Hüppa postitusse

GTA

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 421
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    94

Kõik, mis GTA postitas

  1. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Mõni mehhaanik paneb teinekord oma sahtlisse ka viisakamaid kasutatuid laagreid, nt kui klient võtab terve uue komplekti ja vanu laagreid tagasi ei taha - iial ei tea kus need marjaks võivad kuluda. Ma oma mehhaaniku aegadel hoidsin küll sellist paremat kraami alles. Proovi nt. Rattamaailmast või Hawaii Expressist mõne vanema kala käest nuiata Küsija suu pihta ei lööda. Ja teine asi - mingist laagripoest võib ka jopata, rulluisu rattalaagri mõõt peaks olema täitsa saadaval. Võta vana näppu ja jällegi, küsija suu pihta ehk ei lööda . Hinna kohta jään vastuse võlgu.
  2. Mulle oli see auto ka ikka väga suureks eeskujuks kunagi kui oma rullika alguses sain. Veljed, värv, sirged plekid, igasugune nõmeda klaasplasttuuningu puudumine pluss see ilus sisu. Jõgeval silmasin seda masinat mingi 2 aastat tagasi, siis nägi ta veel täitsa korralik välja...
  3. Spring---------------------Front(lb/in.)-------------Rear(lb/in.) Stock 325i-----------------------106------------------------245 Stock 325is----------------------118------------------------265 Stock 325ix----------------------106------------------------308 Stock M3-------------------------114------------------------314 Stock M3--------------------------140------------------------250 Dinan Sport-----------------------172------------------------300 H&R OE Sport---------------------180------------------------380 H&R Sport-------------------------180------------------------380 H&R Sport (29664)---------------200------------------------285 H&R Race-------------------------315------------------------ 570 H&R Coilovers***----------------340------------------------380 Eibach Pro-Kit--------------------102-------------------------277 Eibach Race----------------------160-------------------------445 IE SIII----------------------------315-------------------------570 Koni Coilovers-------------------342-------------------------407 Cosmo Coilovers----------------450-------------------------560 Tokico----------------------------165-------------------------265 TMS J-Stock**-------------------680------------------------1026 Alpina(est.)---------------------~200-----------------------~350 FK 60/60 cup kit-----------------379--------------------------379 Vogtland Standard***--------115/197-----------------------360 Vogtland CS***---------------137/200-----------------------400 Vogtland--------------------------225--------------------------360 **= Alternate rates available ***= M3 Application
  4. SR.org-is ei saanud abi, ehk siin on parem õnn Nuudiaugu läbimõõt on ~1,7cm, signaalil pole mitte rõngas nagu nägema harjunud olen, vaid vedru pinge all olev vaskne vardakene, mis siis ilmselt roolisambal oleva rõnga peal libisema peaks. BMW logol ei maksa end kammitseda lasta - E30-le on see ikka totaalne vastand, võibolla nuut isegi sobiks aga keskosa tagumine külg ei sobi mitte, ehk läheb juba enne igale poole vastu kui nuudini asi jõuaks. Võrrelda olnud Lada roolil oli aga nuudi samm harvem ja nuudid ise jämedamad. Ehk E21 või vanema tüübi E28? Kuigi ka need on minuteada "signaalirõngaga", mitte selle pulgaga.
  5. GTA

    probleem 325i,ga

    Aju "chipitud"? Prooviks originaalkivi või mõnda teist aju, sobib ka 320i oma. Kus lambda saanud on siis? Sel aastakäigul peaks ikka olema.
  6. 36mm on esimese laagri kinnitusmutter. (320i, ees vent ketas, taga trummel, non-ABS) Traditsiooniline keere, päripäeva keerad kinni, vastupäeva lahti. Mingi väikse narrega pole mõtet küll narrida, ma panin ikka poolemeetrise toru vene padrunivõtmele otsa Enne veendu, et padrun ikka korralikult otsas istub, muidu keerad kandid maha ja asi võtab keerulisema pöörde
  7. Just tegelesin tagumise rattalaagriga. Kätte raibe anda end ei tahtnud ning tuli kombineerida tõmmits - keermelatist ja ümaratest seibidest (mul vedas, töökaaslane viitsis veidi kaasa mõelda ja sobivad jupid treida). Samade seibide ja latiga tõmbasin uue laagri paika kah. Stopperseib on ainult välimisel pool. Väike piltidega õpetus kah: http://www.teamdfl.com/bmw/e30/rear_wheel_bearings/index.html E30 mujal maailmas ka väga levinud masin ja õpetusi leiab väljamaa keeltes hõlpsasti
  8. GTA

    K: temperatuuri andur

    Pruun annab infot temperatuuri näidikule armatuuris ja sinine ajule. Neil erinev pinnide arv jah. Omavahel ei sobi. Minu info kehtib R6 mootorite kohta aga arvan, et ka R4 kohta.
  9. GTA

    Lobamokkade rubriik

    Mis te räägite siin, ma sõitsin kolm aastat peale lubade saamist igapäevaselt RWD Ladaga (2006-2009), kaks aastat neist siis vahtralehega ka. Vot suhtumine vene auto ja vahtraka kombinatsiooni oli vapshe teine asi, E30-d (teiste hulgas) sõitsid mööda nagu kardaks mingit nakkust saada . Ja spidomeetri viga oli mul teada, sõitsin nagu teisedki 5-10km/h üle. Maanteel kellestki lihtsat möödasõitu tehes hakati suht tihti tõmblema, "kohta" tagasi võtma, wtf, vormelit sõidavad osad vist. Eriti on meeles üks tossav E28 diisel, mis kõrvalteelt ette keeras, uimas, sõitsin mööda ja Rakverre sisenemisel suutis ta must allamäge ikka mööda pressida. No mis sa teed lolliga, mine kui tõesti nii häbi on:lol: Mina pole otseselt rullika vastu mingit erilist viha märganud - inimesi lasen üle tee, nahhaalselt vahele ei trügi, kummi ei vilista, joonte vahele katsun ka parklas pihta saada. Isegi muidu kurjad Paide mendid pole mul dokkegi kontrollinud. Tartus jah, on kahel korral pikalt sabas sõidetud sinise ©kodaga. Välimusest sõltub minumeelest ka palju, kui on mingi muidu räämas välimuse, tumedaima tooni ja valju tümakaga ossimasin, siis vaadatakse viltu automargist sõltumata. Autofoorumites muidugi see mentaliteet on, BMW-le "koti pähe tõmbamine" on, tundub, et siiamaani ülim etalon. Naljakas vaadata ja lugeda Just my 0.02€.
  10. GTA

    K: Embleemid

    Tartus Sepa turul oli ka saada, suht viisaka olemisega vuhvlid. Vähemalt enne euro tulekut neid letis ka leidus, 150 kadunud krooni oli tükihinnaks ja ühekaupa sai ikka. Vot ei uurinud lähemalt aga tundus kapotiembleem olema.
  11. GTA

    O: Strutbar

    Siia vaatasid? http://www.ladu24.ee/et/info/Brandide-tutvustused/JOM-Tuuning-varuosad Pmst saada neile meil, ütle et tahad JOM kataloogist seda asja ja tootekood on Product No.: 21022, edasi suhtlete ise
  12. GTA

    O: Strutbar

    Ma sain ladu24.ee kaudu JOM-i esimese strutbari 40.- ga. Mingi soodukas oli. Nädalaga tuli kohale umbes. Enam-vähem asi, augud ei tahtnud sobida aga sain paika . Vot selline: http://www.jom.de/products/gb/Vehicle-Types/BMW/3er-E21E30-E36-E46-E90E92/Lowering/Strut-Tower-Bars/Strut-Tower-Braces-Alu-BMW-E30-all-models-incl-M3.html
  13. Ebay-sse pole piilunud? http://cgi.ebay.de/BMW-E30-Beplankung-Verkleidung-M-Technik-2-M-Tech-E-30-/120700753660?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item1c1a5356fc
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus