Hüppa postitusse

Edetabel

Populaarne sisu

Näitan sisu kõrgeima reputatsiooniga 13.06.2015 kõikidest kohtadest

  1. Kyll ta 15a p'arast ka teie jaoks ilusaks saab.Siis on pooltel Bmw hamabad eest puudu...........
    1 punkt
  2. M42 on soojendus eraldi plaadina siibri ja kolle vahel, kui sul sinna ühendatud siis ehk seestpoolt punn minema lennanud.
    1 punkt
  3. Pole küll m42 sugueluga väga kursis, aga mulle tundub, et on ühendatud jahutusvoolik sinna kuhu oleks pidanud ühendama paagist tulevate bensiiniaurude vooliku. M50-l on igatahes neid tilasid siibri küljes 3tk, 2 külge käivad jahutusvedeliku voolikud ja ühe küljes nn söefiltrist tulev voolik.
    1 punkt
  4. Kui ma nüüd õigesti aru saan siis peaks sul tegemist olema gaasisiibri soojendusega, vaata seal lähedal peaks teine selline ka olema. Originaalis jookseb gaasisiibri juurest tosool läbi ehk siis peaks minema teise samasuguse vooliku külge ja sealt omakorda jahutussüsteemi. Selleks et talvel siiber kinni ei külmuks. Sai natuke halb seletus, aga loodan, et said aru.
    1 punkt
  5. Ilmselt jääb kasutusse pikaks ajaks siiski vana logo, kuna siiani pole mu arust ühtegi mõistliku ideed tulnud. Kuid ka vana logo on selline, mida ma enda autole ei kleebiks mingil juhul. Siiani olen arvamusel, et üks parimaid logosi, mis e30ne puhul erinevates maades palju levinud on taoline, ja ühtlasi teeb ka klubi foorumi leheküljele reklaami ja annab teada, et mis maalt masin on:
    1 punkt
See edetabel on seatud Tallinn/GMT+03:00
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus