Hüppa postitusse

khenk

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    3
  • Registreerus

  • Viimati külastas

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja khenk saavutused

Uustulnuk

Uustulnuk (1/14)

  • Esimene postitus
  • Vestluste alustaja
  • Esimene nädal tehtud
  • Üks kuu hiljem
  • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

0

Reputatsioon

  1. khenk

    M10 to m40 swap

    Suured tänud vastuste eest. Leidsin sellise lehekülje, kus motronicu pinout'id välja toodud (http://e30zone.net/e30zonewiki/index.php/C101) seal on kirjas, et see juhe mis mul maandusega kokku läheb on ABS juhtmooduli pluss. Kuid kuhu ma peaksin ühendama selle massi, mis mul autojuhtmestikus on?
  2. khenk

    M10 to m40 swap

    Sooviks mõnele küsimusele vastust. Peal oli m10 karburaatoriga mootor. Asendasin selle m40b18 mootoriga. Juhtmestikus on mingi kala, ühendasin mootorijuhtmestiku autojuhtmestikuga ja lõi kärssama, kui starterit andsin. Autojuhtnestikus on pruun juhe ning mootorijuhtmestikus punane/valge(kui mälu ei peta), mis juhtmed ma kuhu tõstma peaksin? Teine küsimus kaasneb bensupumbast. Nimelt pole mu autol tagasivoolu voolikut paaki. Piisab mul ainult vooliku vedamisest, või pean ma pumba asendama teise vastu, teisisõnu kas minu pumbal tagasivoolu ots on? Vabandust, ei viibi auto juures, et kontrollida. Kolmas küsimus seisneb seoses e36 roolilati peale panekust. Vaatasin, et roolikardaanid erinevad täiesti, millised bolt-on lahendused olemas üldse on? Olen võhik veel e30test. Lugupidamisega, Khen.
  3. Tekkis vajadus esitulede järgi, facelift varjant. Pagassi peale käivat lip'i, gaasitrossi (m40b18) Asun Põltsamaal, +37253771150, soovitaks helistada, kui leidub varuosa.
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus