Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 24.03.2016 kõikidest kohtadest

  1. mida sa mähid siin,oma mõttetuid pakkumisi te mulle ps
    1 punkt
  2. Roolikardaan ka teine. Roolivõimuta latt käib sillatalal esimestesse aukudesse, võimuga latt tagumistesse.
    1 punkt
  3. Siis sai mõlemad autod päevaga müüdud, mille üle ma ka ei imesta. Iseenesest oli väga ilus vaadata kuidas kaks puhast ning korraliku autot seisid ilusti garages.. Hetke seisuga olen enda omaga küll väga rahul. Tunduvalt kergem ja odavam osta kohe korralik auto kui seda sada aastat ehitada ning lõppkokkuvõtteks pole see ikkagi lõpuni originaal vaid remonditud. (Kui kellelgi tekkis nüüd hirmus kihk originaali koha pealt sõna võtta, siis pole mõtet kui autosi enne pole näinud) Sõitsin otse peale regamist ilma ühegi süümepiinata ülevaatusele ning läbisin selle puhtalt. Hiljem kiire käik ka paarist remondiettevõttest ning esindusest läbi ja igalt poolt öeldi, et silm puhkab sellise auto peal. Kui ma panen enda auto Somaaliasse müüki sel hetkel kui sealt läbi sõidan, siis kas ta on Somaalia päritolu? Mille järgi siis päritolu riiki tuvastatakse? Kas riigi auto dokumentide, omaniku kodakondsuse või vahepeatuse järgi kus auto mingi hetk ootab transporti? Järgi mõeldes Eix ehk tõesti ei eksinud oma lausega aga see lause on ka väga kaheti mõistetav..
    1 punkt
  4. Müüa valget värvi sedaan 325 ix 1986 dokumendid olemas passis 2,5 Auto on seisnud 5 a pukkide otsas kuivas garaazis. Auto kere on taasatud ja keevitatud kvaliteetselt Autol on peal mootor 3,2 alpina B3 M50,käigukast ( juhtmestik,võti, aju kellad ja kõik el plokid kaasas) ,esidiffer pärit 525 e alt manuaal ,magnetlukuga keskdiffer).Kardaanid olemas ja uueks tehtud.Esisillatala metallist eritellimus.Mootor ilma kaldeta a õlivanni pole keevitatud.Poolteljed 525 IX e 36 roolilatt koos roolisüsteemiga küljes.radiaator,vent küljes. uued osad :Paak,esituled,powerfleks puksiring lisaks erinevaid vidinaid..... autol originaal mteh1 esistangelisa ja tagastange lisa. Nahksalong sportistmetega. .Mäletamist mööda puudub väljalaskesüsteem,normaalsed pidurid,coilid ja kettad. Vajalkud tööd. komplekteerimine nii juhtmestiku kui salongi osas.värvimine..... Kaasa saab teise sedaani koos kerega visividinate tarbeks. Elu on teinud ajaliselt korrektuure ja ei ole soovi ja aega selle projektiga tegeleda,lisaks ruumipuudus. Ma ei soovi müüa eraldi ,vaid tervikut ja vabaneda kõigist E 30 osadest korraga. Hind on 3000 mis on pool selle projekti peale kulutatud hinnast. Võtan vastu ainult kõnesid ja konkreetseid huvilisi.Ju tõsise huvilisega leiab ka muid kompromisse.... Aitan transpordiga.5109230
    1 punkt
  5. Millest see nn esisein tuleb ? Tsakk Norrise vanaema auto tagaseinaplastikust? Kuskil hoorumis nägin ja lugesin miskise Ford Mäveriku oma pidi olema timm võis ka Ford Hakelberi Finn olla ei mäleta - olin võtnud kui lugesin... Klaasikiust saab ju kaane peale vormida mõni jäpe, kellel on see mätsimine käpas, miskid amordikud ka külge ja pabahh kus noobel asi. Tuuringu puhul oleks õllekasti auk vähemalt sees ja ei peaks üle kõhu tõstma aga no noor mees nagu metsapull tal veel jõudu küll... Edu ja pikka iga, tahaks näha ka lõpuks kui valmis. Rent oleks nagu käru raha tagasi saamine samas, ainult E30 liikmele ja E30 taha:) Ma isegi annaks sulli nats kui miskit suurt kineskoop telekat või ema põtra vaja vedada.... Oleg
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus