Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

kasparius

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

19
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast kasparius

• Tiitel
    Algaja
  1. kasparius

320iA sedaan 1989 - Kasparius

Auto müüsin Brisbane Ise Eestis Oli ikka üks kuramuse korraliku kerega 30.... Enne müüki kui tulin merepinnale autoga ja kiip oli teine, liikus juba palju-palju paremini. Peaaegu nagu 95kw Lihtsalt infoks, müügihind oli 2k AUD, ehk päris odav
  2. kasparius

Lobamokkade rubriik

Eemal jah Eestist. AUS Pidi lihtne swap olema
  3. kasparius

Lobamokkade rubriik

Käisin eile 4 ukselist facelifti vaatamas. Sama värvi mis mul. Mootor oli 3,8 V6. Kastiks automaat th 700 Kui gaasi puudutasin oli suss ringi. Asfalt oli märg. Käike vahetas jõnksuga ja kiirendus oli mõnus. 300NM väänet. Sisu oli veidi räämas. Tundus veidi projektikas. Kohe ei hakanud otsustama, sest tahtsin veel paar autot see päev üle vaadata. õhtul kui helistasin kutile, et ok võtan ära- oli auto müüdud. Nüüd on ainult üks asi mõttes. conversion! 2,0 tagasi istudes oli pehmelt öeldes s**t.
  4. kasparius

SIIN jäi ütlemata
  5. kasparius

Soojuse kohta: Armatuur on mõradega(siin ülipopp dashmat on peal), istmed on natuke räbalad, katus kaotab lakki. Ja kuna elan ca 900 meetri kõrgusel, siis ei käi nii edasi ka nagu vaja. Aga kui asfalt on niiske siis on käiguvalitsa asendis 1-2-3, mitte D Redline on 7000 praegu. Peale 6500 saabub kummaline, hüpnotiseeriv heli. Pole eriti näinud E30 ilma AC-ta.
  6. kasparius

Meie kunagised E30-d

Väga rets teema. Mu vanematel oli kunagi 1997-2000 aastal 325i pre-fl sedaan, hõbe, automaat, LSD-ga nr: 640AKB. Ega keegi tea sellest? Müüdi tagalaksuga maha. Mingi narkoärikas vuras sellega politseidel eest pidevalt. Oli politsei parklas, aga kuhu see edasi müüdi ei tea. Ise sain selle autoga esimesed E30 elamused. Sel ajal tundus masin tohutult nobe. ütleme ausalt, vahel pätsasin autot vanematelt. Teada ei saadud! Hea, et puusse ei ajanud.
  7. kasparius

Esimesed soetatud E30-d ja vanus

18a olin aastal 2001 ja 320i preface coupe tuli hoovi. Hind oli 14 000. Terve suvi sai selles autos veedetud. CD mängijas oli sel ajal Darude album. Kõige kõvem asi oli el katuseluuk. Väga nostaligiline. Müüsin mingitele noortele nolkidele, kes sellega aedu maha sõitsid jne. Ise olin ka ju noor, aga nemad olid vist ca 16 aastased. Koledasti lõpetas see auto oma veeremise. Siis kahe aasta jooksul sõitsin veel kolme erinevaga ja nüüd olen peale pikka aega taas 320 juures tagasi. Praegu 28a.
  8. kasparius

Radiaator hakkas vahepeal lekkima. tegemist plastikosaga. Igasugused "ime Epoxy-d" ei tööta. Uus radiaator järgmine nädal, mis teha. Jälle pildistasin, igav oli. Seebikarp on ikka üks halb asi...
  9. kasparius

BMW 320i kupee '90 - bergo

Palun hoia seda edasi sellisena väliselt ära tuuni!
  10. kasparius

Ma ean ütlema, et kuradima sheff on siin Austraalias ringi sõita rulliga. Siin asulas pole mitte ühtegi teist sellist veel kohanud. Ca 10 000 elanikuga koht. Kõik tööandjad, töökaaslased on öelnud, et lahe masin. Paljud kohalikud on lambist tänaval tulnud ütlema, et Nice car! Isegi suurlinn Brisbanes on neid ca 5tk müügil. Auto on korralikult ennast üleval pidanud ja sõidurõõm on garanteeritud
  11. kasparius

Kas härrad teavad milledel "stomp test" töötab ja millel ei. Proovisin täna. Minu autol ei funksi. Kas mul on üldse CE Light olemas? Võtsin isegi mootoril õhulugeja ära ja käivitasin. Mingit tulukest ei süttinud ja mootor töötas. Puterdas, aga töötas. Leidsin täna prao küünlajuhtmes. Olen lugenud, et praguline juhe ei tohiks impulssi üldse edasi anda, seega peaks olema tunda , et töötab viie pütiga. Nii see aga pole. Mootor käib ilusasti puhtalt. Peab ikka carb cleaneriga vist kogu selle sisselaske ümbruse üle käima ja injector cleanerit paaki panema. Vaatan, kas annab tulemust.
  12. kasparius

Täna tegin Fan delete ära. Enam ees seda suurt ventikat pole ja peab nentima, et autol on nyyd mahe ridakuus hääl ja minek on veidi erksam. Mootor töötab väga ilusasti ühtlaselt, ainult ühe väikese tähelepaneku tegin: kui korraks tyhikäigul vajutada veidi gaasi, siis ei tule kohe mootor järgi vaid teeb suss ja siis pööre tõuseb... mida selle kohta arvata? Kütusekulu endiselt 10L sajale maanteel @90kmh Kiirendus sajani endiselt väga uimane. Üle 14 sek-i. Vaatasin Afm kaant on kunagi näpitud... Küünlad korras. Kuidas ise saaks juhtmete korrasolekus veenduda? Järgmise asjana katsetan fuel injector cleanerit...ja siis summuti kallale.
  13. kasparius

otot, siis väidad et seda tyhikäigu kruvi pean keerama? Seda kui keerata peale, siis pöörded tõusevad. Mul ei ole tyhikäiguga mingeid probleeme...ja vägisi tõsta ka nagu ei taha. Mul saab seda radika poolelt keerata muide. RHD See kruvi asend on praegu täiesti maha keeratud, ehk kui kruvi keeran veel maha , pöörded ei lange.
  14. kasparius

Tänud hiis ja einar! chipist räägin siis kui käes ja testitud. Aga Greger, sa vana kala, panen sulle siia pildi ja sa proovi uuesti seletada mis asja reguleerima peaks... Mis kus? Võta M20 pilt ette ja juhenda, mis selle reguleeritava asja lähedal on ja miks ma gaasitrossi pean pingutama? Tänan ette!
  15. kasparius

Ventika eemaldan nädalavahetusel. See ongi see kohutav undamine mis häirib. Selle kohta foorumites juttu ka olnud, et vabastab väikese osa võimsusest. Uurin seda sisselaske regulltavat asjandust millele nime ei tea ja teen summuti ka veidi vabamaks kunagi ehk.. Tellin ära chipi, sest üks tegelane sai vaid chipi ja summuti modifitseerimisega autol kiirenduse alla 9 sek sajani automaatiga. M20B20. Siiani polnud mul NA mootori chippimisse usku, aga kui selle kuti videosid vaatasin, siis pani mõtlema...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus