Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

m20b20

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 875
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    90

Kõik, mis m20b20 postitas

  1. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Kas ma olen ainuke kes raaliga hoorumisse sisse ei saa? Nutikas mölafon vahel laseb, vahel mitte .
  2. m20b20

    K:M40b16 müstiline käimishäire

    Kontrolli massid üle. vbolla mootori ja kere mass kehva
  3. m20b20

    Lobamokkade rubriik

    Tal tuleb see suhteliselt otse. Vaadates kellaaega siis tal mingi 6pack juba sisse valatud.
  4. m20b20

    mb40b16 kuumeneb üle

    kellade temp andur on sisselaske all, salongipoolne. kontrolli see üle.
  5. m20b20

    mb40b16 kuumeneb üle

    see kui silmini täis valad ja lased rahulikult tiksuda ei aja sul seda õhku välja. Pill käima, radika õhutuspunn lahti, salongis soojendus peale ja veidi pööret seni kuni enam õhutusnipplist õhku ei tule välja. Kui temp keskel ja salongist sooja ei tule, siis veel õhk vahel ilmselt. Kui peale seda sooja tuleb aga kohapeal temp üle keskmise ronib, siis vaheta ventika sidur ära. Kui peale seda ikka jebib siis mootorile kuuma juba palju andnud.
  6. m20b20

    Jahutus

    Mul oli sama mure et Motonetist saadeti sama vidina murega laakosesse Sai endalegi forssist toodud.
  7. m20b20

    mb40b16 kuumeneb üle

    Kui sõites läks kuumaks siis on õhutamises viga.
  8. m20b20

    K:M40b16 müstiline käimishäire

    Kui ma enda pilli homme korda saan siis võin õhtupoole läbi tulla :-) kaks lolli pead ehk annab nii palju kokku et mõtleb vea välja :-)
  9. m20b20

    K:M40b16 müstiline käimishäire

    No siis sul ilma lambdata. Võimalik et kytusesurve viga nagu minuomal oli.
  10. Vihane relv müügis http://www.nettiauto.com/bmw/316/4953739
  11. m20b20

    M: Bbs 15 korralikud

    Võib vastu pakkuda suurt komput komplektset, LSD diffrit korraliku 3,64-3,4... ja maksab komp või olenevalt asjast maksan ise komp
  12. Et see nüüd mingi suur kaotus ei ole, aga mina kahjuks ei saa tulla muidu oleks mõte päris vahva olnud.
  13. m20b20

    nr 10 kaitse põleb läbi.

    Täitsa olnud, aga ei lugenud seda teemat varem Mul peale isasema(30A ehk) kaitsme panemist hakkas täitsa suitsu ajama kangi juurest
  14. ma võin tuleva suve üritust orgunnida taas. Nende puude eest oleks olnud patt midagi küsida
  15. Oleksin kindlasti kohale tulnud, kuid kuupäev oli minuarust veidi jama. Kindlasti oleks kohalike Eestipoisse rohkem olnud kui see ei oleks olnud Jaanipäeval. Mina näiteks pean perega jaanipäeva
  16. Väike minupoolne kokkuvõte. Ürituse loen igati korda läinuks kuna ei uskunud lõpuks(viimasel nädalal kindlalt lubanute igasugu althüppamised ) et väga palju autosid tuleks.Ilm oli super ja koht parajalt suur. Minule teada on et 16 autot, neist 5 kabriot. Kuna see oli üldse esimene kord kus peaks miskit korraldama, siis läks isegi hästi. Rahvas oli viisakas ja ala oli lõpuks korras. Õppisin sellest üritusesst korraldamist kõvasti Aga andke tulla kellel fotomaterjali on ja järelkaja ka oodatud
  17. erxx v6i airi te virutasite mu grilli ära v
  18. Jah. Meile jääb teepeale Selver-Rimi-Maxima linnas.
  19. Siimu ehk saad mõne E30 peale pressida, aga kui mitte kuidagi ei saa siis võid paistes kolmesega(e34) ka tulla . Airi orgunnib Tallinnast tuleku ja eks ta kirjutab siia ise kontakti ja aja. 07.07.2012 Laupäeval alates 14:00 Hakkame kogunema Valga Bauhofi parklas ja punt koos siis alustame liikumist Ooresse(Aheru jv. äärde). Valga Bauhofi aadress [size=4]Viljandi 80A Valga maakond, Valga. Viljandi poolt on see kohe vasakut kätt linna jõudes, Tartu poolt tulles sõidate linna sildi alt läbi, Lukoil tankla juurest paremale mäest üles ja niipikalt kuni on Bauhof näha.[/size] Need kes peaksid hiljem tulema, leiavad tee üles nii: Valga-Mõniste-Võru Mnt. Võru suunas liikuma hakata, Koikküla külast läbi(17km linnast) küla lõppemis sildist kusagil 200-300m vasakule kruusa teele-kruusateedpidi ~2km ja RMK sildi juurest paremale-~3km sõitmist ja näitab vasakule hoida RMK silt-200m ja Oore. Kõikide manöövrite juures alates Valga linna piirist on Noolega silt kuhu on märgitud peale E30. Küsimuste korral võib helistada: 55 983 010 Kert (m20b20) 55977105 Margo (Margo) 55537737 Martin (Hondamtx) 56571930 Airi (Airi) Tallinna poolt tulevate inimeste informaator
  20. mina hetkel kopsupõletikus ja viisaka palavikuga, aga plaan ikka kohale roomata.
  21. m20b20

    M: 316i FL Kupee 90a

    Eix ütles et täitsa enamvähem kere on. Kui Eix nii ütleb, siis on see meile ülejäänutele väga hea. PS ASJAL KEHTIV ÜV ja ilma Kati ja lambdata variant!
  22. m20b20

    M: Bbs 15 korralikud

    Veljed saadaval ja asuvad Eestis
  23. Margo pidi minu valge roima võtma aga ei tea pole siiani järgi tulnud
  24. ei no tere tore greger sul minult mõned eurid saada näiteks, et sa teaks.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus