Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 12.01.2016 kõikidest kohtadest

  1. Ärge enam ülekandeid tehke! Esimesed eeltellitud kalendrid on otsas. Muffka, ///Mario ja ikkku mahtusid veel sisse. Et mul oleks põhjust lisa tellida, siis siit edasi võiksid inimesed saata oma kindlad soovid. Kes kindlasti ka ostavad! Siis tellin täpselt nii palju juurde.
    1 punkt
  2. 1 punkt
  3. Üks paljudele valus teema. Vabandust E30 sõbrad. Lihtsalt mõte: tehniliselt vist väga raskelt teostatav aga puht inimlikust faktorist, palun, eesti keel, no natukenegi austust. Sa ei lähe ju kodust välja, ribadeks dressipüksaga ja maikaga või üldse palja m.ga. Ikka paned midagi, no natukenegi viisakamat selga, eks! Aga miks, ikka selleks, et endast täiesti lollaka tolbajooba välimust mitte jätta. Sama on ju ka siin foorumis, miks kirjutada üle m.nni, ja siis kaasa kiita, et sinu "kirja stiil"?! ei ole sind kunagi huvitanud. Foorum on samamoodi avalik keskkond, sama kui tänav kuhu sa oma kodust astud (isegi sina seal metsade vahel olevas talus, ei lippa ju palja m.ga päeval õues ringi). Keegi ei nõua filigraanset grammatikat, aga austus teiste foorumi lugejate vastu algab enda kirjatükist mille sa internetti paiskad. Ning, et keegi ei peaks mind ei tea mis nohikuks, siis minu eesti keel oli koolis 3, õnnestus isegi üks veerand keskkoolis 2 saavutada. NB kui kirjutab mitte eesti keelt kodukeelena kasutav foorumikasutaja siis on arusaadav, et vead on kerged tulemas ja see on andestatav ning mõistetav aga siin foorumis on paljud isegi uhked, et olen eestlane ja kirjutan nii nagu tahan.
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus