Jump to content
E30 COMMUNITY

Indrek

Foorumikasutaja
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 meeldimist

About Indrek

 • Rank
  Mininokk
 1. Milline kollektor, sest enamus on saast. Ja mis sind täpselt huvitab, kas soovid ise tellida või tahad, et keegi sulle telliks.
 2. Kiiresti vaja Tallinnas garaazi! Info ps või esmaspäev lõunani helistada.
 3. Selle kuu lõpuni 350eur! Kiire! Pakkuda võib ka vahetusvariante!
 4. Katusealust jätkub kerele 2nädalat
 5. Kere on korralik ja mitme kihi krundi all. Kõik luugid ja uksed kaasas. Avariivaba ja keevitust ei ole saanud. Kerega kaasa tuleb: Uksed Puldist lahti süsteem(USA toodang, võimsate solenoididega, 2 pulti) Veerimik(Suvaline 318i oma, sobib kere liigutamiseks) Juhtmestik Igast nänni kaasa, siia ei viitsi kribada! Pildid: http://s1176.photobu...sidendipilsner/ Dokumendid ja nr. märgid olemas. Hind 450eur
 6. http://www.meganracing.com/products/product_detail.asp?prodid=387&catid=21 Sai kunagi ostetud, nüüd aga koguvad tolmu. Samad nagu pildil aga lisaks on neil äravõetavad vaigistid. Summutid ise kasutamata. Hind 1100.- tk.(olemas 2tk.)
 7. Indrek

  Coilover

  Kui e34 coili keerme osa püstakult ära lõigata ja e30ne püstaku külge keevitada/kinnitada siis saab, aga see agarus ei tasu sul suurt ära. Müü pigem e34 coilid maha ja osta selle eest e30nele kohe sobivad.
 8. Indrek

  K:Stroker

  Palun http://www.metricmechanic.com/pdfs/metric-mechanic-m20-engine-booklet.pdf - siit leiad vastuseid omale küll. Külasta ka www.r3vlimited.com ja www.e30tech.com , seal neid teemasid lahatud küll ning kasuta ka googel-it.
 9. Tavaliselt sellised iganädalased üritused vajuvad ajajooksul ära, seega tehke mõni nädal vahet või mingi kaudsem ja suurem üritus eraldi teemana ( see ju iganädalane esmaspäeva teema ).
 10. Rullide kokkutulekute alla tehke näiteks teema ala Pildid kokkutulekutelt/kogunemistelt ning iga postitus vastav üritus siis. Ja siin teemas jah vast loba maha kuna kuupärast see juba valus raamat. Mainib see kes kindlalt tuleb mitte ala ooo kui ma kunagi auto korda saan, load saan või auto ostan ning arvan ka et kui juba pildid siis pole siia järelkaja juttu ka vaja ( et umbes sama inimene iga esmaspäev postitab et äge oli).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use & Privacy Policy