Hüppa postitusse

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    PLäh küll täna sõitsin kuusekoskist mõõda see mis asub betooni tänaval tallinnas. Ja auto romude otsas kõige üleval seisis üks sedaan preface rull punane kunagi olnud
  2. ///Mario

    P: Sooja majandus

    NO minul on juba rullikute ja rihma vahetusega koos tehtud ka veepumba vahetus ja termostaat on ka kolm nädalat vana.
  3. ///Mario

    P: Sooja majandus

    Ma olen kuulnud, et see läbi pesemine võib veel rohkem jama teha. Aga kui küljest võtta ja siis pesta säkki siis mõjub. Peab hakkama kohta otsima kus teha seda väikest lammutamist.
  4. ///Mario

    P: Sooja majandus

    Ok suured tänud ! Vaatan mida suudan ettevõtta ja ära teha ja uurida milles jama siis on.
  5. Roniks täna ka siis külma eest peitu mustika alla parklasse !
  6. ///Mario

    Viimased Kleebised saadaval!

    No äkki olen ka platsis.
  7. ///Mario

    P: Sooja majandus

    Täitsa jama on hommikuti tahaks sooja ikka temp on keskel ja ei midagi fuck küll !
  8. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    mis jama on kasutan google chrome ja kui keegi kirjutab siis jääb viimane tekst peitu ja pean kerima, et seda näha ? mingi pisike pugi ?
  9. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Mis jama on nüüd kas minul on mingi viga arvutil või on jutukas maas ?
  10. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ütleme nii, et viimane on päris hea
  11. ///Mario

    P: Sooja majandus

    Ok, aga kui juba ütlesid, et mingid trossid on kinni jne. aga mis täpsemalt ? kuna kõike saan eraldi kinni ja lahti teha. Kas on veel mingi juhtimine trossidega ?
  12. ///Mario

    P: Sooja majandus

    Aga kui ma panen akna ja jala puhumis kohad kinni ja jätan lahti otse puhumise siis peale nr 2 astet hakkab kuidagi sooja tulema. Helistasin koju, et teada kuidas mul teisel punasel puhub ja isegi kui kõik lahti olid siis pidi ka otse sooja tulema kuigi jh palju mul ema oskab auto majandust Aga eks hakkan asja lahkama milles teema. kui jaole ei saa siis suvel viitsimisega võtan asja äkki laiali kui mingi viga on.
  13. ///Mario

    P: Sooja majandus

    Eix: ma juba kirjutasin, et paigaldasin uue 92 kraadise termostaadi. Jh seisab keskel välja arvatud see, et spido plokk paneb segast seier väriseb 320i 84a: Jahutusvedelik on normis täna just vaatasin nii külmana kui soojana. Kahjuks ei tea jh kas on tehtud mingit lekke peatamist jne. Aga see kuus okka värk on küll mõtlema panev kuna auto on ostetud nõmme kandist ja nõmmel on väga palju männi puid ja auto oli kapoti alt ikka korralikult männi okkaid täis. Eks hakkan vaikselt lahkama jne. Aga et siis otse puhuvatest kohtadest peab ka sooja tulema ilusti jh ?
  14. ///Mario

    P: Sooja majandus

    Küsimus on selline kuidas rullil lõpuks seda sooja tuleb Jalgadele puhub sooja, klaasile puhub sooja aga mix ülejäänud kohtadest ei taha puhuda sooja aint siis kui akna ja jala osa kinni panen ja panen kiirema puhumise peale ? Kas salongi radikas on natuke umbes või mingi teine jama ? Termostaat on vahetatud ja see on uus 92 kraadine. Kas mingi väike õhk kuidagi on sees ?
  15. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ma just mõtlesingi kõigil üks ja sama särk aga huvitavama disainiga.
  16. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Aga teeks eraldi teema kuhu inimesed lisavad mingeid pilte mida särgile sobitada. Näiteks mingite kontuur joontega masina pilt või mingi tekst jne ????
  17. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kellele mida vaja
  18. tahaks ka funnida aga ilma TÜV-ita küll ei riski.
  19. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Ära hakka peale tahtsin ka tark olla vist tuli sitasti välja.
  20. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Oi kurja hommikul tegin silmad lahti kerisin kardina üles kokku ja ossa kurja taveast sajab drifiti mida on paksult maas juba oujeee. KRT mix Tüv tegemata on tahaks hullama minna
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus