Jump to content
E30 COMMUNITY

illukas

Foorumikasutaja
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About illukas

 • Rank
  Mininokk
 1. http://www.youtube.com/watch?v=vjPbubL4FXI
 2. Vabandan teemavälise möla eest, aga tühikäiku ei hoia ta ilmselt selle pärast: Mis iganes see hõbedane jama keset lõdvikut on, paistab see kangesti augu moodi.
 3. Kas see võib põhjustada ka esimest probleemi, et pressib õli kaane vahelt välja?
 4. Terv, Jäi silma, et klapikambri kaane ümbrus on kaunis niiske. ühtlasi tulemüüri poolsest otsast oli suisa õlitilgad kergelt paista. Selge see, et tihendi võiks ära vahetada, aga kas sellisel sümptomil võivad veel mingid sügavamad tagamaad olla? Teine natuke seostuv küsimus on ka. Nimelt mis otstarve on sellel vollal, mis tuleb kaane eespoolsest otsast ja jookseb gaasisiibri külge? Mu meelest peaks seal nagu jahutusvedelik sees olema, mis tuleb kaanest, käib siibri alt läbi ja jookseb tagasi plokki, aga kui ma volla lahti tõmbasin, oli see tuugalt valget smegmat täis nagu niiskete ilmadega ikka mootorisse tekib, aga jahutusvedelikku sealt ei tulnud. Tosooli vähe? õhk süsteemis? Jahutussärk umbes? (Termostaat sai vahetatud, tosool ka vahetatud, süsteem õhutatud. Mootor üle ei kuumene, salongi sooja tuleb.) -Ilmar
 5. Kütusekulu sellest jaburaks ei muutunud?
 6. Nevermind, rattad lähevad omal käiku. "Pakun vahetuseks 14" plekid, 4x100. Peal ühe talve sõitnud Master Nordic 4 naastud. Mustrit omajagu, naelu eriti pole. (Olid eelmine talv minu rulli all. Masin istus teel nagu naelutatult, aga müra oli päris korralik.) Saada PS'i oma number, kui pakub huvi."
 7. Lambda kalad peaks ainult sooja mootoriga välja tulema. Külmalt tema näitu ignoreeritakse. Seega kui külmalt jukerdab, ei saa lambda olla.
 8. Krt, see oli isegi ju kaks korda madalama hinnaga enne müügis. Huvitav kas autoga on siis selle hinnavahe eest miskit tehtud ka või sattus lihtsalt miski ärika kätte?
 9. See on normaalne ju ~20 aastat vana mootori kohta. (Sul vist tühik ka ei tööta. )
 10. http://www.auto24.ee/used/928909 -edit- Link ei tööta enam.
 11. illukas

  O: m40 radikas

  Sakust leiaks (esmaspäeval võin Tallinnasse tööle kaasa võtta) ühe sellise, millel on kõik korgid puudu. Pole teda töös näinud, aga kutt kellelt ostsin ütles, et korralik on. Eks ma ütlen siis ka ja kui eksin - ostan tagasi. Kuna ta on selline unknown, siis hinnaks äkki €15?
 12. Kui oleks pumbas asi, ei toimiks ta soojalt ka.
 13. Kus kohast tsätis seda "blahblah tuli" & "blahblah lahkus" kinni saab keerata kui üldse saab? Muud nagu ei näegi peale nende teadete.
 14. Eks ta kipub nii olema jah, et kõik on Monroe'st parem, aga krt minu käsi ei tõuse kallimaid ostma kui sõit kulgeb 95% mööda Tallinna suurepäraseid teid.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy