Hüppa postitusse

sõge

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    443
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    10

Kõik, mis sõge postitas

  1. sõge

    Lobamokkade rubriik

    kui on ülekandele vastav element valitud siis on see samade mõõtmetega nagu see mis välja vahetatakse ja hammasrataste hambumine jääb samaks. See on minu kogemuste põhine arvamus. Ise olen nii teinud ja ei ole veel undama hakanud.
  2. sõge

    Lobamokkade rubriik

    Ülekandel on reguleerimis seibid külgedel. Kui neid ära ei kaota siis elemendi vahetusega ei hakka undama.
  3. Mu naise peeru ja lapse pissiga sõidab Tegelt viitasin seal teistele teemadele mis päris hästi koostatud.
  4. Siin natukene juttu pöördemomendist ja võimsusest. Kes arvab, et mootorisse õhku imetakse võib teisi teemasi ka lugeda http://www.tqhq.ee/dir.php?id=30
  5. sõge

    Lobamokkade rubriik

    calanti müüsin. Bemmi on veel vara maha müüa
  6. sõge

    Lobamokkade rubriik

    Best day of my life. Müün auto maha ja minut hiljem ostan tagasi kui suur on tõenäosus, et just siis kui tehing on tehtud ja ostja oma vast soetatud autoga tahab ära sõita puruneb mootori rihm.
  7. Niisama värvitöökodadel ei ole nii head järelvalvet kui õppeasutusel. Vigalas vast ikka vaatavad, et töö saaks nii kuis peab muidu kooli maine saab kahjustada.
  8. Võimalik. paar halli ust läksid müüki kunagi.
  9. mis hinnaga nad vigalas rulli ära teevad?
  10. sõge

    Lobamokkade rubriik

    Otse loomulikult. Ei tulnud kohe pähegi, et bemmil ka väikest mõõtu diisleid on
  11. sõge

    Lobamokkade rubriik

    katalüsaatori ära võtad siis tehnilisest ülevaatusest ei pruugi läbi saada. Mootori tööd vanematel diislitel ei mõjuta.
  12. sõge

    Lobamokkade rubriik

    e30 kerel oleks päris tore mõni vw 1.9 või 2.0 diisel need pakuvad juba kuni 350nm väänet ja kütusekulu oleks keskmiselt paarutades viie kanti
  13. sõge

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Ma sõitsin kord mosse omaga. kui ei sobi siis saab alati sobima panna
  14. sõge

    O:PFL esimest lisa

    mul vist üks vedeleb kruviaugud suuremaks läinud kui peaks. ühte nägin veel külapeal vedelemas sellel oli ka vist midagi viga
  15. sõge

    Lobamokkade rubriik

    See ilm on nagu pannkook ilma moosita, ükski laps ei taha siin metsavahel elades tuleb ikka masendus peale kui külma ei ole. Head sopast valentini päeva kõigile
  16. vanavigala koolis on lastud värvida. värviti terve auto uksevahed pagass mootoriruum pluss veel eeltöö ja värv ja hind läks kokku 600- kui õieti mäletan.
  17. sõge

    k: spidokas

    sobib
  18. sõge

    Lobamokkade rubriik

    neid 1.6 mootoried peaks vedelema siin seal. viska rullile peale ja auto olemas
  19. sõge

    O: FL kupee salongi vidinaid

    pakkuda kindalaegas, roolisamba ümber olev kate vb leiab midagi veel. pärnu
  20. pakun diffrit typ 188 3,24 ülekandega 324td alt ilma tagakaaneta ja käigukasti getrag 260 suure tagumise flantsiga.
  21. sõge

    Lobamokkade rubriik

    Mis see oranz oli 145AMF ?
  22. sõge

    M:R17 4x100

    Mis mõõduga neil offset ja keskauk on?
  23. sõge

    ostan asju

    pakkuda tagumised küljeklaasid ja tagaklaas. armatuur kus mõned kruviaugud. küljeklaasidel on toonklaasi liimi peal. asukoht pärnu hind 20eur kui ise järgi tuled. mingid tulevõred on ka.
  24. sõge

    KIIRE KÜSIMUS

    võivad joosta küll. silindrites rõhud üle mõõta siis saad teada kas asi on hull või mitte.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus