Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
  • 0
ASAP

K:m50b25 e36 latt

Küsimus

Sellele küsimusele on 9 vastust

Soovitatud postitused

• 0

E34 on roolikarbiga- selle võimendis peaks olema surve tunduvalt kõrgem latiga süsteemist- tapab tihendid ära.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

aga kuidas selle roolilati toimima saab panna, mingi teine pump või mida?

Muudetud , muutis ASAP

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Huvitav, et kuskil swapi teemas pole seda kuskil eriti nagu märganud, et e34 pealt tulnud mootoril võiks pumba vahetada e36 pumba vastu...

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

okey aga seda voolikut on mul ikkagi vaja kus mõlemad otsad on samad ja selline küsimus on ka, mis radikas sobiks? kuskilt lugesin et e30 2.5 88a+ sobib aga sellist ad balticus ja automeistris pole kust me varuosasi tellime. 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Mul peaks vedelema selline voolik kui vaja võid endale saada. Radikat ise kasutan hetkel 324td see jahutab vingelt. Sõbral jäi üks radikas üle ei ole kül kõige suurem, kuid m50b25 mootoriga sai sõita mingi sümboolse summaga vast annab ära.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Mina olen M40 radikat ka kasutanud kaheastmelise el vendiga ja pole ülekuumenemisprobleeme tekkinud. Oleneb muidugi vast kasutajast ka :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus