Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
  • 0
Leks

K: Piduri torud

Küsimus

• 0

Mina olen omale seni teinud kõik otsad 30 eurise otsakomplektiga (Soome Motoneti kaup). Usun, et leiab ka Eestist sama odavalt. Muidugi võib ka Eixi käest teenust osta, valmis torud suht kirve hinnaga.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Sellele küsimusele on 9 vastust

Soovitatud postitused

• 0

Ära ise küll paikama hakka :wink:

Kõige lihtsam kusagil remonditöökojas vajaliku pikkusega uus piduritoru lasta teha.

Kusagilt jäi silma, et eixil ka otsade tegemise komplekt olemas

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Kas tagumine või esimene? Tallinnas on selline koht nagu Pidurimeistrid. Löö neti sisse ja leiad ülles asuvad Veerenis asuvad Subaru keskuse taga suure maja taga.Teevad kohe valmis õige pikkuse kui vaja ei maksa ka palju.Kui õieti mäletan siis 1m.100kr koos otstega oli vanas rahas .

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Seega siis mingi 20 EUR toru. Pigem tasuks siis juba otste tegemise komplekt ja toru selle raha eest osta ja ;)

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

No ma ei tea, mõne euri pärast vast pole mõtet nii hulluks ka asja ajada, see 100 eek meeter pole ju teab mis julm hind. Dexterile tegin enamus torusi kogu pikkuses 7.3m ja lisaks 14 otsikut, küsisin 30€ mis pole küll nüüd mingi suur summa. Otste tegemise aparaat maksis ca 1500eek.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

ausalt ma ei taha üldse sinna alla ronida ja neid torusi seal puutuda.. nad on seal alates 93a. olnud. :?

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel
  • 0

Mina olen omale seni teinud kõik otsad 30 eurise otsakomplektiga (Soome Motoneti kaup). Usun, et leiab ka Eestist sama odavalt. Muidugi võib ka Eixi käest teenust osta, valmis torud suht kirve hinnaga.

Jaga seda postitust

Postituse link
Jaga teistel saitidel

Liitu vestlusega

Sa võid postitada praegu ning registreeruda hiljem. Kui sul on kasutajakonto, logi kohe sisse, et postitada oma nimega.
Meelespea: Sinu postitus vajab avaldamiseks moderaatori nõusolekut.

Külaline
Vasta sellele küsimusele...

×   Kleebitud koos vormindusega.   Kleebi hoopis tavalise tekstina

Lubatud on ainult 75 emojit.

×   Sinu link on automaatselt manustatud.   Näita hoopis tavalise lingina

×   Sinu eelnevalt kirjutatud sisu on taastatud.   Puhasta tekstiala

×   Sul ei ole võimalik pilte otse kleepida. Laadi üles või lisa pilt aadressilt.

• Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus