Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

harcore

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    850
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    21

Kõik, mis harcore postitas

  1. Päris kena tundub olema hind ka hea.
  2. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    Eliise22 rullikas seisis vana-pärnu olerexsis.
  3. harcore

    Lobamokkade rubriik

    Käisin täna raunexsis ja uurisin taga paneeli hinda ja see maksis tiba üle 400euri. Kas kusagilt saab veel odavamalt?
  4. Ostan siis neid asju: Nn IS lisa Mustad ukse polstrid Elektri akna mootorit Esi põlle sirget vaja või siis m tech 2
  5. harcore

    O:e30 FL 3000 euri

    pakuge bensakaid FL :318,320,325 manuaal kastiga sõitvaid ja ülevaatusega pille auto asukoht ei oma tähtsust. Kiiret ostmisega pole vaatan kõik pakkumised üle. Hind 3000 euri 56700583
  6. harcore

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi teeb kusagil rullikale uut juhtmestiku ka?
  7. harcore

    Lobamokkade rubriik

    @soonikx. Tänud tõstsid motivatsiooni ja alla ei anna jätkan selle rullika edasi ehitamist. Ma leitsin ka keevitaja kes kere ära teeb.
  8. harcore

    Lobamokkade rubriik

    Mu rullikal vaja parem tagumine koobas,paremalt poolt mõlemad poolraamid, mootori ruumist vaja teha vasakult poolt vedru kanduri juurest ja esimesed jalgealused nurgad. Tegemist ikka on.
  9. harcore

    Lobamokkade rubriik

    Nii küsimus suurele ringile kas mul oleks Odavam korralik kere otsida või see kere lasta ära keevitada?
  10. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    Nägin täna kasutaja eliise22 rullikat.
  11. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    Eile nägin halli touringut pärnu endlateatri juurest läbi sõitmas.
  12. ägeta olemist ja mõnusat koos viibimist ehk olen ka järgmine aasta tagasi rivis.
  13. minu kunagine rullikas müüki tulnud http://www.auto24.ee/used/2571980
  14. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    paistus seisis üks FL e30 hall sedaan.
  15. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    täna nähtud viljandis punast sedaani neiu oli roolis,suunaga kilingi-nõmme poole tuli vastu punane kupee arvan et kasutaja max ja audrus keeras pärnu poole must sedaan arvan et sellega sõitis kasutaja eliise22.
  16. tagasilla tala on müüdud.
  17. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    kasutaja max oli eile pärnus tallina mnt selveri juures.
  18. laepolstrit ei ole kahjuks
  19. kapott täitsa alles
  20. tuleks ka aga hetke seis pole kiita kuna rullikas seisab endiselt talve korteris kui kleepse üle jääb siis võtaksin ka ühe oma rullale
  21. harcore

    Kes, kus ja keda nägi

    nägin eile valget e30 pärnu kaubamajaka parklas seismas.
  22. Vähe värskemad pildid ka.
  23. http://soov-ee.postimees.ee/1551487-bmw-e30-25-141kw/details.html see ju siit foorumist pärit?
  24. Asjadele võib vahetust ka pakkuda kere tetailide vastu.
  25. See on sedaan/kuppe pagasniku luuk millel on ääres roostet ja seal oli küljes antitiib.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus