Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
madispärnu

BMW 320i 1990

Soovitatud postitused

madispärnu

panen siis oma kallikese ka siia :oops:

ostsin ta mõned kuud tagasi, siiamaani esi ja tagaratta laagri. Tulemas on veel peris palju kuna buksid ja tagaratta laager tuksis.

pildid siis:

e30001ri0.jpg

küljel on üks väike mõlk, arvatavasti keegi uksega teinud.

e30002zk0.jpg

raske uskuda aga ainuke koht kus sellel autol roosted leidub on tagant paremal küljel täiesti põhja juures kus on umbes 4cm suurune rooste laik aga, selle lasen ka kiiremas korrast ära teha.

e30003xu2.jpg

seest on kõik väga korralik puhas ja lõhnab hästi :D kuna autos ei suitsetata , ei jooda ja ei sõõda see on reegel mida kõik peavad täitma :twisted:

e30004ku8.jpg

üritan hoida kõik originaalis kuna praegu ei ole midagi seest vahetatud (minu teada) raadjo on ka originaal ja pardakas olid isegi kõik paberid ka hoolduste jne jne.

e30005sb4.jpg

hinnaks oli ka vastav 28 000.- aga kui ma juba arrmund olin siis see ei mänginud suurt rolli + väga hästi hoitud kere ja sisemus on väga meeldiv ja ma ei kahetse siiani.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Riho

Hoia siis seda kalliskivi ja minu arust ei peaks sa velgi originaalina hoidma aga kui nii väga meeldib siis osta väheke uuema malli veljed

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
str

Ilus korralik originaal E30, ilma mingite spoilerdusteta.

Kena ja korralik, hoia teda siis hästi, kyll sa neid juppe jõuad veel vahetada:).Rool on ilus ja hea :), originaal sportistmed ka, isegi originaal bmw makk sees (kui ma nüüd ei eksi :)).

Edu edaspidiseks, ja mina loodan kyll, et jätad ta ka originaali lähedaseks ja soovitan omade kogemuste põhjal mitte teistele sõita anda :), siis ta jääb ka sulle pikemaks ajaks, lihtsalt soovitus.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Silwer

Päris hea. Nipet-näpet teha, sh. mootori vahetus millegi suurema vastu 8) ja siis on juba väga hea... :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
madispärnu

kui keegi oskaks soovitada mõnda remondi meest pärnust kes tõesti teeks oma tõõd hästi siis ma oleksin väga tänulik.

ja kui juba siis nr ka või midagi:D tänud ette :oops:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
face

tule rega end psc.pri.ee foorumisse, sealt leiad ka teemasi pärnu autoremodikohtade jne...kohta.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
madispärnu

hehe no ex ma teen seda siis jah :D

vaja et keegi umbes kuu aja pärast mul(autol) bukse vahetama hakkaks. 8)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
madispärnu

kust sa tead seda????? :D ma ise olen ka mõelnud , et kuidagi väga hästi liigub :D

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
SinineBMW

Hoia teda siis stockis, ära hakka mingied mõtetuid vidinaid külge panema.

Pane natuke ilusam velg alla ja siis on väga viis. ::D:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
perfectenemy

:lol:

mis te seletate nüüd et ära pane spoilerit jne....

pea iga teema algus selline ja kui mingi spoiler küljes on kuskil siis on ::D: ::D: ::P:

:lol:

aga muidu jah päris kenake paistab

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
-elav-

Igati kena asi jh. Mina soovitaks bbs kärge ja madaldust. Siis peaks hea saama. :) Ilusa auto oled endale soetanud :twisted:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
madispärnu

tahtsin küsida ega kellegil pole pakkuda klubi kleepse mida taga klaasile panna?????

teeks ka vähe reklaami :D 8)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
madispärnu

MA PALUN KÕIGI VASTUSEID. Nii mulle pakuti mu auto eest just äsja 32 000.-

mis te arrvate sellest hinnast ja kui kellegil oleks soovi kõrrgemat hinnda pakkuda siis siia palun see postitagegi. :shock: VASTAKE KÕIK PALUN.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
Riho

otsuse pead ise langetama aga selle raha eest on võimalik saada juba eestis sõitnud plank 325 touringu

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
perfectenemy

kasumi arvutamine on lihtne

võtad algarvuks 32000 ja sealt lahutad kõik kulud mis tekkinud on ja soetushinna maha, kui plussis siis on kasum kui miinuses siis pole kasumit

aga 32 eest saab juba vähe tigedama auto ma arvan, kui mitte siit siis saksast ikka, iseasi kas nii korrralikku on lihtne leida :roll:

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

See veebileht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Kasutustingimused & Privaatsus .