Hüppa postitusse

MairoG

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    385
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    2

Kõik, mis MairoG postitas

  1. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    oi perkele, tooge siiber, tuleb sita häda.
  2. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Ei nahka, loomad, minge viltu, nädalavahetus oli äge. Oli näha suurte tissidega naisi ning naeratavat poemüüat, Sai veits kelku tõmmatud ja kuskil lapiti maas vedeletud (p***e haige siiani, ära lagunenud tool on tegija ) . Muidu oli tore, aga kelgul latt lekkib nüüd. Aga noh, mis seal ikka. Tervitades, S*** H*****
  3. MairoG

    k:lukoili kütus

    Olen ise saanud ka kunagi kütust, mis oli süsimust Üldiselt ligikaudu 50 % tankimistest teen minagi Linnutee 5+ tanklas, vahel on sealgi kütus haisenud kohutavalt atsetooni järgi aga seda juhust on olnud seal väga harva.
  4. MairoG

    k:lukoili kütus

    Mu masinatele meeldib jah lukoili küte paremini
  5. MairoG

    Head vanaaasta lõppu!

    Hüva vanaka lõppu teilegi minupoolt !!!
  6. MairoG

    Häid pühi!

    Pühkige ka minupoolt hästi
  7. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Mis viga, külm sõita või
  8. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Herr Eesnahkhiir pole ammu kakal käinud foorumis
  9. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Huvitab sama küsimus.
  10. MairoG

    Püstakud.

    Kõige lihtsam varjant selgitamaks, kumb sul on, on selline, et vaata oma püstakud, kui keerme osa on püstaku peal ( nagu poldil ) on tegu 45mm püstakuga. Kui keerme osa näha ei ole püstakul, siis on see püstaku toru sisepinnal ja tegu on 51mm püstakuga. 45mm püstakul keerab amordikinnitus mutter nagu poldi peale, 51mm püstaku puhul kinnitub see amordi mutter püstaku sisemisele keermele, kui keeret näha pole ( asub püstaku sisemisel pinnal ) , on tegu 51mm püstakuga.
  11. Loe uuesti Tiidu postitust. Seal on kirjas, kuidas asi käib, nuka jaoks on tegelikult vaja special tööriista, mille puudumisel saab kasutada nurgikut.
  12. MairoG

    Mure M20B25 ix mootoriga

    Võimalik, et pihustid tilguvad läbi, kui mootori seisma jätad, olen enda 325i-l samuti pihustid välja vahetanud tänu samale probleemile. Võtsin vanad maha ning ühendasin kütusevoolikud külge tagasi ja käivitasin korra, peale käivitamist tilkusid need üpris kaua veel. Kontrolli samamoodi järgi ja saad teada.
  13. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Neid on väga lihtne ka ise vahetada.
  14. MairoG

    nr 10 kaitse põleb läbi.

    Endal sama jama olnud, viga oli samuti tagurpidikäigu tulede juhtmestikus, juhtmed olid läbi hõõrunud sealt, kust kohast juhtmed jooksevad kangi juurest alla. otsi viga sealt. See juhtmeosa on täiesti eraldi vahetatav osa, pistik on kangi juures ja teine pistiku osa käigukasti anduri küljes.
  15. No aga räägiks siis ehk nüüd täpsemalt, kuna kokkutuleku kuupäevad on 7-8 juuli, siis kuidas on lood ööbimisega ??? On selleks siis mingi maja vms... voodid olemas jne... või peab kõik ise kaasa võtma. Kuidas on lood ööbimisega seal ? Teemas pole nagu seda teemat keegi eriti puudutanud, aga siiski, ei tahaks, et kohale saabudes tabaks üllatus, et " voilaa, sina ööbi seal, kuhu maandud" Öö otsa pidu ei kavatse ka ju nagu panna, järgmine päev jällegi vaja ju kodupoole liikuma liigutada end vaja. Kas tuleb omad tekid, padjad kaasa tirida, või suisa voodid ? Või mis seal kohapeal olemas üldse on ? Ärge ajage juttu, et maga touringus proovitud, võimatu Kuidas siis lood ööbimisega seal ??? Usun, et ma ei ole ainus, keda see ööbimise osa huvitab.
  16. Mul täpselt sel ajal puhkus võimalik, et tulen ka, hetkel ei luba midagi kindlat Aga kaalun seda asja väga tõsiselt.
  17. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    http://auto.motors24.ee/vehicles/353592-BMW-M5-2011.aspx?pg=38&sort=paid Sellisega on hea talvel sõita tagumik ei külmu ära, pekk soojas koguaeg
  18. MairoG

    P: Sooja majandus

    Minul tuleb keskelt sooja juba isegi siis, kui temp on sinise peal, vahet ei ole, kas õues -30 kraadi külma, või mitte, kui temp keskel siis puhub keskelt juba päris tulist õhku. Ju teil mingi kala seal ahjul ikkagi on.
  19. Kell 20 umbes ( täna ) , keegi mustikasse hängima ?
  20. MairoG

    K: püstakud

    Sobivad küll. Olen pannud.
  21. Hetkel, on kokkukas Ale koook arenal, liigume siin rahvas ??
  22. MairoG

    Lobamokkade rubriik

    Ega ma märkasin ka Sind viimasel minutil jõudsin käpa veel kiiresti visata . Vist oli see reedel pigem
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus