Hüppa postitusse

Suve lõpuks rullid kokku ja kruiisima 2010 2 Oktoober laup.


P2hkel

Soovitatud postitused

  • Vastuseid 95
  • Loodud
  • Viimane vastus

Teemas enim postitanud

Ma räägin paneme kähku sulle originaal aknad külge tagasi need on ju toon kile all ja siis pole puuri paista. Krutime ette numbri kah ja teed kindlustuse ja kui tahad siis saab ka üv teha. :D

Ja teeme see aasta kah sinu autost lipu auto. :P

EDIT: Käisin täna UM-is ja rääkisin neile plaanist meie lõpp punkt nende parklas teha ning sain neilt ka loa ühel tingimusel, nimelt ei toimu seal mingit külgees sõitmist ja rehvi põletamist.

EDIT2: See aasta paluks jätta joogid koju või juua vähemalt niimoodi, et see ei jääks teistele silma ja linnaliikluses sõidame liiklus eeskirjade järgi ! :@

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Tere Laura! Mõtlesime sõbraga, et peaks juba sellepärast näiteks kohale tulema, et näeksin oma vana kupeed (see mis avataril Teil). Samas, aga väga millegiga tulla pole. See millega on, see sinna ritta vist ei kõlbaks, aga samas ei tea veel. Plaanid pole veel kindlad selle päeva koha pealt.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

See millega on, see sinna ritta vist ei kõlbaks.

PS! Tulla võivad ka inimesed kes ikkagi e30 liikmed aga e30pole need sõidavad siis rivilõpus

Mõtlesin, et juhul kui sa teemat algusest peale lugenud ei ole siis teaksid, et võid ka teise autoga tulla. Aga mina igatahes kohal, vahet ei ole millise marsruudi kasuks otsutame...:P

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Nii Laagris kui ülemistes on kogunemised lihtsalt laagris natukene varem.

PS! Essti Politseid on üritusest teavitatud ja nemadolid meie üritusega nõus.

PS2! Liikleme ilusti eeskirjade järgi, kõik keshakkavad paugutama ja liiklus eeskirjasid eirama kirjutan numbrid ülesse ja kuipärast tekib mingeid pretensioone siis lähevad need numberid edasi politseile kuna mina vastutan ürituse eest.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus