Hüppa postitusse

SllM

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    272
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    15

Kõik, mis SllM postitas

  1. SllM

    Täistuled

    See on ise tekkinud "follow me home" lisa, mille eest uuematel mudelitel küsitakse raha. Sul on lihtsalt eriti arenenud variant. Tegelikult järgmine kord kui jamab, tõmba relee välja, tuled kustuvad ära loodetavasti ja mõõda relee pesast, kas juhtahelasse tuleb vool peale, kui ei tule, siis 100% relee, kui tuleb, siis juhtahela viga. Kahjuks ei saa alati originaalskeemist juhinduda, sest need autod on käinud läbi 10 elektriku käest, kellest mõni võib vabalt olla nii lahke, et on mingi kõlari juhtmega tulede releele otse voolu vedanud - kunagi ei tea.
  2. Niipalju, kui ma otsisin, siis ega odavalt ei saagi normaalset asja. Ranzzz, kui tahad kere "paika" saada odavaga, siis osta mittereguleeritav, see ongi mõeldud mitte matsu pannud autole, püstakute vahe originaal mõõdus. Aita püstakud paika tungiga ja pane mittereguleeritav strut peale ja korras. Esimene suvakas mittereguleeritav: http://www.ebay.com/itm/BMW-E30-3-Series-M-M3-EVO-Front-Up-Aluminium-Strut-Tower-Bar-Brace-Stress-82-94-/221295325313?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item33863ab081&vxp=mtr
  3. Tundub sama saast, mis JOM'i keskelt reguleeritav, aint et eur kallim. http://www.ebay.de/itm/JOM-Aluminium-Domstrebe-Alu-poliert-BMW-3er-E30-verstellbar/271372455788?_trksid=p2047675.m2109&_trkparms=aid%3D555012%26algo%3DPW.MBE%26ao%3D1%26asc%3D396%26meid%3D4435082970098936991%26pid%3D100010%26prg%3D1207%26rk%3D3%26rkt%3D7%26sd%3D310711577002%26 Väiks olla vähemalt otstest reguleeritav.
  4. Oleks tarvis seda ümarat kaant, mis katab paagi tasemeandurit, äkki kellegil Tallinnas vedeleb. Pilt: https://docs.google.com/file/d/0BxaJvyIbPV90aURhOW8xZV9VQ0E/edit PS või 56801897
  5. Eks see ongi nii, et kõigile sobivat asja ei saagi korraldada, kui osalejaid on rohkem, kui üks Pakkuge oma ideed välja ja siis on näha, millega inimesed kõige rohkem kaasa lähevad ja ongi mure murtud.
  6. No ma ei näinud baur tc posti lõpus ka smile'i, aga see on ilmselgelt nali, kui klubi kokkutulekul on organiseeritud toitlustus 50'nele inimesele, nagu pulmapidu? Keegi jookseb kandikute ja kaussidega ringi ja pakub juurde? Ma parema meelega küll grilliks suvel ja nii palju või nii vähese raha eest, kui ise tahan ja see ei tähenda, et kui on järv ja grill, siis peab ennast kinni tõmbama. Need, kes seda teha ihkavad, teevad seda nii või naa, olenemata kavast või kohast või sellest, kas dušširuum on olemas või ei.
  7. SllM

    coilooverite paigaldus

    Osad coilid tulevad koos ülemise taldrikuga ja seal pole läbilöögipuksi, vaid liigend-laager. Osad on nö tavalised otsast ja saab panna läbilöögi puksi külge või siis võid osta eraldi taldriku ja jätta läbilöögi puks ära. Kui plaanid igapäevaselt tänaval sõita ja veel Tallinnas, siis soovitaks jätta läbilöögi puksid alles (või ehitada läbilöögi puks amordi sääre peale). Kui tahad väga madalaks regullida, aga coilil saab reguleerimise maa otsa, siis liigendlaagriga lahendus on madalam ja annab madalamaks reguleerimise maad juurde.
  8. Kui väike eelarve, siis mina tahan oma raha eest, et oleks suupiste laud ja maitsekad naised. Kui eelarve on osutub suuremaks, siis suupiste naised ja maitsekas laud.
  9. Ma võibolla saan aidata sind, oleneb, kus kandis see soe koht on, kaugele ei viitsi sõita. Ja endiselt on sul postkast täis, kirjutada ei saa sulle.
  10. e30 kere on tegelikult nii pehme asi, et igasugune "vibu" annab kõvasti jäikust juurde. e46'l on näiteks püstakute ja tulemüüri vahel juba tehase poolt plekk nimodi pandud, et nad oleks natuke rohkem seotud ja toetaksid paremini ülevalt. Tegelt kõigil vähe uuematel autodel nii. Enne keegi mainis, et peaks olema nelikant profiilist... ümar profiil võib olla märksa tugevam paindele, kui nelikant, kõik oleneb profiilide mõõdust. Buumer, mis hinnaga sul need flantsid on?
  11. SllM

    M. turbo (400hp)

    No kes osta tahab, siis pildi järgi 90% on tegu garreti gt28 (+hiina) turboga.
  12. SllM

    M. turbo (400hp)

    Pane ikka turbo nimi ka vähemalt. Tundub gt2870?
  13. Panin kunagi (12 aastat tagasi )oma esimese e30'nega nii õnnetult hüppesse, et lõi püstakud koomale ja rattad lääpa, siis sai lihtsalt toru+tung püstakute vahele pandud, rattad enamvähem sirgeks ja jäik strutt peale. Korrektsem oleks muidugi võtta sirgelt masinalt või kuskilt netist lansekate vahe ja püstakute vahe mõõdud ja üritada need jälle samaks saada.
  14. Aga paku midagi välja siis, Eesti nii väike, et piirkond pole vist tähtis.
  15. Ärge tellige FK'st. Tellisin 12 "immediately available" asja, mis pidi kohal olema 3 päevaga, 6 päeva hiljem tuli kiri, et kahjuks neil puuduvad 12 asja minu tellimusest, saadame kohe, kui me need saame.

    1. uunp

      uunp

      Eesti fk-ga sama kogemus. Tellisin, pidi tulema 7 päevaga, kuid ootasin ikka üle kuu aja kaupa. Väidetavalt olid sakslased pidurdanud seda asjade kulgu.

  16. SllM

    M50 mootori paigaldus e30-le

    Mina panin 36'e kardaanile 30'ne tugilaagri ja kasutasin originaalkinnitusi. Mäletan, et 36'e tugilaager oli väljast nii suure läbimõõduga, et ei mahtunud tunnelisse õige kinnituse kohale pannagi, samas sai kenasti 30'ne omaga swappida ja tulemus viisakas.
  17. Mul kodukoha juures on üks päris kena koht, seal on kirjas, et parkimine kuni 20 autole, st 30 rullikat mahub ikka ära Vesi seal alati suvel soe, ujuda saab ja grillida ka. http://loodusegakoos.ee/kuhuminna/puhkealad/aegviidu-korvemaa-puhkeala/1564
  18. Sinililled juba õides, tagumine aeg suveks ettevalmistusi teha
  19. SllM

    Velgede sobivus/suurused?

    Õigus, keele vääratus, sest ET näitab velje kinnituspinna kaugust velje keskpunktist, mida suurem arv, seda lähemal kinnituspind velje välimisele randile on ja seega seda sügavamal koopas ta istub. 16x9" et15 näeb selline välja: ette on see ilmselt natuke liig, eriti, kui tahad madalaks lasta, tagant paistab kena.
  20. SllM

    Velgede sobivus/suurused?

    kõik oleneb ju ET'st, sest sul võib 7" velg ka vastu koobast käia, kui ET piisavalt suur on. Aga need sinu pildil olevad veljed sarnanevad koledasti minu rullika omadega (kodarad keeravad lõpus teravalt sisse). Mulle tundub, et 16x9,5" et 15 on üsna viimane piir. Õnneks on e30 tagasild selline, et laseb ratta lääpa ja velg ei põruta augu korral kohe plekile külla.
  21. SllM

    LSD differ

    Tänud parandamast, endale pole meelde jäänud, sest pole vist elusees huvi tundnud säärase koosluse vastu Huvitav, kas keegi ka m40 + atm lsd'ga tellis
  22. SllM

    LSD differ

    e30 168 korpuses võib vabalt lsd olla, see oli option listis. Kui silt ei valeta ja 45 lõpus on, siis saabki olla ainult 3.45 .. mingit 2.45 või 4.45 168 diffi pole olemas. Ja 188 diffi 3.45 pole, oli 3.46.
  23. Näe, kuidas e30 hinnad ikka tõusevad, 1800 juba sellise asja eest.
  24. Teades, millised e46 katid on ja teades, palju e30 ruumi on, siis usun, et katid mahuvad kenasti ära sinna vahetult peale kollet. Endal on seal torukolle + 3" sukk ja wg toru ja mahub ka kenasti ära.
  25. SllM

    Millist küünalt ?

    Mulle soovitas kunagi neid Ranno Troon, kes sõitis kiirendust ca ca 700hp taloniga nende küünaldega ja lasin ka ise eelmise turbokaga bpr6es'idega ja mingit misfire viga ei näinud kunagi, ngk'si on väga palju, aga need on normaalsed minu kogemuse põhjal. Kui sa tahad neid küünlaid, mis nö "ette nähtud" on, siis mine küsi poest Bosch W8LCR või umbes sama asi on ka NGK ZGR5A. Ma ei tea küll, mille järgi öeldaks, et parim küünal just Sellele mootorile, sest minuteada on parim küünal see, mis süütab iga korda ja mootorid oma ehituselt 100 aastat samasugused olnud. M20 pole kindlasti ka mingi kõrge surveastmega või turbotatud mootor, et peaks üldse kunagi mingi süütamise probleem tekkima, kui tekkib, siis küsimus pigem küünla kvaliteedis, aga kui õigel ajal küünlaid vahetada, mitte nagu tüüpiline eestalne, siis ei tohiks ka kõige odavamaga probleeme olla.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus