Hüppa postitusse
FACEBOOK-i KAUDU SISSELOGIJATELE ×

///Mario

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 480
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    18

Kõik, mis ///Mario postitas

  1. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kõik täna jooma saates jh peaasi, et rullid garaašid
  2. ///Mario

    Head vanaaasta lõppu!

    Toredat vana aasta lõppu ja uue algust!
  3. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Siis ma kasutaks mingeid madaldus vedrusi. Aga see on plaan alles. Kuna jh natuke midagi autol peal on siis juba taga osa all pool. Eriti kui autos on kõik iste kohad inimesi täis.
  4. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kui hea mõte oleks e36 touringu taga vedrud panna e30 touringule? Peaks natuke jäigemaks minema ju, kuna e36 on raskem.
  5. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Kõik põgenevad soojale maale
  6. No seda plastik treimist olen juba mõelnud aga ei ole selist tuttavat. Masinal omal vist on mingid korgid ees aga tahaks, et veljel oleks ka muidu suht tühi auk
  7. Tere. Selline küsimus kas mingites velje poodides müüdakse erinevaid velje kapsleid. Näite mul oleks vaja MIM 1900-le keskava kapslit, et sodi ei pääseks laagri kinnitus osadeni.
  8. UP. Nii veljed peaksid homme vabanema rehvidest ja siis on lihtsam kaupa kätte anda !
  9. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    õues +2 mis külma ootate
  10. Bmwfansis vaatan siis näitab kahte koodi. Mina peaks siis ilma ABS-ita püstakud leidma. Aga kui on ventileeritav ketas siis peab suporti ka ära vahetama. Või saab väikse püstaku ketta ringi tõsta koos suportiga.
  11. Nii selline küssa, et kas peenikese püstaku laager sobib jämedale püstakule ? Natuke olen uurinud ja otsinud siis ilma ABS-ita jämedale püstakule peaks peenikese laager minema. Kuigi kas siis saab jämedale ka teise ketas pidur panna võib peab suportid ka ära vahetama ? Kuna punasel amort üks läbi siis mõtlesin, et panen jämedad ja vähe korralikuma kaitse plekiga.
  12. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Pole korraliku külmagi teinud.
  13. ///Mario

    Kõrin rooli alt?

    Roolivõimu pump ? Võta korra rihm maha ja vaata kas kadus ära. Mul kunagi oli taoline müra autol.
  14. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    selliseid velgi tahaks ja värv on ka äge (sry pole rull aga ikkagi muhe)
  15. ///Mario

    Häid pühi!

    Toredat jõulu aega ja et jõuluvana häid kinke tooks! Kapten käsi sidemes!
  16. ///Mario

    Lobamokkade rubriik

    Määrimine on hetkeline vaikus
  17. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    E34 karetri põhja annab leida ma arvan arvan, et rulli enda oma sobib ilusti külge Aga välja lase m40 oma sobib või peab modima hakkama ?
  18. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    No minul on maal olemas soe garaaz, garaazi kõrval kohe saun jne. Aga no seda tööd hakkan alles kalkuleerima. Margo aga juhtmestiku peab siis lõikama ka ja jootma jne või on lihtsam natuke ?
  19. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    M40 hakkab selle pärast tiksuma, et ülemusi otsa õlitamine on lahja olen mina midagi sellist kuulnud. No igatahes oleb valmis proovima kui saajs väikse meeskonna kokku kes aitaks ära teha ka elektri osa. Kui valmis saaksin teeksin lühi kokkuvõtte.
  20. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Ilus tore jutt küll, et juhtmed saab sobima aga mis peale panemiseks füüsiliselt vaja läheb ? Kas M40 käpad või peab ise modima midagi. mille starter. sidur jne. Peaks mingi nimekirja tekitama, et mis vaja. Kuna mul tekkis selline mõte, et tahan ära proovida selle mõllu punase rulli peal. Võiks natuke arutada, et mis m43 on parem kui m40-nel või vastupidi.
  21. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    No ok M42 jupid on kallimad siis.
  22. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    M42 on tore aga kui tahetakse ökomat liikurit siis m43 oleks hea mõte. Kui nüüd mul teisel rullil see hetkene moto ei pea vastu siis üritan küll m43 peale panna.
  23. ///Mario

    M43 mootori paigaldus E30-le

    Hmm krt ajad kohe mõtte pähe mul punasel see kolmas moto ka peetis ikka. nukk läbi ja mingi jama veel. Et kui ülds panksin selle M43 peale on asi parem ja kas mitte m43 ökom pole ? Kui palju juhtmestikuga mässama peab ja kumma aju jääb ?
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus