Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

speed fighter

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  29
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  3

speed fighter võitis päeva viimati 20. märts 2017

speed fighter sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

16 meeldimist

Kasutajast speed fighter

 • Tiitel
  Algaja

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. speed fighter

  Bmw E30 restaureerimine

  üks asi on värskendamine, teine asi restaureerimine ja kolmandaks on lihtsalt porno tegemine. komplektse auto teipimine ja värvimine on tegemine küll. Ainult bmw haigusega inimesed võtavad oma auto 5 aastaks lahti ja teevad asja hästi. peale fanattide on meil ju ka tavaline seltskond oma daily draiveritega.
 2. speed fighter

  324td touring '92 - Speed fighter

  Ei ole teist aju proovinud. Ei töötanud asi ka enne chippimist. Jõukasv on meeletu võrreldes originaaliga. Tujurikkuja läheb käivitamisel Põhja, kui gaasi annad siis läheb 0 i Veovõllid on vööga ja ilusad. Andurid samuti terved. Õige takistusega ja juhtmed kuni ajuni korras
 3. speed fighter

  324td touring '92 - Speed fighter

  Täna sai terve päev elektriku mängitud. Spidokas laiali võetud. Abs ja klotsiandur olid eemaldatud, panin uued pirnid sisse. Said ka need SI boardi akud üle mõõdetud, kõik Timm. Muid kahjustusi ka ei märganud, aga endiselt ei tööta püsikas ega ka tujurikkuja. Samuti ei oska airbagi kuidagi diagnoosida. Abs süsteemiga on siis nii: süüde sisse abs tuli põleb, auto käima, tuli kustub. Sõidad 10m tuli jälle põleb. Kakkusin kõik peale 1 lahti. Esimesed andurid töötavad. Tagumised mitte. Mõõtsin takistused. Kõigil anduritel 980 ja 1050 oomi vahel. Vaatasin üle aju pistiku ja mõõtsin otse pistikust. Juhtmed terved ja takistused õiged. Aga ikkagi lööb pikema. Taga ikkagi mingi kakine seis. Niiet endiselt ootan nendele vigadele vihjeid. Tahaks auto ikka korralikuks teha. Pluss poole pealt sai mootori aju endale custom seade, mineku vahe nagu öö ja päev, ja suitsu tagant ei tule!
 4. speed fighter

  324td touring '92 - Speed fighter

  Mida sa silmas pead? Sööb siis sööb. Värvinud üle vajadusel
 5. speed fighter

  324td touring '92 - Speed fighter

  Tundub et kõik eelmised omanikud ongi reaalseid probleeme üritanud lahendada armatuuri peksmisega. Airbagi tuli ja abs on ka saboteeritud.
 6. speed fighter

  324td touring '92 - Speed fighter

  No jaurasin selle spidoga, ei saa aru miks tujurikkuja ei tööta
 7. speed fighter

  324td touring '92 - Speed fighter

  Auto ostsin 1 veebruar. Lühikese ajaga on ta värskeks saanud!
 8. speed fighter

  324td touring '92 - Speed fighter

  Sakslasel on jõhkralt hea number olnud. Äkki teeb keegi enda püsika pistikust pildi, mis juhtmevärvid seal on. Mul hetkel oli seal 2 kollast mis koos ja punane triibuga. Kollaste otsas oli püsika sinine ja punase triibuga otsas kollane kangust tulev.
 9. speed fighter

  324td touring '92 - Speed fighter

  Just. Tujurikkuja on kas nullis või Põhjas. Püsika kang ise terve. Pistik on maha lõigutud ja juhtme värvid ka ei klapi. Samuti ei tööta abs ja airbag. Kõik need asjad tahaks korda saada. Kas fl mudelil on püsikas seotud absiga? Igasugu vihjed teretulnud. Kile on katmiseks s**t, sest kipub tuulega lopendama ja pärast kui värv kuiv, siis kilepealt tuleb värv tükkidena maha, pärast on neid tükikesi elusitt värskelt värvitud kohtade pealt halb kätte saada.
 10. speed fighter

  324td touring '92 - Speed fighter

  eix, kuna olen seda tööd ca 10 aastat teinud, siis tihtipeale on lihtsam asju kinni katta. sellega säästad igasugu tüübleid ja asju. kuna ma olen teinud väga väga väga palju erinevaid autosi, siis kõigil on asjad erinevalt kinnitatud. sina tead neid asju peast, mina mitte. ja kõige kohta youtubest uurida on liiga ajamahukas. teipimises olen ma aga osav ja iga vend võib tulla otsima, kas kuskilt on midagi värviseks saanud. selliseid kohti ei leidu! tean mida teen. aga tore et muret tundsid. ja üldsegi kui ma auto lahti võtaks nii nagu sinu projektid, siis saaks sellest äkki kogematta 5 aastane projekt, sest tahaks kõik pisimadki asjad uued või uuesti teha. teen täna ilusad pildid.
 11. speed fighter

  324td touring '92 - Speed fighter

  sai lõpuks värvitud. luuki seestpoolt polnud vaja värvida. seal pole roostet ega pahtlit ja värv on ka ilus. homme panen kokku ja üritan teha korraliku aparaadiga pilte.
 12. speed fighter

  324td touring '92 - Speed fighter

  Tagaots tehtud. Äkki jõuab kunagi värvida ka. Lisaks sai uus geneka rihm. Ja raadio hakas tööle
 13. speed fighter

  324td touring '92 - Speed fighter

  Jh to m3 rändkarikas oli minuoma küll. Sai vast suurem töö ära tehtud kui eelmiste vendade peale kokku. Paneel oli klokkerholm Sain ta milbaumist
 14. speed fighter

  324td touring '92 - Speed fighter

  Rehvid 205.40.17
 15. speed fighter

  324td touring '92 - Speed fighter

  põll sai ostetud sedaani oma, kuna orig väga kallis. Samuti oli ka luku ümbrus läbi, ja sedaani tüki pealt sai täpselt õige kujuga asjad välja lõigatud. Maksis see plekk 60 raha
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus