Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

group

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    137
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    7

Kõik, mis group postitas

  1. Kas kellelgi on Tallinn lähiümbruses pakkuda katkist Getrag kasti, pmt vaja ainult võlli, et teha siduri ketta tsentreerimise abivahend. Priit 5654157
  2. group

    Lobamokkade rubriik

    Minumeelest on E30 juba nii klassika, et igasugu aretised ainult rikuvad auto väärtust. Ise nagunii seal taga ei istu, seega vaevalt nendest akendest väga puudust tunned. Eks need õiged aknad tulevad ka kunagi müüki, seega tasub pigem oodata.
  3. Ma panin enda autole ka suures hulluses mõlemad nii selle kui väikese aga siis hakkasin mõtlema, et milleks küll seda suurt üldse vaja on, sest millal peaks tekkima reaalne vajadus blokeerida esimesed aknad... Lisaks, mulle on jäänud mulje, et need nupud vist kuluvad kuidagi eriti nõmedalt ära ja jäävad pidevalt kinni.
  4. group

    M40 mootori kolvid

    Kas Devtjonošev on lasnamäelt oma töökojaga ära kolinud?
  5. group

    Raadiole bluetoooth/aux

    Ma fb nägin sellist kuulutust, et eestis keegi pakkus sellist teenust, proovin kuulutuse üles otsida.
  6. Pakkuda uus Nuke nukaratas. Korra proovisin külge kuid, kasutusse siiski ei lähe. Hind: 165.- Priit 5654157
  7. group

    Lobamokkade rubriik

    Ma pidasin rohkem silmas seda, et kas nii võimsa mootoriga on võimalik üldse sõita. Kas nii ei või juhtuda
  8. group

    Lobamokkade rubriik

    Ma ei tea tsiklitest suurt midagi aga jääb arusaamatuks, miks peab talle nii võimsa mootori vahele panema, keegi motomees oskab äkki seletada...
  9. group

    Põhjamati värvimine

    Ma sain kordades parema tulemuse, paistab, et värvil ja värvil on ikka vahe. Heledast vaibast on kahju, kas halli vaipa niisama ei saanud kusagilt? Vähemalt touringu omi liigub küll palju.
  10. group

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi oskab mõnda treialit soovitada, kes väikeseid töid teeks Sauel, Laagris või Tallinnas? Aegajalt oleks mõni väike asi vaja treida aga vaevalt firmad selliste teemadega tegeleda viitsivad.
  11. group

    Põhjamati värvimine

    3-4 purki kui mälu ei peta. Ma ise ei uskunud, et aerosooliga võiks värvimine õnnestuda, arvasin, et rabe värv tuleb kohe maha aga ei tulnud. Nüüd peale 3+ aastat on värvus hallikaks tagasi läinud aga kuidagi ühtlaselt, et kui konkreetselt ei võrdle siis kohe tähele ei panegi.
  12. group

    Põhjamati värvimine

    Ma kasutasin seda toodet: https://www.elitecarcare.co.uk/product/autoglym-black-dye-450ml-spray/ Jäi väga hea ja kestis umbes 2 aastat. Proovisin ka igasugu riidevärve aga kõik muu peale mati muutus mustaks.
  13. group

    Lobamokkade rubriik

    Ei tea, kas see el jooniste link on siit läbi käinud aga lisan igaks juhuks uuesti. http://www.armchair.mb.ca/~dave/BMW/
  14. Leidsin veel ühe huvitava poe, vist pole siit läbi käinud. https://www.partworks.de/index.php?lang=1&cl=search&searchparam=e30 Kiirel googeldamisel tundusid display hinnad paremad kui ebays, võin ka eksida.
  15. Päris laheda makiga on Blaupunkt välja tulnud. https://www.car-akustik.de/blaupunkt_referenz_haendler/product/blaupunkt-bremen-sqr-46-dab/ The refreshed Bremen now comes with a trick cassette door which houses USB/SD/SDHC connectivity behind it instead of a cassette mechanism, so the faceplate has remained similar to the mid-‘80s original. Complete with a Bluetooth module, it’s basically a fully modern stereo that fits an '80s-'90s BMW.
  16. @kunot ma kunagi võrdlesin h2 hindu schmiedmann.com hindadega ja oli suht samad, lisaks olid paljudel toodetel pildid. Olen sealt paar korda tellinud ka.
  17. group

    O: m20B25 hooratta

    Soovin osta hooratta m20 mootorile, võib pakkuda nii 1 kui 2 massilist. Priit 5654157
  18. group

    Lobamokkade rubriik

    TTY peaks olema see polt, mida pingutatakse lõpus teatud kraadide võrra lisaks ning mille käigus toimub nn väljavenimine mis siis enam ei taastu lahti keeramisel. Näiteks silindripea poldid. Raamsaale polte nii pole vaja pingutada, seega seal äkki siiski tavalised. Samas soovitatakse need ka alati ära vahetada m20-l.
  19. group

    Lobamokkade rubriik

    Kas keegi teab, kas tehasest tulevad poldid on kuidagi vastupidavamad kui sama pikkuse, tugevusastmega jne poldil, mida pakub näiteks baltic bolt? Võtame näiteks raamsaale poldi: https://www.ecstuning.com/b-genuine-bmw-parts/main-cap-bolt-priced-each/11111735525/
  20. group

    O: M20B25 üks nookur

    Sauelt saaks ka täna või õhtupoole Tallinnast.
  21. Ma olen natuke pessimistlikum, sest järjest enam kaob järelturult ära varuosi sellele autole ja ülalpidamine hakkab tasapisi ebamõistlikuks muutuma. Kõiksugu veermike osi on veel lademetes aga paljud spetsiifilisemad detailid hakkavad otsa saama.
  22. group

    O: Kojamehe mootori

    Sooviksin osta touringule esiakna kojamehe mootorit ja tagumise akna kojamehe reduktorit või siis ainult mikrolülitit selle seest.
  23. group

    Lobamokkade rubriik

    Ma soovitan sulle Insize 2322-100A mudelit, ei ole kallis ja peaks olema suht korralik. Müügimehe jutu järgi kasutavad seda näiteks TTü, Saku metall, Eesti Elekrijaam ja veel mitmed tundud firmad. Hind oli viimati 91 eur mkt.ee-s. Ise kasutan mitmeid Insize firma tooteid ja olen rahul.
  24. Recarod facebooki E30 zone grupis müügis. Pole kindel kas sobivad e30-sse aga võibolla kedagi huvitab.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus