Hüppa postitusse

indrekE30

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    485
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    6

Kõik, mis indrekE30 postitas

  1. Suht raske töö. Mina lasin endal vahetada Carmastersis ja see lõbu läks maksma 750.- + puksid. Teadmiseks, et ühes teises töökojas pakuti töö hinnaks 2000.-
  2. indrekE30

    Katuseluuk

    See pole väga raske. Kõige esimesena pead muidugi katuseluugi avama, näed mille peal need siinid jooksevad. Kui külgedelt kruvid lahti keerad peaksid tõmmates katuseluugi trossid välja jooksma. Edasi näed juba järgmisi juppe, mida lahti kruvida. Muidugi ma ei tea ka kui katki sul miski seal on ja kui kaugele sa peaks selle lammutamisega minema. Ise vahetasin endal need trossid ära kuna üks pool tõmbas nõrgemini kui teine. (Trossil oli suur otsmine kinnitus katki)
  3. Teistele sama asja soovijatele mainiks ära veel firma nimega Devor. www.devor.ee
  4. Laural hea koju minna pärast sealt okei, okei. Tegelikult mul jumala ükskõik sellest marsruudist, peaasi et oleks mõnus olemine Vihmasadu poleks ka väga meeldiv
  5. Peatuste rohkus ei tee ka halba, sest eelkõige võiksid võõrad inimesed näha, et me oleme ikka alles, meil on suur korralik klubi jne :wink: Eelmine kord Pirita tee ääres nii mõnigi võttis hoogu maha ja 'signaalitas' meile
  6. Minuarust Leksi marsruut on ka hea, aga samas mulle meeldib see idee, et UM juures lõpppeatus teha.
  7. Eelmine kord said edukalt ja nii, et isegi lipp lehvis katuseluugist välja.
  8. Jälgides välismaa (ja just nimelt BMW) kogunemisi, siis pannakse paari inimese poolt paika kindel kuupäev ja koht, millal ja kuhu oma autoga tulla. Kes tahab enda autot näidata ja sõbralikult teineteisega juttu vesta, mõned pildid jäädvustada ja muljeid jagada, tuleb kohale. Kes ei taha, see ei tule. Nimekirja koostamisest on asi üldse väga kaugel. Võib-olla tulevikus lihtsustab kogunemise korraldamise protsessi see näpunäide
  9. Kui sa mõtled seda, et kas E30 ja E34 tuleklaasid on samasuured siis jah. Ja kuumutades ikkagi saab kõige lihtsamini lahti minuarust.
  10. indrekE30

    BMW E30st

    Sa lugesid natuke valesti, nimelt Lisavarustusse tuli roolivõimendi.
  11. Ise vist piilun Viimsi kanti paari tunni pärast. Kuigi teed praeguseks pigem sellised lörtsised.
  12. Eks alati saab paremini Vähemalt mingi jäädvustus
  13. Lisan ka veel mõned jäädvustatud pildid ja millal mõni video valmis lubab saada?
  14. Ma küll nägin. Laagri tagasipöördel üks touring 'kogemata' tegi.
  15. Nii... mulje jäi hea, inimesi ja autosid oli palju. Pildistajate arvu nähes peaks pilte ka palju tulema niiet pange need ruttu üles :wink: Väga tore oli, rivi küll hargnes kohati aga midagi pole teha ja kes oleks võinud arvata, et laupäeval nii suur liiklus :roll: Politseinikud olid ka muhedad ürituse kohapealt. Igatahes jätkame samas vaimus E30 Klubi. Terv, Indrek
  16. Keegi a la sellise maiguga videot ei oskaks teha? Ma mõtlen just neid klippe ja fookust, kõike seda kontrasti jne. Või seal on mingit ulmetehnikat filmimisel kasutatud?
  17. Lauluväljaku ees praegu mingid ehitustööd. Variant oleks lauluväljaku taga sellel alleel, mis mereväravani viib. Ma uurin asja
  18. Kas see oleneb ilmast või tulekski siis nagu marsruudile juurde?
  19. "Laagris Saurixi esine parkla --- Pärnu mnt. ---- Vabaduse pst --- pärnu mnt --- Järvevana tee--- Ülemiste parkla --- Tartu mnt --- pronksi tn --- narva mnt. --- pirita tee --- monumendi juures paus --- pirita tee --- merivälja tee --- randvere tee ---rohuneeme tee lõpuni ja kena ümberpööre ning tagasi sama teed pidi kuni merivälja tee kõrval oleva parklani" Ehk siis jääb see marsruut?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus