Hüppa postitusse

ryan

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    338
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    14

Kõik, mis ryan postitas

  1. Tere, mulle sobiks 5x100 Sirged ? vw golf/Bora -le alla lähevad ? Ma mõtlen keskava jne .
  2. Koguaeg ostan . Selliste hindade peale siin midagi varsti põhja läheb ! Käisin ka forsis mingi päev , arvasin , et on kinni , ühtegi autot ei olnud ees
  3. ryan

    O: mtech 1. Rool peab olema 370mm

    500 euri ..ebanormaalne
  4. Esimesed pklekid pakuvad huvi .
  5. ryan

    O: E30 pre stanged

    O:E30 pre Komplektset kroomstanget oleks vaja , esimest ja tagumist . Kroom peaks olema terve , pisut tuhmunud võib olla , seest võiks olla vähese roostega . Kellel on pakkuda siis PS
  6. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Kas leedu m-tehnic 1 kraami ka kusagil liigub veel ? Leidsin üles
  7. ryan

    O: pre nr märgi alus

    Palju selline jupp maksta võiks ? Ehk on isegi olemas .
  8. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Kas photoshopi kunni ka leidub meie seas ? No kes vaataks pildi tehnilise poole üle , pilt ise on kehva kvaliteediga . Et mis on juurde lisatud jne ? Oleks tänulik abi eest , PS -i jäta kontakt .
  9. Minu mäletamist mööda teadis Eix , kus seda tehti Tartus . Ta vist lasi teha ka ühe rooli . Mingi ehitusliimiga olen proovinud küll , esmalt on hea , mis hiljem saanud on seda ei tea . Ühe olen teinud silikooniga , oma rooli , pole sõita saanud veel . Katsudes on kinni küll . Üks kindel Värk on siis kui ostad rooli , mis on kinni ja tugev , katsudes kõva .
  10. On pakkuda ix küljelaiendid . Tagumised kaared on ringi tehtud pre feiss kaare jaoks . Midagi ületamatut ei ole , saab muuta tagasi feisslifti kaare jaoks . Kõik ülejäänud tükid on väga heas korras ja terved ! Värv on punane . Paku hind ! Asuvad Tallinnas . PS
  11. Nahatan roole , on olemas M-Tech l ja ll lõiked , siis e34 ja e36 roolile . Hetkel on töös ka e38 pool puitrool . Hind on 60 . Kindlasti on võimalik kokku leppida ka teiste roolide nahatamist , mis on pisut kallim sest lõiked puuduvad . Võib ka pakkuda nahast istmete remonti , juhipoolse kulunud külje vahetust jne. Täpsem info PS Tallinn Mõned vanemad tegemised ; http://fotoalbum.ee/photos/ruts325
  12. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Ilmselt läheb 3-4 meetrit , mõõda üle . Kangarulli laius on 1,4 m . Kui 4m võtta siis on ilmselt piisav . Ette pakun 1,5 ja taha 2 m .
  13. ryan

    Lobamokkade rubriik

    No näed ! Puusalt lasin ! Täkkes
  14. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Kuskil saksa tüv-is oli kiia esimesel kohal , bemar jäi kaugele maha Nii , et jah ! Ainus õige valik M50 .
  15. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Vaatan , et üks varuosapood liigitab blic kaubamärgi klokkerholmiga ühele reale , ehk siis keskmine kvaliteet . Ja kui erilist vahet pole , siis võta mulle need blic-i omad 2tk .
  16. ryan

    Lobamokkade rubriik

    34 11 1 154 241 http://bmwfans.info/parts-catalog/E30-4-doors/Europe/325i-M20/L-M/jun1986/browse/brakes/front_brake_brake_disc/#1154241_4 Arvad , et siin on väljas õige hind ?
  17. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Ühes kohas on praegu ka müügil , 36 euri tükk . UM lehel näitab tüki hinnaks 37 euri , sinna läheb vist paar kümpi otsa ka .
  18. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Eix ? Emmtehniku tellisid uue (x2) ? Mis komplekt maksis ?
  19. Võib pakkuda e30 kroom stange juppe , tükke või tervikuna . Peab olema sirge , ilma oluliste mõlkideta , sees võib esineda pisut roostet . PS
  20. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Mis praegu mihkli garages valmimas on ? Kas see roostes kabrio moodi asi on ka edenenud ?
  21. ryan

    Lobamokkade rubriik

    http://www.klokkerholm.com/xProductCatalogue/productCatalogue.aspx?Group=61855 Piduri plekkide juurde tagasi tulles on nee Klokkerholmi kodulehel täitsa olemas . Ma saan aru , et need tuleb läbi firma tellida , eraisikud võivad suu puhtaks lükata . Autokaubad24 ütles , et neid ei saa ja ostukorvi ei lisatud .
  22. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Kas said need tellitud ja kuidas on ? Omal ka vaja .
  23. ryan

    Lobamokkade rubriik

    Miks back nupp ei tööta , kui ei ole sisse loginud ? Ülevalt tagasi ei saa vaid pead uuesti foorumi koha valima .
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus