Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
  • 0
vernikuku

Pöörded kõrgel

Küsimus

Tere,

 

mure järgmine, et peale pikemat sõitu ei taha enam pöörded alla kukkuda. Kui süüde välja keerata ja uuesti käima panna siis jälle pöörded ilusti madalal. Mootoriks on m40b18, kust viga otsida??

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 2 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Mure ikka õhus, oskab keegi aidata, või on endal sellsit jama olnud kellelgi?

Võta õhulugeja ja kolle vaheline lõdvik küljest ära ja vaata ega seal läbivaid mõrasi sees pole. Kui see küljest ära on näed paremini ka kolle küljes olevaid vaakumiotsasi kontrolli need kõik üle eriti kipub minema kütuserõhu regulaatori küljes olev vaakumvoolik rabedaks. Piduri vaakumvõimendit kontrolli ega see kuskilt susise või pane ültse korra pimedaks, et see asi välistada. kui need asjad kõik korras ja ikka nii teeb siis tuleks vaadata õhulugejat, võta juhe tagant ära ja sõida ringi kui enam sellist nalja ei tee siis võib asi olla õhulugejas. Kui need kõik kontrollimised ka tulu ei too siis võib proovida ka teist tühikäigu mootorit või proovida olemasolevat näiteks bensuga seest loputada. Korras õhulugeja, lõdvik ja tühikäigumootor on mul olemas võin need sulle sootsalt maha ärida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus