Hüppa postitusse

ryan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    338
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    14

Kõik, mis ryan postitas

  1. Kahe käega poolt 8) Ja kes üldse on võtnud plaaniks ehitada linnavahel rallitamiseks puuri ja igast vidinatega masina ? Autol peab olema võimsust ( igaühele oma kogus kw ) , maanteel möödasõiduks kulub alati ära kui on võimalik paar korda veel kaasi juurde lisada . Turvakaar on autos sinu enda ohutuseks , kui peaks midagi juhtuma mitte oma süü läbi ( mõttlematust kihutamisest ) . Praeguseid liiklusolusi arvestades , kus igapäev läheb keegi kasti kellegi süü läbi >> lihtsalt kaldub vastassuunavõendisse :roll: vanemal E30 nel minuteada pole varustuses turvapatja või lõõki neelavat (leevendavat) keret :roll: Kui nüüd keegi laseb endale pildi ette korraks sellest kopikast , millele rallisõitja oma volvoga otsa sõitis >>> selline näeb peale laksu välja ka sinu e30 ! (paneb mõtlema ?) ..ja kiireks sõiduks on meil igasuguseid teisi kohti kui linna tänavad . (mille kohta ma õelda ei tahaks , et vahest võib ka linnas kaasi anda )
  2. Ise mõelnud , et omale ehitan 2- ühesugust autot , üks on nn. pahtli - magrofelksist ehitatud ülevaatuse masin Mida saab iga kell käepäraste vahenditega roostevabaks muuta ! ..teine , mis vastab sinu nõuetele ; suur katel ( või turbo!) , puur või mida iganes ...saad funnida rahulikult ringi 8) Kui pekski vahele jääma , pole erilist probleemi kordusülevaatusega : Sõita tuleb loomulikult vastavalt eeskirjadele
  3. ..mille kuramuse pärast ei või olla puuri :evil: (fuck the ... ) Jeebi raibetega sõidavad küll , torujupid ees-taga ..küljepeal . Tundub nagu vähe ohtlikum jalakäiale , kui puur salongis . Kui jalakäia reeglina klaasi lendab ..pole sel ju midagi pistmist turvapuuriga . Nagu Tartu mnt ..puhul ei või ka kunagi teada , kes või millal võib sinu elu ohustama hakatakse :wink: Puur peaks käima salongis ikka enese turvalisuse pärast ( ..et omal hing sisse jääks ) . : Pealegi hoiab puur salongi osa tervena ( kus sa ise oled ) ..esiosa deformeerub enivei . ..kui suudetakse nn. jalakäiatele ohutumad torujupid ette ..jne teha ..siis mis moodi ei ole võimalik ehitada legaalseid tänavapuure ??? Puur tuleb üritada peita , valada kondlid ümber ..ja mis neil õelda on ??? ..pole ju puuri ! ..lagi ja ülejäänud on lihtsalt nii ..kuna mulle meeldib ! ( ...emasele ..sauaga ..sõbrale :evil: ) . Stagana aegne ühiskond või kellegi jonn ...midagi targemat mul küll sellepeale õelda ei ole tuleb lihtsalt ignoreerida 8)
  4. Nagu ma aru sain; 1) poldid pingutada pingutus järjekorras 40-45 Nm jõuga 2) Oota 15 min . 3) poldid pingutada pingutus järjekorras 60-65 Nm jõuga 4) Lase mootoril käia 25 min . 5) 25-30 Kraadi ??? >> või mida ? Oleks tänulik kui keegi selle viienda punkti lahti seletaks :roll:
  5. ...seda ma ju räägin ! ..pole rohkem vaja mõelda , nii nagu nemad suhtuvad (riik ; ARK ; ment ; jne) sinusse , nii ka mina (sina) nendesse . Ma isegi ei lähe küsima , et ma tahaks teha seda või teist ja mis selleks vaja oleks teha jne . Inimene on leidlik , kül ta juba selle augu leiab ...kuidas saab : Mida rohkem sa keelad seda rohkem seda tehakse ! ..seda , et leida kompromiss ja ei mindaks vastuollu ...seda meie riigis pole . Mis on on ? on ..nende poolne EI ! ..ja kõik ! Kuidas teistes riikides saab ja meie jobud ..ei saa hakkama ( vanad pähnardid ) ühtedi asjalikku meest pole pukis :evil: Sama mis keelad elamise ära , et homsest ei tohi ..elad ju ikka edasi ...põõsa all või metsas kusagil 8) !
  6. Kui turvapuuri ehitad , polsterdad torud loomulikult pehme materjaliga , siis ei saa ju pea rohkem haiget ,...kui lõõd selle ära vastu klaasi , rooli või käigukangi otsa ??? (veel enam kui sul on puupea) Juhtumisi sai kõrval istutud GAZ nn."transit" moodi liikuris , vanalinnast läbi sõites sain juba tõsise peatrauma , peatoed on juba tehasepoolt petoonist külge valatud . Mul üks projektikas , millel üritaks vedada totud mõõda nn. "aknaääri" , hiljem ehitan polstri ümber (piilarid paksemaks) , ..ja kes siis kindlaks teeb , mis seal all on !? ..lihtsalt ongi sellised polstrid ja lagi on madalam . Ja üleüldse on lihtsam suuremate projektide puhul , kui sul on autosi 2tk , üks on " lollide " jaoks ..ülevaatamiseks , teisega naudid igat käiku , kurvi , sirget ! 8) ( FU_K THE ...... )
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus