Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

madispärnu

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

22
  • Registreerus

• Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast madispärnu

• Tiitel
    Algaja

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. madispärnu

BMW 320i 1990

minu nr: 56989631 kui lisa inf vaja. võib juhtuda et hommikul kuni kella poole 3-meni on raske mind kätte saada kuna tõõl levi pole just hea aga vastan ikka kui tunnen et heliseb
  2. madispärnu

BMW 320i 1990

Tere jälle pean siis need pildid ette poole liigutama kuna auto läheb müüki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jah kõik on sama suguna nagu praegustel piltidel ainult et auto on pesematta jne :roll: :roll: :roll: tõõd palju ja aega pole. pole ka tagant antenni enam kuna mingid nokad said rimi parklas näpud taha aetud niisama niped näped ilu vigu on tekkinud aga neid näeb ka ainult siis kui kõvasti uurida. kui näen et siin inimestel on huvi tekkima hakanud siis postitan ka oma soovitud hinna. on ka 2 tehnilist viga hettkel auol 1. esimene parem poolne sarniir on vaja vahetada === koos vahetusega 200.- 2. mõlemad tagumised pidurivoolikud on vaja vahetada==== koos tõõga ma ei tea hinda aga voolikud saab burksi hinna eest autot olen siiamaani püüdnud hoida nii korras kui saan aga ex ta ikka ajapikku natuke NATUKE käest ära läheb ikka. e30 huvilisele on see kindlasti väga hea exemplar. palun postitage kas kellelgi teist on huvi ja oma hinna pakkumine.
  3. madispärnu

BMW 320i 1990

heh elan jah:D ja bem on super korras ikka.... kes autot armastab see ka hoolitseb ta eest 8)
  4. madispärnu

BMW 320i 1990

aga minu oma ka ikka korralik:D
  5. madispärnu

BMW 320i 1990

pärnus on ühel vanaonul nii korralik e30, et seda vaadates silm lausa puhkab
  6. madispärnu

BMW 320i 1990

jätab mulje nagu olex mina seda autot erilisemax tegema hakanud :shock: see pole nii.
  7. madispärnu

BMW 320i 1990

VABANDUST hammasrihm on tõesti vahetamatta kuna selle vahetas just hiljuti kutt kes auto eestisse tõin, nii et ei näinud selleks erilist põhjust aga uus hammasrihm on mul olemas ja kohe kui aeg kukkuma hakkab saab sellegi vahetatud kui igaksjuhuks varem seda juba ära ei tee. vabandust vale informatsiooni eest:D
  8. madispärnu

BMW 320i 1990

auto vict liiga heas korras selleks et maha müüa ma olen hetkelväga segaduses kust ma veel nii korraliku auto saan
  9. madispärnu

Pildi tegemine autodest

28 juulil on sauga ringrajal bmw sõidud , et kas sa sinna nagu tuled või midagi siis ma tean kas lõõn auto üless nagu modell kui jah siis on väga tore ja siis võtan võistluselt osa ka.
  10. madispärnu

BMW 320i 1990

hahahahahahahahahaha me oleme ühtekad mul täpselt sama värk ma mõtlesin et ma olen ainuke aga tunndub et mitte
  11. madispärnu

BMW 320i 1990

tänud selle mõtte eest ma arrvan et ma olen e30 fänn ja jään veel mõneks ajaks :twisted:
  12. madispärnu

BMW 320i 1990

seda kardan ma sie ka et kust ma nii korraliku saan:(
  13. madispärnu

BMW 320i 1990

MA PALUN KÕIGI VASTUSEID. Nii mulle pakuti mu auto eest just äsja 32 000.- mis te arrvate sellest hinnast ja kui kellegil oleks soovi kõrrgemat hinnda pakkuda siis siia palun see postitagegi. :shock: VASTAKE KÕIK PALUN.
  14. madispärnu

BMW 320i 1990

tahtsin küsida ega kellegil pole pakkuda klubi kleepse mida taga klaasile panna????? teeks ka vähe reklaami 8)
  15. madispärnu

BMW 320i 1990

tänks

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus