Hüppa postitusse

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Kõik, mis oo7 postitas

  1. Kus see hing tal on, Motronicus v ?
  2. Vandid käivad oma autosid vahest kirikus isegi sisse õnnistamas täiesti tõsiselt. Vb olla siis pannakse need pildid ka sisse
  3. Kõige aeglasem e30 on 324d automaat. Peaks mingi 18 sec sajani tegema v sinnakanti. Samas ajastut silmas pidades pole midagi naeruväärset diisel mersud suutsid kõige lahjemad seda miski 30 sec
  4. Mu venna auto sama kallis, pole keegi see aasta ära tahtnud viia veel
  5. See on lamp et ürituse külastamise eest peab pappi köhima... Eelmine aasta Soome kokukal käisime toimus seal ka grill ja karaoke jpm aga mingit füüri selle eest keegi ei kooritud
  6. See muidu M10 v et 1,8L ?
  7. Kui võimalus, siis võiks tulla mõne muu BMW v huvitava ajastukohase autoga hall-metallik-diisli asemel Ehk on sõbral miski pill vms..
  8. Selle koha peal kus on toimunud ruumi kindlasti selleks pole, niisamagi mahtusid autod häda vaevu ära
  9. No shit Kuigi nii vana pill, selleks et perfecto oleks tuleks üle ikka võõbata ja põhjast paari kohta timmida..
  10. Pohui pole v kust tuld. Auto on ju auto, seisukord see mis tal on..
  11. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Võis niisama autopede olla, enda oma olen näinud pildistamas kümneid kordi kedagi.. Tegelikult ise ju ka mõnest väga ilusast ja erilisest autost pilti teinud
  12. Jah esimene käik muutub sellise kombinatsiooni puhul veidi mõttetuks sest masin ei käi pöördesse. Kiirendada vaja on mõistlik võtta 2. kohalt. Tema autol oli sama lugu. Iseendast kui talvel ei sõida ja rahulikult kruiisida pole ka LSD-st mingit tolku
  13. Kui tal seal 3,64 on, siis ta originaalseades enam pole. Ma nüüd tõesti ei teagi kas see põhjustab seda. Samas mu kursavenna pill linnas sõites oli täiesti normaalse kuluga. Seega peaks nagu asi diffris kinni olema.
  14. Noh maiteagi loogilisem on, et teie autodel on mõlemil sama viga, kuigi vb olla see mootor ongi selline. Igatahes mul on alumine ots sama ja kütuse kulu vahe maanteel oli temaga mingi 3L sajale.
  15. Palju sul ülekanne on ? Ma võin niipalju öelda, et mul endal treib maanteel vaid 7,xx sajale rull, sellel 3,45 all. Mul kursavend kunagi sõitis originaal 325e-ga millel 3,64 all ja see tõesti treis ka maanteel 10L+ sajale. Maitea kas selle mootori juhtimine on selline, et võtab rohkem korralikult, kui pöördes rohkem on v milles asi. 325i ülemise otsa ja juhtimisega on väga öx
  16. oo7

    Klubi logo

    Tehke see ka kleebisena, et saaksime oma teiste autode külge panna, siis pole nii häbi sõita
  17. Ülekanne sätitud selliselt et tippkiirus 150 see on nagu laseks 3ndaga kogu aeg.
  18. oo7

    E30 pildid internetist.

    E30 arengut peaks vaatama nii, et peale E46 tuleb 1. ja nüüd 2. Seeria. F30 on mõõtudelt sama suur kui e39. E30 oli omal ajal kõige väiksem BMW nagu seda oli 1. Ja nüüd 2.
  19. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Ei ma ise tahaks ka et see kõik oleks nii aga ei ole shit happens.. Teemasse ka, täna liikus viimsis valgeks kiletatud ja dtm värvides ix
  20. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Mõtle nüüd ise ka, kui on pakkuda 720 EUR eest 3a auto küljes olnud stanx või lähed ostad poest tutika 800 eest kumba võtaksid praegu?? Muide kui on huvi osta akna liiste 10% alla um hinna võin kohe müüa, 2013 läksid külge ja ei läigi päris nii nagu enne, tooksin kohe ise uued Reaalselt müüakse selliseid asju vähemalt üle poole odavamalt kui leti hind, pole midagi teha Kui E30ga ka sõita nii nagu nendega näeksid paremad välja? Näiteks 60-70 tonni aastas, vedada igasugu jama jne
  21. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Rull ise on jah vana asi. Ma räägin uutest juppidest, uuest värvitööst ja uutest asjadest, mis autole külge kruvitud. Kui sa ostad UM-ist näiteks tutika kroomstange 800 EURiga, paned oma auto külge ja sõidad 3a, kas siis see maksab ikka 800 EUR ?? Tegelikult kehtib sama asi ka "uueks" ehitatud vanade autodega. Kui sellega sõita igapäev aastaläbi siis langeb selle hind täpselt sama moodi nagu uuel autol, küll veidi aeglasemalt aga siiski. Mingi ajaga on pill roostes ja väsinud nagu iga teinegi. Lisaks ärge unustage, et korda tehtud auto ei kesta iialgi nii kaua kui poest uus ostetud. Ehk teisisõnu ka väga hästi värvitud masin on mingi 5a väsinud, kui seda pidevalt kasutada. Tekib igasugu kivitäkkeid, parklamõlke ja mis peamine vanade pillide puhul rooste ujub kuskilt välja.. Võin kasvõi enda autost hea näite tuua, peale värvimist, kui asi oli perfecto löödi peagi parklas peegli värv maha, pagasiluugile on keegi kuidagi mõlgi teinud väikese, ise sõitsin sauel mingist august läbi mis kaapis pardinoka alt ära ja lõi mõra sisse jne. Kui läheksid uut värvitööd vastu võtma ja saaksid selle sellise vigadega hindaksid ikka seda nagu uut ? Pillile tuleb pidevalt pappi sisse taguda korralikult, et seisukorda hoida, ja seda ei saa mittekunagi tagasi.
  22. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Kui värskelt värvitud võid nii mõelda. Mitu talve siin soola sees vana korda tehtud pilliga lastud siis võib selle värvimise hinna rahumeeli 3 v 4-ga jagada. See oli ka minu kommentaari mõte. See, et nii vana auto on hästi värvitud ei tähenda, et ta kestab nüüd 10a pohhuilt aastaringi uhada. See on umbes sama loogika, kui ma ostan uue BMW 50 tonniga, uhan sellega 3a ja arvan et see maksab ikka 50 tonni Sama kehtib ka suuremjagu muude asjade kohta mis sinna ostetud on Kõik asjad, mis on uued, uus värvitöö, uued jupid UM-ist v H2-st v uus auto mille poest ostad hakkavad kohe esimesest päevast peale väärtust kaotama. Nii see on lihtsalt, seda nimetatakse amortisatsiooniks
  23. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    See must oli 7,5K eest müügis. Väga ise ei maksaks M50 ja FL eest nii palju, eriti kui sellega talvel uhatakse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus