Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
SiimK

BMW 318i '86 - SiimK

Soovitatud postitused

Nonii mõtlesin ,et teen oma tulevasest ralliautost ka siia teema siis kunagi hea lugeda ja vaadata.Muidugi loodan ka ehitamisel teilt kallid foorumi kaaslased abi saada :) Kunagi 3aastat tagasi sai see masin siis ostetud, sõitsin 2a ja siis läks roolilatt puruks ja kadus huvi ära.Müüsin siis mootori,kasti,diffri.... asjad maha.Nüüd tekkis jälle isu ehitama hakata.Eks ma tasapisi üritan koolikõrvalt seda autot õrnalt üles klopsida.

Alustuseks sai siis masin seest puhtaks tehtud ja põhjas olevad osad augud ära parandatud.

Pildimaterjali ka teile siis :

Nii ta mul seisis aastakese :

bmw_024.jpg

bmw_023.jpg

bmw_022.jpg

bmw_021.jpg

Ja nüüd siis sai rattad alla ja natuke liigutatud teda :

atv_veljed_rehvid_002.jpg

atv_veljed_rehvid_001.jpg

atv_veljed_rehvid_004.jpg

atv_veljed_rehvid_006.jpg

atv_veljed_rehvid_005.jpg

atv_veljed_rehvid_010.jpg

Plaanis on peale panna e36 2.0 mootor koos kasti ja mölludega, eks ma üritan võimalikult palju pilte panna siia.

Nii,et nüüd on teie aeg hakata arvamusi jagama !

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kere kõver ja seda tagasillani (kaasa arvatud ilmselt) kas muidu sirgemat kere pole plaanis soetada ja puur ringi visata?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

miks arvad ,et kõver?  Korralikum kere on plaanis soomest tuua küll muidu aga ma ei tea kas teen tolle linna masinaks või ralliks.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

See on ju piltidelt näha,sellise tagapauguga pole enam miskit. Palju väiksemate kõksude puhul, kust väljast kõik sirgu on veel visuaalselt, lööb neljaukselisel tagumise uksevahe kokku nagu partsti.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

okei, aga las ta jääb, eks rallimisel tuleb neid kõkse nknii veel ja veel. Eks kui väga tunda hakkab andma siis tuleb uus kere vaadata.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

suvel soomest toon arvatavasti aga praegu sellele mootor peale ja saab natuke juba sõita :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Naljamehed olete ikka- uus kere ja uus kere. Ilmselgelt on vaja harjutada ennem vana asjaga, nii sõitu kui tuunimist :) Tuleb lõppkokkuvõttes odavam ja jääb 1 rullikas rohkem alles :D Selle kõvera osa võib sealt tagant üldse maha lõigata kui piisavalt torusid keresse keevitada. Näiteks sedamoodi: http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=47&t=176

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Nokitsetud korralikult omegat. Mis sorti rallit selle autoga aga plaanis sõita on?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

vot täpselt, üks vend kes vähemalt minuga samamoodi mõtleb:)  Ei ole mõtet ilusaid keresi kohe retsima hakata, siis kui asi juba käpas vaatan uue kere.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Nokitsetud korralikult omegat. Mis sorti rallit selle autoga aga plaanis sõita on?

mind huvitab rohkem nagu jäärada ja eks tahan ka kruusa proovida aga ennem vaja masin valmis ehitada :)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kui ajapeale sõitma hakkad, siis näed, et see mängib väga palju, kas kere kõver või mitte. Kõvera kerega isend võib väga ettearvamatult käituda. Üks peamisi põhjuseid, miks minu oma müüki läks...

Muidugi kui põllupeal lasta, siis pole vast väga vahet.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Eks ma proovin ära, vanasti polnud küll mingit häda sellega sõita,arvan ,et kui auto seisnud on siis midagi hullemaks vast läinud pole.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead sa olema registreerunud kasutaja

Loo konto

Loo kasutajakonto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus