Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

SinineBMW

Foorumikasutaja
 • Postitusi kokku

  36
 • Registreerus

 • Viimati külastas

Foorumi reputatsioon

0 meeldimist

Kasutajast SinineBMW

 • Tiitel
  Mininokk

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

 1. SinineBMW

  325e '87 - SinineBMW

  Küünlad said ostetud täpselt mudeli järgi. Samas auto ka korras, eile kontrolliti palju asju. Sellega seoses vajab hooratas ka vahetust, mis lähebki vahetusse kevadel koos siduri komplektiga.
 2. SinineBMW

  325e '87 - SinineBMW

  Viga leitud. Kuuest küünlast 2 olid täiesti korralikud, 2 enam-vähem ja 2 täiesti kutud. Ei soovita NGK küünlaid üldse, sõitnud nondega 700km. Täna või homme siis ostan Denso küünlad ära ja lähevad nood peale.
 3. SinineBMW

  325e '87 - SinineBMW

  Keegi aidata oskab ? Nimelt probleem seilline et hommikuti käima pannes ei ole üks silinder järel, mingi aeg sõites kui soojaks läheb tuleb järgi tagasi. Täna aga oli vaja liikuda palju aga oli sama jama, käisin paaris kohas ära, siis otsustasin et lähen tuttava juures et vaatab üle, ta arvas siis et süütepool ära vbla vms. Samas auto läks soojaks, kuid silindrit ikka järel ei olnud. Et kellelgi ka varem nii juhtunud ja millest see tingitud võib olla ?
 4. SinineBMW

  BMW 318i (2.4tdA) '89 - eix22

  Kust kohast sellised porilapatsid(või kuidas iganes neid inimetatakse) välja otsisid, oleks endalgi selliseid vaja.
 5. SinineBMW

  325e '87 - SinineBMW

  Nii auto juba ammu käes, küünlad, küünla juhtmed, rootor, jagaja kaas vahetatud. Sai suvisest pigiplekkitest ka juhi poole puhtaks tehtud, mingi aeg teise poole kallale kui aega on. Panin ka ühele poole katsetuseks turvakilet, mis tegelikult klaasidele mõeldud, aga sinna tuleks ikkagi otsida mingit porilapatsid. Enne talve peab siis veel ära tegama termostaadi vahetuse ja klapi regulli ning käigukangi puks vms.., sest käigukang tilbendab. Kui mingi päev kuivem ja soojem siis teen autole korraliku sise ja välispesu ning siis ka pilte, prooviksin ka kalendri jaoks teha pildi ?
 6. SinineBMW

  325e '87 - SinineBMW

  Nii sai see andurita NGK küünlajuhtmed vahetatud boschi omade vastu, millel andur küljes ja juurde pidi maksma 1100.- Kere tegija helistas ka täna et saab homme juba auto tegemisse viia, siis kui auto kätte saan, siis ka pilte.
 7. SinineBMW

  325e '87 - SinineBMW

  Nii, need küünlajuhtmed mis said ostetud ei sobi, sest on ilma mingi andurita, homme uurima mis saab siis. Sai ka kokku lepitud aeg keretööde tegijaga, selleks 17.oktoober ning pidi minema kolm neli päeva ning kokku läheb 2500.- Täpsemalt tehakse siis tiiva ääred, uks seestpoolt, tagumised rattakoopad(lastakse uus mastiks vms..ka) ning põhja korrosioon. Avastasin ka selle et vesi pagasnikusse juukseb antenni juurest kuskilt ja tagumise tule vahelt, et kellelgi mõtteid ei ole kuidas seda antenni juurest pidama saada ? Samas ka küsiks, et mida teha salongi valgustusga kui vahel ainult ühendust liigutades põlema läheb ? Järgmiste uuendusteni.
 8. SinineBMW

  325e '87 - SinineBMW

  Küünla juhtmed küünlad jagaja ostetud kokku läks 2500.- Samuti sai ka lammutusest nn vargapoldid ostetud, pidid olema bmw originaalid, maksid 50.-
 9. SinineBMW

  325e '87 - SinineBMW

  Täna helistati, et küünlajuhtmed jõudsid eestisse. Vaja siis nüüd lähiajal need ära osta koos küünaldega.
 10. SinineBMW

  325e '87 - SinineBMW

  Avastasin, et ei ole kaua uuendanud. Mingi paar päeva tagasi sai vahetatud esimesed pidurikettad ja -klotsid, tagumised lähevad ka mingi aeg vahetusse. Nende käigus läksid ka pensionile vargapoldid. Olen juba mingi aasta algusest saadik oodanud küünlajuhtmeid mis pidid setembri alguse poole tulema, aga vist ei tulegi üldse neid. Igatahes homme sugulase tuttava juurde hinnapakkumist küsima, et rooste eemaldada. Sai ka ükskord ka põrandavaiba alla püiilutud ja esmapüilguga tundus põhi suhteliselt korras olevat. Autol hetke seisuga vaja, et jälle kõik korras oleks: Roste eemaldada, küünlajuhtmed ja küünlad vahetada, uut akut vaja, vargapolte, juhipoolse istme selja tuge või uut riiet(tuttaval olemas), läveliiste, katuseluugi vänta, kummi lapatseid vms ning kõige suurem mure ikka veel selle pagasnikuga kuhu vesi sisse tuleb, kuid nüüd juba mõlemale poole, et sellega võiks keegi mind aidata. Lund 8)
 11. SinineBMW

  325e '87 - SinineBMW

  Õli sai mõni tuhat kilomeetrit tagasi vahetatud ja sisse läks castroli mingisugune täissünt õli.
 12. SinineBMW

  325e '87 - SinineBMW

  Bensufiltris ei tohiks asi olla kuna bensufilter sai hiljuti vahetatud. Küünlajuhtmete kohta kunagi suve poole uurisin, öeldi mulle, et oleks hea kui need ära vahetataks. Üks võimalus mille peale mõtlesin et äkki on bensupumba relee vms.. läbi või bensupump ise, sest vahepeal bansupump käivitamisel häält ei teinud. Igatahes tuleb siis proovida uued küünlad ja küünlajuhtmed osta ning samal ajal ka termostaat ära osta, sest auto läheb väga pika aja peale soojaks.
 13. SinineBMW

  325e '87 - SinineBMW

  Autoga mingi jama. täna teist korda juba selle talve jooksul on nii teinud et läheb käima ja siis sureb kohe välja. Esimene kord sai auto elektriku juurde viidud et äkki elektris mingi kala, aga ei, seisis auto hoopis 15 minutit soojas garaazis ning käis jälle. Täna jälle ei läinud, tuldi siis tõmmati käima ära ning sai otsekohe ka tuttava remondi mehe juurde viidud, kuid kes ei osanud midagi öelda. Niiet küsingi siin et mis võib viga olla et nii teeb ?
 14. SinineBMW

  325e '87 - SinineBMW

  Vaab värvis tehti remont.
 15. SinineBMW

  325e '87 - SinineBMW

  Nii ei ole pikka aega midagi kirjutanud siia, aga sai tutikad talverehvid talve alguses ostetud ja vargapoldid ka. Lisaks veel sai sinist värvi tosool asendatud punast värvi tosooliga. Lähiajal vahetab termostaadi ka ära. Ja kas tõesti on MASU nii suur et on vaja bensiinipaagi luuk lahti murda ja kork ära varastada ?
×

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus