Hüppa postitusse

oo7

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 656
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    64

Kõik, mis oo7 postitas

  1. oo7

    E30 pildid internetist.

    Kõige ilusam pill millel reaalselt m40 veel vahel
  2. Paistaks nagu lootustandev, aga osade piltide pealt on näha, et on ka hakatud juba pederastiat harrastama selle peal Vist seisis kokkutulekul minuoma kõrval Oores ?
  3. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    ma nr märki ei tea aga kas see on mustade rh classic velgedega 320I? Kui jah, siis tallinnas suve jooksul mitu korda nägi
  4. oo7

    Lobamokkade rubriik

    http://www.bmwremont.ee/ Ise käinud seal enda omaga v siis UM
  5. oo7

    Lobamokkade rubriik

    Väikese ja suurel diffril on ka korralik kaaluvahe, võid selle ringi visata sildade asemel ? Mul on 3tk ulguma/lekkima hakanud, praegu TYP188 all lõpuks
  6. Vähem liugepindasid on 325e nukal, ehk seda ära kindlasti sinna sisse topi, muidu võid üle 4500 pöördel tõmbe ära unustada
  7. oo7

    E30 Kardisõidu etapp

    Ma arvan, et mõistlik kokku lugeda palju meid tleb ja uurida, mis aeg saab. Õismäele vaja 8 inimest kokku saada, et võistelda. Mu vend tleks ka kindlasti
  8. oo7

    E30 Kardisõidu etapp

    Aravetel võtaks mitte hobika vaid võistluskardi, sellel on 30hp vs 9hp Õismäel, lisaks on see vähemalt 2x kergem, pole mingit raami ja jama ümber. Seetõttu meesmehe vastu sellega otseselt sõita ei tahakski sest kui vastu läheb on tükkideks. Aega mõõdetakse ikkagi, ehk omavaheline võistlusmoment on olemas ! Esimest korda käisime sõitsime kõik 1x välja, siis tekkis n-ö austus asja vastu Hobikaga isegi võistlus paras pläristamine ja paraolümpia selle kõrvalt. Kes pole proovinud soovitan kindlasti !
  9. oo7

    E30 Kardisõidu etapp

    Aravete ja Õismäe kardi vahe on umbes nagu 316i vs tühjaks loobitud M3. Sõiduelamust tahta v huvi inimestel proovida siis kindlasti tasuks sinna minna. Õismäele tleks ka, kuna see lähedal, aga pigem hääletaks Aravete poolt Õismäel vb olla peaks olema korraldatud mingi võistlusformaat, mis seal saab tellida, siis oleks väheke mingi pointi asjal rohkem
  10. oo7

    E30 Kardisõidu etapp

    Õismäele võib ka tulla, muud kardirajad siin liiga nökerdamised ja ei paku väga pinget
  11. oo7

    E30 Kardisõidu etapp

    No see saabki ainult enne hooaja lõppu toimuda, rulliga juba sõita ei saa siis selle kardiga seal ammugi mitte
  12. oo7

    E30 Kardisõidu etapp

    Niiöelda meesmehe vastu võistlust ei lase nad seal teha minuteada, kui selline võistlusformaat plaanis on. Samas need on seal nii palju ikkagi kiiremad ja rasked juhtida et minu arust lihtsalt niisama sõita kõvasti huvitavam kui nende hobikatega võistelda, lihtsalt lambist põhja lüüa paneb hunnikusse ka kohe. Eks see jällegi kaugemal ja kallim ka, Õismäele saab pohhuilt kohale ujuda iga õhtu pm..
  13. oo7

    E30 Kardisõidu etapp

    Õismäel oleks ka huvi, teised liiga nökerdamise rajad. Või siis üldse Aravete, kus võistluskardid, need rebivad räigelt , korra sõitnud siis hobikas tundub nagu seisaks
  14. M10 turbo projektijaoks ideaalne
  15. oo7

    Lobamokkade rubriik

    See 324td touring oli kunagi ikka väga ilus auto, praeguseks ikka väga väsinud ja trööbatud. Näinud seda korduvalt linnapeal
  16. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Minu silmis vist kõige etem e30 mis hetkel Eesti pinnal
  17. Vaja oleks kindalaeka lukku/linki. Asun Harjumaal
  18. Sellisele 316 fl sedaanile tasub läheneda 1 samm edasi ja 2 tagasi
  19. Kui teised Poolast tagasi võiks ühe suve lõpu puhul teha, see aasta ainult kevadel 1x toimuski. Kuuleb muljeid ja nääb autosid..
  20. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Jah augud tehti korda
  21. Täiesti tõsi. Kui masin on pildilt prillikas ja osutub reaalsuses mäkerdatud risuks, mis on äärmiselt tõenäoline, siis on õigustatult põhjust pahane olla tühja sõidu peale, mitte siis kui näha juba et masin on peetis ja siis minnes kohale lootes hoopis korras autot leida
  22. oo7

    Kes, kus ja keda nägi

    Sihuke relv jääb lasnas silma kogu aeg
  23. Miks te üldse selliseid autosid vaatama lähete see ju pildilt näha et täielik rämps ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus