Jump to content

355AKD -andke märku,kelle oma ta kunagi olnud on


TiitElbrecht

Recommended Posts

tahtsin autole kindlustust teha passi andmete järgi aga iizi.net ütles midagi sellist vastu et ma ei kasutanud õigeid registri andmeid,siis mõtlesin ise välja et äkki on omanik viinud arki kellegi nimel ostu-müügi lepingu ja sellepärast ei saa kindlustust teha.

on see võimalik üldse?

Link to comment
Share on other sites

Tegid uuringu tarbeks eraldi kasutaja veel :D

See peaks olema sama roim, millele eelmine kevad sai m40 moto minupool peale visatud, kui see on selle kuti nimel, siis tema kontakti leiaks sulle.

Edit: Lappasin albumit ja ei ole sama masin, et ei saa aidata ikka.

Link to comment
Share on other sites

Kas siis ARKi andmete järgne omanik ei ole enam see, kes on auto dokumentides omanikuna märgitud? Seljuhul on ilmselt jah vana omanik viinud ostumüügilepingu ARKi, et tema on auto edasi müünud, et temale enam muresid ei tuleks. Sama jant oli mul ka sikliga, ei kirjutatud ümber ja viisin enda lepingu arki ja tädike ütles, et sinna läheb kirja, et mina olen selle edasi müünud ja jamade korral enam mina ei vastuta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy