Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

illukas

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  40
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast illukas

 • Tiitel
  Mininokk
 1. illukas

  Head muusikat autosse :)

  http://www.youtube.com/watch?v=vjPbubL4FXI
 2. illukas

  M: 316 FL sedaan 350 euri.

  Vabandan teemavälise möla eest, aga tühikäiku ei hoia ta ilmselt selle pärast: Mis iganes see hõbedane jama keset lõdvikut on, paistab see kangesti augu moodi.
 3. illukas

  M40B16 kaane ümbrus õline

  Kas see võib põhjustada ka esimest probleemi, et pressib õli kaane vahelt välja?
 4. illukas

  K: Kütuse regulaatori vaakumtoru.

  Ehk on sellest abi.
 5. illukas

  M40B16 kaane ümbrus õline

  Terv, Jäi silma, et klapikambri kaane ümbrus on kaunis niiske. ühtlasi tulemüüri poolsest otsast oli suisa õlitilgad kergelt paista. Selge see, et tihendi võiks ära vahetada, aga kas sellisel sümptomil võivad veel mingid sügavamad tagamaad olla? Teine natuke seostuv küsimus on ka. Nimelt mis otstarve on sellel vollal, mis tuleb kaane eespoolsest otsast ja jookseb gaasisiibri külge? Mu meelest peaks seal nagu jahutusvedelik sees olema, mis tuleb kaanest, käib siibri alt läbi ja jookseb tagasi plokki, aga kui ma volla lahti tõmbasin, oli see tuugalt valget smegmat täis nagu niiskete ilmadega ikka mootorisse tekib, aga jahutusvedelikku sealt ei tulnud. Tosooli vähe? õhk süsteemis? Jahutussärk umbes? (Termostaat sai vahetatud, tosool ka vahetatud, süsteem õhutatud. Mootor üle ei kuumene, salongi sooja tuleb.) -Ilmar
 6. illukas

  M10B18 töötab ebaühtlaselt

  Kütusekulu sellest jaburaks ei muutunud?
 7. illukas

  V/M Nokian 215/65 R15 talverehvid plekkidel 5x120

  Nevermind, rattad lähevad omal käiku. "Pakun vahetuseks 14" plekid, 4x100. Peal ühe talve sõitnud Master Nordic 4 naastud. Mustrit omajagu, naelu eriti pole. (Olid eelmine talv minu rulli all. Masin istus teel nagu naelutatult, aga müra oli päris korralik.) Saada PS'i oma number, kui pakub huvi."
 8. illukas

  M10B18 töötab ebaühtlaselt

  Lambda kalad peaks ainult sooja mootoriga välja tulema. Külmalt tema näitu ignoreeritakse. Seega kui külmalt jukerdab, ei saa lambda olla.
 9. illukas

  318 Touring '92 - Edoman

  Tegelikult pole sul kontrollimiseks isegi vaja autot üles tõsta. Aja tagumine ots kõnnitee ääre peale, et per*e õhus oleks ja vaata taskulambiga. Diffri küljes on kõrv, mille sees on puks. Edasi mööda kardaani vaadates leiad kardaani ja käigukasti vahelt järgmise kummilataka. Ja sealt 15cm edasi on klamber, mis käigukasti üleval hoiab. Sellel on kaks puksi kummaski otsas. Vahetamiseks oleks juba tunnel soovituslik küll.
 10. illukas

  318 Touring '92 - Edoman

  Diffri puks või käigukasti kinnituse puksid. Võib veel olla probleemne ka käigukasti ja kardaani vahele käiv kummilatakas. Kõiki saad kontrollida kui pea auto alla pistad.
 11. illukas

  320iA sedaan 1989 - Kasparius

  Ai kurja, seda ma tõesti ei märganud, minu paha. Kindlasti on seal liiva ja ämblikute vahel ka mõni diagnostik peidus, kes bemme tunneb.
 12. illukas

  320iA sedaan 1989 - Kasparius

  Praguline on sul vast siiski küünlajuhtme isolatsioon. Selles suhtes, et küünlajuhe on lihtsalt juhe ja isolatsioon on lihtsalt kumm, mis ajaga ära mädaneb. Katkise kummi pärast sealt nüüd see ~3kV pauk käimata ei jää, küll aga võib ta sealt praost hüpata lähima maandatud esemeni. (Näiteks sinu näpud. ~3kV ei ole päris nalja asi, ole ettevaatlik.) Kui oled Tallinnast, siis mine käi Truumu diagnostikas ära. Maksab €35 ja öeldakse täpselt ära, millele tähelepanu pead pöörama. (Ise ei ole Truumuga kuidagi seotud, tegemist ei ole reklaamiga. Lihtsalt teisipäeval käisin ja sain väga palju kasulikku infi.)
 13. illukas

  Huvitavad pakkumised müügiplatsidel

  Krt, see oli isegi ju kaks korda madalama hinnaga enne müügis. Huvitav kas autoga on siis selle hinnavahe eest miskit tehtud ka või sattus lihtsalt miski ärika kätte?
 14. illukas

  mure.e30.324d.kütusekulu

  See on normaalne ju ~20 aastat vana mootori kohta. (Sul vist tühik ka ei tööta. )
 15. illukas

  M/V:Golf III e30 vastu-500EUR

  http://www.auto24.ee/used/928909 -edit- Link ei tööta enam.
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus