Hüppa postitusse
  • 0

M10 to m40 swap


khenk

Küsimus

Sooviks mõnele küsimusele vastust.

Peal oli m10 karburaatoriga mootor. 

Asendasin selle m40b18 mootoriga. 

Juhtmestikus on mingi kala, ühendasin mootorijuhtmestiku autojuhtmestikuga ja lõi kärssama, kui starterit andsin. 

Autojuhtnestikus on pruun juhe ning mootorijuhtmestikus punane/valge(kui mälu ei peta), mis juhtmed ma kuhu tõstma peaksin?

Teine küsimus kaasneb bensupumbast. 

Nimelt pole mu autol tagasivoolu voolikut paaki. Piisab mul ainult vooliku vedamisest, või pean ma pumba asendama teise vastu, teisisõnu kas minu pumbal tagasivoolu ots on?

Vabandust, ei viibi auto juures, et kontrollida.

Kolmas küsimus seisneb seoses e36 roolilati peale panekust. Vaatasin, et roolikardaanid erinevad täiesti, millised bolt-on lahendused olemas üldse on?

Olen võhik veel e30test.

Lugupidamisega, Khen.

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 4 vastust

Soovitatud postitused

  • 0

Starteri juhtmestik töötab m10 ja m40 sama moodi. Uuri, kuidas skeemi lugeda ja siis uuri skeemi, leiad vea üles.

Tagasivoolu pead kindlasti vedama. Pumpa asendada pole vaja. Pumbal ei olegi tagasivoolu otsa, tagasivool ei käi läbi pumba vaid otse pihustite renni otsas oleva regulaatori küljest paaki. 

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus