Hüppa postitusse

TiitElbrecht

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    22
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Kõik, mis TiitElbrecht postitas

  1. TiitElbrecht

    M/V BMW 316i e30 kupee

    Valgamaa helme vald ala küla on auto asukoht
  2. TiitElbrecht

    M/V BMW 316i e30 kupee

    see velg mis ees on jääb mulle,alla jäävad need mis sellel pildil taga all on
  3. TiitElbrecht

    M/V BMW 316i e30 kupee

    aga ei ole ju koguaeg olnud,mul on meeles et olen tahtnud laupäeval pärnu arki minna ja se on kinni olnud
  4. TiitElbrecht

    M/V BMW 316i e30 kupee

    ma täpselt ei oska õelda kuna jõuan laupäeval auto juurde,hetkel olen pärnus ja laupäeval vaja tallinnas ära käia,aga loodan ikka hiljemalt neljaks maale jõuda,annan teada kui täpsemalt tean
  5. TiitElbrecht

    M/V BMW 316i e30 kupee

    vaatasin üle netist . . . ja ongi nii,kui ma viimati vaatasin siis oli kindlasti laupäeval suletud
  6. TiitElbrecht

    M/V BMW 316i e30 kupee

    ei ole jah v'ga mõelnud pärnust tartusse sõidule ,ainult sellepärast et arki minna tööpäevadel on jah kahjuks nii kiire et ei ole lihtsalt jõudnud. oleks kupee täiesti valmis ju ma siis vast oleks viitsind tartusse ka minna mõni laupäev aga praegu lihtsalt kahjuks pole erilist aega olnud tegeleda selle masina või tema dokudega,viimane kord kui uurisin siis piiranguid autol ei olnud igaljuhul ja dokude mõlemad pooled on ka minukäes,mingi ostu-müügi leping ka aga se oli minumeelest 2011 aasta juuni või juuli mingi kuupäevaga
  7. TiitElbrecht

    M/V BMW 316i e30 kupee

    dokudega on ikka nii nagu ennem oli ma usun et pole rohkemat vaja kui dokud ja ostumüügi leping kaasa ja arki minna,aga mul pole siiamaani sellist aega tekkinud,võiks ju mõni ark laupäeval ka lahti olla
  8. TiitElbrecht

    M/V BMW 316i e30 kupee

    hind 1000 asukoht valgamaa helme vald ala küla ennem laupäeva õhtut ma auto juurde ei jõua et pilte teha
  9. müüa vüi vahetada siis kupee mootoriks on 2,7eta vajab päris palju nokitsemist aga on võimeline sõitma mina ise olen selle masinaga vähe sõitnud,kindlasti alla20km aasta jooksul mis ta mul on olnud nii et garantiid ei julge ma andamillegile selle masina juures rohkem saab lugeda siit : kui vahetuseks läheks siis oleks vaja autot millel on ülevaatus ja mis kohe kohe ära ei lagune,et saaks igapäeva sõite vähemalt poolteist kuud rahuliku südamega teha
  10. on ostumüügi leping ka aga kui registri järgi pole passis märgitud omaniku nimel(nii sain mina aru) ei ole sellest ostu-müügi lepingust mingit abi ju
  11. mina ei ole omanik, ma tahaks omaniku leida et auto enda nimele saaks.
  12. tahtsin autole kindlustust teha passi andmete järgi aga iizi.net ütles midagi sellist vastu et ma ei kasutanud õigeid registri andmeid,siis mõtlesin ise välja et äkki on omanik viinud arki kellegi nimel ostu-müügi lepingu ja sellepärast ei saa kindlustust teha. on see võimalik üldse?
  13. see nädalavahetus võiks auto uue omaniku saada. nii et andke märku kellel veel huvi ja mis hinnaga.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus