesootavaks hooajaks valmistudes pean paljuski lähtuma rahakotisõbralikkusest. Küsimused: 1. Tean, et M10 käigukast ei istu iS'ile. Kuidas on lood aga M10 hooratta ja siduriga (kas istuksid külge) ning mida vastav tulemus endast sõiduomadustel kujutaks? 2. Kas keegi oskab pakkuda konkreetseid alternatiive/muid mootoreid, millelt leida iS'ile sobiv sidur, käigukast(võimalikult sobiva ülekandega) ning hooratas? 3. Kardaan - M10 kardaan tuleks antud "swap'i" puhul vist samuti välja vahetada? Igasugune teemaga haakuv "know-how" on kogu täiega teretulnud. Võite rääkida omadest kogemustest või muudest kindlatest faktidest. 4. Kui kellelgi vastavat kraami üleliia on, siis võib mulle ps'i kaudu vaikselt vihjata. Olen ette väga tänulik Henrik
  6. Tere! Jutt lühike ja käib facelift kupeest, millel originaalis M10B18i mootor. Asjad nii kaugel, et mootor juba ammu maha tõstetud ja asemele läheb E30-mudeli iS ehk M42B18. iS tuleb mulle aga ilma hooratta, siduri ja käigukastita. Olen kolanud igasugu välismaa foorumites ja võiks öelda, et olen endiselt veidi segaduses. Auto eesmärk: talvel garaazis, suvel teedel. Seda nii linnas kui maanteel, kuid tõenäoliselt näeb rohkem linnaliiklust. Sooviks võimalikult normaalset nobeduse-mugavuse suhet. Mingeid kalli otsa performance-jubinaid taga ei aja, sest eesootavaks hooajaks valmistudes pean paljuski lähtuma rahakotisõbralikkusest. Küsimused: 1. Tean, et M10 käigukast ei istu iS'ile. Kuidas on lood aga M10 hooratta ja siduriga (kas istuksid külge) ning mida vastav tulemus endast sõiduomadustel kujutaks? 2. Kas keegi oskab pakkuda konkreetseid alternatiive/muid mootoreid, millelt leida iS'ile sobiv sidur, käigukast(võimalikult sobiva ülekandega) ning hooratas? 3. Kardaan - M10 kardaan tuleks antud "swap'i" puhul vist samuti välja vahetada? Igasugune teemaga haakuv "know-how" on kogu täiega teretulnud. Võite rääkida omadest kogemustest või muudest kindlatest faktidest. 4. Kui kellelgi vastavat kraami üleliia on, siis võib mulle ps'i kaudu vaikselt vihjata. Olen ette väga tänulik Henrik
  7. Henrik

    Porimatid, veluurist

    Mina võtan kupeele ühe komplekti palun
  8. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi siinsetest on läbinud ajateenistuse Tapal Pioneeripataljonis? Kui jah, siis ootaks heal meelel muljeid ning veidike infot sealsete olude kohta.
  9. Henrik

    O:tulemüüri mürasummutusmati

    Vabandust, et Su teemasse sekkun, aga ega keegi ei tea, kas seda uuena B-varuosana ka saadaval on? Ise pole kiire otsinguga veel leidnud.
  10. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Hopsti! http://www.topgear.com/uk/car-news/bmw-e36-rally-car-jump-2014-10-21
  11. Kes rahakotti tuulutada tahab, siis palun: http://www.nettiauto.com/bmw/320/6738897
  12. Henrik

    Kes, kus ja keda nägi

    Kellegi roheline kabriolett vuras mulle täna vastu kuskil Türisalu lähistel, kui nüüd ei eksi. Ja Keila-Vasalemma vahel tuli samuti kabriolett vastu (ehk Leks ?). Viskasin käppa kah ja pandi samuti tähele Lisaks oli keegi oma E30-ga Türisalu pangal aega veetmas. Kõrvalistuja taipas minu autost tervitada, kuid ma oma hajameelsuses sel korral õigeaegselt ei reageerinud. Suvel ikka liigub neid toredaid masinaid.
  13. Henrik

    Kes, kus ja keda nägi

    Mina see olin. Nägin Su cabrio kaugelt juba ära
  14. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    @Chulo, see e30-kogunemise siit ka läbi käinud : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=379157232223246&set=a.164826303656341.36527.164820993656872&type=1&theater Aga tundub, et asukoht on ka laiemale ringkonnale tuvastamatuks jäänud.
  15. Henrik

    M: 15" Melber kärgveljed

    Võite vast teema lukku panna. Veljed nüüd minu käes suve ootamas
  16. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Siin ka üks värske uudis kaasaegse retroidee näol: http://www.autoblog.com/2014/03/28/bmw-2000-cs-retro-concept-obendorfer-video/ Kontseptsiooniga on igatahes ropult vaeva nähtud, tulemus nagu ikka - maitse asi. Mulle kohati meeldib Btw, kas ainuke pääsetee pagasiruumile uue embleemi ostmiseks on UM/h2? Muud poed ja kohad müüvad küll BMW-embleeme, kuid b-varuosana on nad disainitud ainult kapotile sobima ja pole tagaluugi erinevustega arvestatud. UM letikas on ~41 eurot. Kas pole keegi mingit muud varianti leidnud ?
  17. Henrik

    Lobamokkade rubriik

    Plaan aprilli algul taas välja kakkuda ja raske leotus/survepesuga üle käia oma E30'ne põhjamatt. Siit ka küsimus. Kas kellelgi leidub sooja suuremat pinda, kus tuleks kõne alla mati kuivama jätmine mingi sümboolse vastutasu eest? Endal garaaž pigem külm ja enne tuleb jaanipäev kui see matt seal ära kuivab.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus