Hüppa postitusse

sõge

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    443
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    10

Kõik, mis sõge postitas

  1. sõge

    Tagurpidi käik

    Kui pikalt ragiseb siis on midagi väga valesti aga see raksuga minek on tavaline kulunud kastide puhul.
  2. sõge

    Küsimus LSD sobivuse kohta

    Typ 168 ehk väike korpus peaks olema. Ei sobi otse e30 alla aga sisu saab tõsta e30 korpusesse. ülekanne on vist 3,45 pead ei anna google aitab
  3. sõge

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi teab head lehekülge kus BBS replica velgi müüdakse? Kellegi teemas oli üks link aga ei leia seda enam.
  4. sõge

    Pöörded kõrgel

    Võta õhulugeja ja kolle vaheline lõdvik küljest ära ja vaata ega seal läbivaid mõrasi sees pole. Kui see küljest ära on näed paremini ka kolle küljes olevaid vaakumiotsasi kontrolli need kõik üle eriti kipub minema kütuserõhu regulaatori küljes olev vaakumvoolik rabedaks. Piduri vaakumvõimendit kontrolli ega see kuskilt susise või pane ültse korra pimedaks, et see asi välistada. kui need asjad kõik korras ja ikka nii teeb siis tuleks vaadata õhulugejat, võta juhe tagant ära ja sõida ringi kui enam sellist nalja ei tee siis võib asi olla õhulugejas. Kui need kõik kontrollimised ka tulu ei too siis võib proovida ka teist tühikäigu mootorit või proovida olemasolevat näiteks bensuga seest loputada. Korras õhulugeja, lõdvik ja tühikäigumootor on mul olemas võin need sulle sootsalt maha ärida.
  5. sõge

    Lobamokkade rubriik

    Sellel bmw klubis mingi teema ka projekt 330GTR oli vist pealkiri
  6. sõge

    Amordid

    Eip aga bilsu kodulehel ehk on mingit infot sellekohta
  7. sõge

    Amordid

    Mul olid kunagi bilstein b6 amordid mis venisid nii pikaks, et tungiga pidi ikka kõvasti möllama, et ratas maast lahti saaks.
  8. sõge

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi siit foorumist omab sellist programmi Winols 1.5 või uuemat 1.7 või 2.24? Google otsingus paistab, et ainult lae alla aga siiani pole see mul õnnestunud.
  9. sõge

    Lobamokkade rubriik

    kes ACT veljed endale sai?
  10. flants tuleb vahele teha suurele hammasrattale, et 2,65 elementi kasutada
  11. sõge

    Kellaploki mure

    Vaata kumb sul valgustusel ära kaob kas mass või pluss pool.
  12. sõge

    Probleem m50b25 roolivõim

    Miks sa roolivõimu ei kasuta?
  13. sõge

    Lobamokkade rubriik

    Mina tulen. Ja kui hästi läheb siis paar rulli tuleb minukandist veel.
  14. sõge

    Pärnu E30 omanikud!

    Ei kindlasti mitte. Mul paljud tuttavad käivad inglismaal tööl, kutsun neid kosmonautideks kuna sinna lennukiga peab minema
  15. sõge

    Lobamokkade rubriik

    Killer kombo https://www.youtube.com/watch?v=9g3EVv3SW1g
  16. sõge

    Pärnu E30 omanikud!

    Asi käib väga kähku ajame juttu ja põletame rehve kuniks seadusesilm meid laiali ajab. Siis võid jälle praamipeale minna
  17. sõge

    Diffri loks

    Väike loks on seal suuremal osal difritel sees mis tavaliselt kuidagi tunda ei anna. Sul siis sealt täitsa pekkis või? Regull rõngad äkki puuduvad või on lihtsalt sul see kompott nii kulunud, et tuleb välja vahetada.
  18. sõge

    Pärnu E30 omanikud!

    Mulle sobib praktiliselt iga päev ma ei tea kuidas teistega lood on.
  19. sõge

    Diffri loks

    Üldiselt viga satelliitide võlli pesas mis ovaalseks kipub kuluma. Diferentsiaali osa välja vahetada vähem kulunuma vastu peaks asja korda tegema. Igaks juhuks suure hammasratta ja tiguhammasratta vahet loksutada ja laagreitele pilk peale heita, sest kunagi ei tea mis leida võib.
  20. sõge

    Lobamokkade rubriik

    Tuleb käia passimas kuna ülevaatusmehikesel hea tuju on päev enne palga päeva ja kindlasti lõuna aeg kui kõht on täis ning autodejärjekord olematu. päikseline ilm tuleb ka kasuks ühesõnaga ainult mai, juuni, juuli sest ülejäänud kuudel on november.
  21. sõge

    Lobamokkade rubriik

    Tuli hea lugu meelde kuidas ma paar nädalat tagasi mõtlesin, et teen pulli ja küsin ülevaatuse mehe käest mis ta arvab. Läksin järjekorda tõmbasin kapoti lahti vana tuleb sinna küsisin"kas te näete siin midagi valesti olevat" ei näinud vastas, kuigi mul 1,8 asemel 2,8. Edasi siis pidurite test vana räägib "esipidurit ok tagapidurid p***e käigukang läks pooleks" minu isearetis short shifter andis järele aga pole hullu pakkusin välja, et lükkame edasi ja pane tagapidurite kohale korduv tulen homme tagasi peaasi, et mootoripool kinnitatud saab ja nii tegimegi. Sillatest ok. CO mõõtmine kõik punases seletasin talle, et mul katti pole ette nähtud ja lambdasi pole jne... et eelmine aasta kalle sai küll asja paika lambist tuli meelde, et eelmine aasta 1,8 mootoriga keegi kalle oli ülevaataja ja siis vana lambist ütles, et sõida välja. No ronisin kanalisse panin kolmanda käigu sisse ja sõitsin välja teades, et tuleb vist katte ostma hakata aga üllatuseks maksma minnes vana ulatab auto passi ütles "kõik korras" Küsis veel kas tulekustuti on olemas millepeale pidin ka ei ütlema fak mõnikord lihtsalt joppab aga hind oli tõusnud 40euri tahavad juba saada ülevaatuse eest.
  22. sõge

    Lobamokkade rubriik

    Kui ma meenutama hakkan siis minult on ka igakord küsitud "kuhu lähed" no trr tööle lähen tahad kaasa tulla või. Väljaarvatud viimane kord kui karjuti järele kuhu sa jooksed raisk
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus