Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Taksaator

Foorumikasutaja
 • Postitusi

  53
 • Registreerus

 • Viimati külastas

 • Võidetud päevi

  1

Taksaator päevavõit oli viimati 15. november 2014

Taksaator sai oma postitustele kõige rohkem meeldimisi!

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

Kasutaja Taksaator saavutused

Kaasalööja

Kaasalööja (5/14)

 • Esimene postitus
 • Kaasalööja
 • Esimene nädal tehtud
 • Üks kuu hiljem
 • Üks aasta foorumis

Hiljutised märgid

5

Reputatsioon

 1. Hall olemas, võib endiselt pakkuda beeži ja pagasi polstreid ka (küljed ja põhjamatt) sama värvi.
 2. Võib pakkuda korralikku halli või beeži.
 3. See viimane pill sobiks ilusti lihtsa hoolduse autoparsnikele, ainult enne ostu veenduda, et ikka õige 2,5-ne pääl on.
 4. Taksaator

  2.4td ei käivitu

  Kõik sümptomid viitavad sellele, et paagist pealetulevas torustikus või paagis endas miski sodi-ummistus ees, kui teine el.kõrgsurvepump ka tõesti korras oli. Võta filtrisse tulev tuts lahti ja puhu paaki tagasi läbi ja profülaktika mõttes võid uue filtri ka panna. Mul endal ka paagist pealetulevaga jamasid olnud ja seal võib ka ollust olla mis paagi sees oleva sõela ära ummistab.
 5. Taksaator

  Lobamokkade rubriik

  Esmasel vaatlusel see IX muidugi blank, aga VIN seitse viimast 1888364 ja seal kolm lisa roheline klaasiring 350, tangitud paak 850 ja lisasuunad 860. Aga vaata eelmist 1888363, siis see kull jumala blank zinnoberrot ix, aga vaata uleeelmist 1888361, siis lisasi pea full set kui panna sellele juurde veel kirjed 301, 361, 530 ja 540 vastavalt siis orig. signa, vent. aknad, kont ja tempomaat. Sellel konkreetsel isendil on veel see huvitav, et paremat el. peeglit ka pole. Aga korraks aitab jutust.
 6. Laurile on jah vanast ajast jäänud aku tagastada, aga kui auto diili tegime oli pagasis mingi tagavararatas olemas ja hiljem oli see sealt minema jalutanud. Ja rahad olen hiljem kõigile ära kandnud kui ka rahakotti pole olnud. Ja selle istmepolstri kompenseerin sulle ka lähiajal, kuigi selle sain tookord Ziusi käest. Ja kellel mingid probleemid, siis saab ka mulle helistada või sõnumi saata (ei ole tegemist mingi suliga ja tel 17.a. olnud ka sama 5090356).
 7. Tervist! Kas touringule pagassi seda katet pole mis tõmmates peale käib ?

 8. Tuttav otsib alustuseks paljast kere,sillad võiksid äratoomiseks all olla. Roostet võiks minimaalselt olla. Kapott, pagasiluuk ja uksed pole otseselt vajalikud. Müügihuvilisel võtta ühendust tel. 53438838
 9. iX -del stanged ka ilma shadowline`ta kerevärvi. Mul ju enda iXA-l ka (ülemineku mudel, toodetud 12/87) stanged kerevärvi.
 10. Tegu on siiski õige rooliga sellel iX-il, kuna antud masin nii-öelda ülemineku mudel, siis antud rool ongi õige. Paksendustega M-Tech II tuli minu teada alates maist(september) 1988. Tõsi on see, et see ka ainuke M-i lisa sellel autol ja M-Tech paketist asi üsna kaugel. Muidu tegu täiesti originaal iX-ga, aga kere tahab mitmest kohast pisiparandusi(keevitusi) saada. Kõige hullem tagapõlle ülemine jagu(pagasitihendi servast allapoole) ja tagumine vasak uks väljastpoolt. Auto värv kohati pleekinud, aga enamus originaalvärvi all, esiporitiivad küljest käinud, aga samuti A-kraam. Muidugi on ka poritiiva aluservad ja küljekarbid osaliselt kahtlased, aga seda näeb peale laiendite mahavõttu. Müüja väidab, et talle tuli see koos toomiskuludega ca. 4 kiloga kätte. Ei kommenteeri. Auto muidu Austriast pärit ja raamatupakk ilusasti kaasas ning läbisõit tundub õige olevat.
 11. Nädalavahetusel vahetasid veljed omanikku. Võib teema sulgeda.
 12. Võiks ka siis kaks tk. riiulisse võtta.
 13. Olemas selline asjandus 4HP22-EA varuosakood 24001216993, hind 90.- ja koos turbiiniga 120.-. Ise Võru kandis, aga liigun tihti Tartu vahet. Kast tuli vanainimeste auto pealt kes kasutasid seda mõistlikult. Minu kontaktnr. 5090356

 14. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2219431 Sai siis eile ette võetud ja käidud seda isendit Pärnus vaatamas. Masin mitu korda üle värvitud, leedukad ilmselt parempoolse tagatiiva liistust allapoole jäävat osa värskelt teinud. Väljast ja seest müügi jaoks ära limpsitud, kapoti alt avaneb vana masina õige vaatepilt. Mitmetest kohtadest vahib oskuslikul vaatamisel juba roostet vastu. Hea see, et esipõll tehasesäilind ja orig. esimese otsa udukad(kahe kruviga kaas) veel küljes. Esimesed poritiivad ka tehase omad ja visuaalselt roosteta. Müüja ka ütles eelnevalt, et värvitud kohati on(paraku reaalsuses enamus autost) ja et rool masinal viltu peal ja kässar võtab ebaühtlaselt. Veljed ka pudelikorgid, mitte kuulutuses mainitud 15 tollised. Sisu muidu korralik, aga juhiistme põhi rebenenud riidega(raske sellist doonoristet leida) ja juhiukse seest midagi otsitud-tehtud ja polster lohakalt tagasi topitud. Müüja tingimisjuttudest ei tahtnud kuuldagi, et olevat järjekord ukse taga. Selle hinnaklassi juures võiks juba need lihtsad veadki kõrvaldada. Et järgmistele ostuhuvilistele siis see jutt teadmiseks, võib-olla vähendan mõne huvilise küttekulu või jalavaeva. Eks need katuseluugita ja kepikastiga kupeed ostetakse ära varem või hiljem. Lisaks suht haruldane värvi- ja polstrikombinatsioon.
×
×
 • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus