• 0
xxicexx

Amordid

Küsimus

Mure selline, et tahaks tavakõrgusega (tavavedrudega), kuid jäigemaid amorte auto alla panna. Aga oskab keegi soovitada milliseid? Hinnaklass kuni 70 EURi tükk pakuks huvi. 

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 5 vastust

• 0

Monroel on olemas selline jäme ja tugevdatud amort, mul ühed tutikad riiulis olemas.

Ise otsin jälle pikemaid amorte ca 5 cm originaalist, teab keegi millise auto alt vöiks saada sellist alternatiivi?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Mul olid kunagi bilstein b6 amordid mis venisid nii pikaks, et tungiga pidi ikka kõvasti möllama, et ratas maast lahti saaks.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Ega sa ilmselt ei mäleta/ ei vaadanud millele need mõeldud olid originaalis?

Hoolimata sellest et ix on tava e30-st 2cm kõrgem, siis on tagaamordid ikka samad, minu oma on veel kõrgem ja vaja pikemaid amorte. Saaks treialil lasta pikenduse ka teha, aga esialgu otsiks ikka sobivamaid variante, võiks olla samuti tugevdatud/jämedamad. On ehk sellist amordipoodi või kataloogi, kus piltide ja mõõtude järgi omale sobiv osa valida? :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Ega sa ilmselt ei mäleta/ ei vaadanud millele need mõeldud olid originaalis?

Hoolimata sellest et ix on tava e30-st 2cm kõrgem, siis on tagaamordid ikka samad, minu oma on veel kõrgem ja vaja pikemaid amorte. Saaks treialil lasta pikenduse ka teha, aga esialgu otsiks ikka sobivamaid variante, võiks olla samuti tugevdatud/jämedamad. On ehk sellist amordipoodi või kataloogi, kus piltide ja mõõtude järgi omale sobiv osa valida? :D

Eip aga bilsu kodulehel ehk on mingit infot sellekohta

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse