Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

illukas

Foorumikasutaja
 • Postitusi

  40
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Kasutaja illukas saavutused

Avastaja

Avastaja (4/14)

 • Esimene postitus
 • Kaasalööja
 • Vestluste alustaja
 • Esimene nädal tehtud
 • Üks kuu hiljem

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

 1. illukas

  Head muusikat autosse :)

  http://www.youtube.com/watch?v=vjPbubL4FXI
 2. illukas

  M: 316 FL sedaan 350 euri.

  Vabandan teemavälise möla eest, aga tühikäiku ei hoia ta ilmselt selle pärast: Mis iganes see hõbedane jama keset lõdvikut on, paistab see kangesti augu moodi.
 3. illukas

  M40B16 kaane ümbrus õline

  Kas see võib põhjustada ka esimest probleemi, et pressib õli kaane vahelt välja?
 4. Terv, Jäi silma, et klapikambri kaane ümbrus on kaunis niiske. ühtlasi tulemüüri poolsest otsast oli suisa õlitilgad kergelt paista. Selge see, et tihendi võiks ära vahetada, aga kas sellisel sümptomil võivad veel mingid sügavamad tagamaad olla? Teine natuke seostuv küsimus on ka. Nimelt mis otstarve on sellel vollal, mis tuleb kaane eespoolsest otsast ja jookseb gaasisiibri külge? Mu meelest peaks seal nagu jahutusvedelik sees olema, mis tuleb kaanest, käib siibri alt läbi ja jookseb tagasi plokki, aga kui ma volla lahti tõmbasin, oli see tuugalt valget smegmat täis nagu niiskete ilmadega ikka mootorisse tekib, aga jahutusvedelikku sealt ei tulnud. Tosooli vähe? õhk süsteemis? Jahutussärk umbes? (Termostaat sai vahetatud, tosool ka vahetatud, süsteem õhutatud. Mootor üle ei kuumene, salongi sooja tuleb.) -Ilmar
 5. illukas

  M10B18 töötab ebaühtlaselt

  Kütusekulu sellest jaburaks ei muutunud?
 6. Nevermind, rattad lähevad omal käiku. "Pakun vahetuseks 14" plekid, 4x100. Peal ühe talve sõitnud Master Nordic 4 naastud. Mustrit omajagu, naelu eriti pole. (Olid eelmine talv minu rulli all. Masin istus teel nagu naelutatult, aga müra oli päris korralik.) Saada PS'i oma number, kui pakub huvi."
 7. illukas

  M10B18 töötab ebaühtlaselt

  Lambda kalad peaks ainult sooja mootoriga välja tulema. Külmalt tema näitu ignoreeritakse. Seega kui külmalt jukerdab, ei saa lambda olla.
 8. Krt, see oli isegi ju kaks korda madalama hinnaga enne müügis. Huvitav kas autoga on siis selle hinnavahe eest miskit tehtud ka või sattus lihtsalt miski ärika kätte?
 9. illukas

  mure.e30.324d.kütusekulu

  See on normaalne ju ~20 aastat vana mootori kohta. (Sul vist tühik ka ei tööta. )
 10. http://www.auto24.ee/used/928909 -edit- Link ei tööta enam.
 11. illukas

  O: m40 radikas

  Sakust leiaks (esmaspäeval võin Tallinnasse tööle kaasa võtta) ühe sellise, millel on kõik korgid puudu. Pole teda töös näinud, aga kutt kellelt ostsin ütles, et korralik on. Eks ma ütlen siis ka ja kui eksin - ostan tagasi. Kuna ta on selline unknown, siis hinnaks äkki €15?
 12. illukas

  e30 m50b25 mootoriga mure

  Kui oleks pumbas asi, ei toimiks ta soojalt ka.
 13. illukas

  Lobamokkade rubriik

  Kus kohast tsätis seda "blahblah tuli" & "blahblah lahkus" kinni saab keerata kui üldse saab? Muud nagu ei näegi peale nende teadete.
 14. illukas

  E30-le amortisaatorid!?

  Eks ta kipub nii olema jah, et kõik on Monroe'st parem, aga krt minu käsi ei tõuse kallimaid ostma kui sõit kulgeb 95% mööda Tallinna suurepäraseid teid.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus