Hüppa postitusse

grimes

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    326
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    26

Kõik, mis grimes postitas

  1. grimes

    esimesed poritiivad

    Sai igatahes eile Klokkerholmi 2 tiiba ära toodud. Eks kui proovimiseks läheb annan teada ka
  2. grimes

    esimesed poritiivad

    Lugesin teema läbi.. arutelu on olnud imeline kuid vastukaja suhteliselt kesine. Ehk on siis nüüd kellegil infot pakkuda sobivate tiibade kohta. Klokkerholmi tiivad siis nagu aru sain, võiksid olla kõige julgem valik B osana ? A korralikke tiibasi nagunii kusagilt ei leia ja kardan ,et ajanappuses olemasolevaid A tiibasi ei saa ka nii lihtsalt/kiiresti valmis kui vaja. Seega võtaks riski ja telliks esialgselt mõned B tiivad proovimaks. Hetkel kiire netiotsinguga leidsin Klokkerholmi tiivad mis maksavad 71.42€ tk http://www.autokaubad24.ee/et/auto-varuosad/48/kereosad-tiib-porkeraud-10843/1793971-31478672 Oskab keegi nõu anda.. Kas istuvad muretult külge ja jooned saab paika ?
  3. grimes

    touringu Küljekarbid

    Usun et kuskil 25€ komplekt annan ära koos kõige sinnakuuluvaga järgmine nädal vajadusel nokin küljest ära juba.
  4. Pakuks vast endalegi huvi kes tegeleb veel ?
  5. grimes

    touringu Küljekarbid

    Pole nagu täheldanud küll mingeid vigastusi.. vb pisemaid kriime vms leidub.. Hetkel ta sõitva autoküljes.. aga lähi 2he nädalajooksul eemaldan need.
  6. grimes

    touringu Küljekarbid

    Sa otsid küljekarbi plastik katteid või küljekarpe ise ? Mul endal jäävad touringu küljekarbikatted lähiajal üle kui vaja
  7. grimes

    Lobamokkade rubriik

    Kusjuures mina ka aru ei saa sellest möödasõidu probleemist diisliga. Eks mul endal olid ka eeldused alguses et kuidas ja kas kannatab jms. Kuid imestuseks toimub möödasõit suht lihtsalt ja seda isegi käiku alla lappamata.. ehk jõuab ilusti 5-endaga minna.
  8. grimes

    M:e30 fl nodi

    Eile käisin ostsin esimesed vändaaukudeta uksepolstrod ära. Strutti tsekkasin sammuti (ise tehtud tükk), tundub et sobib ainult preele külge. Kuid kannu poolsed otsad tahaks natuke lisa tugevdust/keevitust. 20€ tahtis saada, niiet natuke leiutamist ja saaks vb asja.
  9. grimes

    Porimatid, veluurist

    Nujah.. seekord siis nii.. Kahju jh et tuli nii takus nüüd seal oli. Ise lõpetasin kell 5 töö alles ja polnud võimalik siin ülekannet varem teha.. Igatahes kui matid teile kohale jõuavad siis kaeks üle ja ehk järgmise partiiga kui asjad viisakad.
  10. grimes

    Porimatid, veluurist

    Tegin sammuti just makse ära swed-ist.. Ma nüüd ei tea kas ülekanne tuleb homseks ära teise panka ?
  11. grimes

    Porimatid, veluurist

    Uurid äkki võimalik täiendavaid pilte juurde saada komplektist.. ?
  12. grimes

    Smoked tuled

    Hella pakub selliseid niinimatatud originaal tuuningtulesi. Tehasest neid päris külge ei pandud nagu olen ise aru saanud. Kui pildilt täpsemalt vaatad, siis näha kaugtuledes riste sees. Antud riste müüb siit foorumist kasutaja "Leks" Föönitad klaasid eest ära ja lisad ristid sisse ja klaas tagasi liimida. Lähitulel värvid rehvlektori pinna mustaks ja olemas. Lähituledel ta vaevalt kehvemini valgustama hakkab. Kuna see rehvlektor pind ainult rohkem visuaalselt seal taga, ehk luuptuld ta ei mõjuta. Ainult parktuli mis üleval servas asetseb, selle peegelduspind kaob siis selle värvimisega.. Täistulede osas ma ei oska kosta, palju ta vähendada võib valgustugevust. Ise nagu otseselt aru ei saanud endaomale tehes. Edit: Matuuu jõudis siis lühidalt ette ..
  13. grimes

    Lobamokkade rubriik

    Eeldatavast see Ark-i töötaja ajutiselt arvelt maha võttiski. Arvele peaks saama jh uus omanik oma ostumüügi lepinguga.. kas mingi lisatasu tava ümber kirjutamisele ka kaasneb ei tea.
  14. grimes

    Porimatid, veluurist

    Kui peaks tellimiseks minema.. võtaks ka ühe komplekti
  15. grimes

    Lobamokkade rubriik

    Sai pandud ka eelnevalt heade lugude alla.. Aga sobib päevakorras siia ka Sõber siis proovis käppa kogu produkti loomisel.. http://www.youtube.com/watch?v=BbwboadvmSE
  16. grimes

    Head muusikat autosse :)

    Ei osanud kusagile mujale seda postitada.. Sõber siis proovis teha kerge muusikavideo vms.. Ise siis osalesin ka tegemisel Sierra Valss http://www.youtube.com/watch?v=BbwboadvmSE
  17. Tere E30 fanatid.. Hakkab lähemale jõudma aeg kus tahaksin oma E30-ne ülevärvida. Kuid vaevlen probleemiees, kus seda teha lasta. Nimelt otsin kohta, kus tehakse hinna ja kvaliteedile vastavat tööd.. Pisemad keevitustööd (tüüpkohtadeks esinevad esimesed karbiotsa nurgad vms) ja vb miskit tagapõllejuures. (vajadusel võin lasta selle eelnevalt mujal teha) Lisaks siis eeltööd ja värvimine.. On võimalus endapoolt teha lahti komplekteerimine ja uste/luukide/esitiibade juures roostealgete eemaldamine ja selle katmine.. Jääks tööd vähemaks eeltöödel rooste eemaldamisega.. Lisaks olen nõus ka osaliselt eeltööd ise tegema (olen sellega tegelenud, kuid kohta kus tervet autot teha korraga puudub) Kuna eeldatavasti auto värvus muutub, seega vajalik sammuti värvida ukse/luugi jms vahed sammuti kõik üle.. Eile käisin ühes asutuses, kus tehti pakkumine 2000eur-i mis jääb natuke kalliks. Arvestades seda, et kõik viimse detailini peaks sammuti ise eelnevalt lahti komplekteerima. Ja sammuti hiljem ka kokku panema. Lisaks pisemaid keevitustöid sinna ta ei arvestanud. Samas mingi 500eur-iga ka nüüd ülevärvitud ei looda saada. Selline kesktee võiks jääda 1000 +/- pakkumistele umbes. Suured suured tänud teile ette kes selles valdkonnas mind aidata suudaks.
  18. Mina näiteks ei oska oma häält juba anda.. 99% olen kohal. Kuid minujaoks see oorelaadne üritus ei ütle midagi kuna varem pole üritustel osalenud.. Samas minu seisukohalt ei ole oluline majutus ega toitlustus.. samas kui ilm on kehv siis oleks muidugi majutus ülim.. kuid ilma niipikalt ette ennustada on võimatu.. siis olen nõus mõlema osapoolega ja vajadusel rohkem tasuma. Samas võiks olla olemas võimalus nii telkida kui ka majutada.. olenevalt kuidas keegi endale sobivaks peab.. Antud juhul mulle isiklikult telkimine juba meeldib.. ei ole põhjus et odavamalt läbi saada.. Vigursõidud või kiirendus teeks pealtvaatajatele asja põnevamaks küll Kas ise osa võtan ei tea..
  19. grimes

    M/V: Esisild ja FL stanged

    Vaatasin mööda.. ei pand tägele et väuksemate püstakutega mõtlesin esisillapeale muidu
  20. Kuidas sellel hkpl 8 rehvil nende naeladega on.. sellest aru saada et inertsiga ta need välja viskab .. aga pidurdamisega jääl kui inerts pea olematu ? Siis pidurdad pmst nagu lamelliga ?
  21. grimes

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Küsimus targematele.. Kas M57 mootori blokk on analoogne M50/M51/M52-hele.. Nimelt kas istub samamoodi E30-ne kapotialla E36 mootorikäppadega jne nagu bensukaid istutavad ? Edit : Leidsin mingi teema sellekohta juba.. Seega E38 karteripõhi ja E46-e käpad on kindel variant ? Käigukasti poolepealt sobib midagi muud, või jääb sama M57 küljes olev manuaal ?
  22. grimes

    M/V: Borbet T 16"

    Teema lukku.. mõniaeg tagasi juba müüdud !
  23. grimes

    M/V: Borbet T 16"

    Kiirmyygigind 150€ !!!
  24. grimes

    k: coiloverite kohta

    Mis hinnakanti need JOM-i coilid jäävad ja kes nende tellimisega/müümisega eestis tegeleb ? Vb annaks mingi otsing vastuse. Aga hetkel telefoniga.
  25. grimes

    O: E30 valuveljed

    180€ reedeni kes ees se mees. Reedel tullakse lihtsalt järgi, kui keegi varem jõuab siis saab
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus