Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY

Joel

Foorumikasutaja
  • Postitusi kokku

85
  • Registreerus

• Viimati külastas

• Võidetud päevi

3

Joel võitis päeva viimati 30. november 2013

Joel sai oma postitustele enim meeldimisi!

Foorumi reputatsioon

8 meeldimist

Kasutajast Joel

• Tiitel
    Bemarivend

Profiili info

• Minu autod
    E30 '90 kupee, Volvo 440glt '91, Opel Rekord e1 caravan '81, Lada 2101 '73

Hiljutised profiili külastajad

Hiljutiste profiili külastajate paan on keelatud ja ei näidata teistele kasutajatele.

1. Joel

O: 320+ esivedrusid

täna oleks vaja niiet saatmine ei sobi hästi
  2. Joel

O: 320+ esivedrusid

Vaja siis esivedrusid mis oleks R6 mootoriga rulli alt. Asukoht Tartu, mida kiiremini ja odavamalt saab, seda parem. Vaja täiesti stock vedrusid, mingid lõigatud või muidu madaldusvedrud huvi ei paku. Kontakt 56608221 või kirja teel.
  3. Joel

320i sedaan '86 - MaxofSix

Kõrvaltvaatajana on päris huvitav JÄLLE sellise teema otsa sattuda kus üks süüdistab teist, ühed mustad mõlemad. Mihkel... ise kõva jutumehena pidid ju oma auto eeltööd ise tegema ja Nurgatagune pidi vaid värvima? Lõppkokkuvõttes käisid sina vaid mõned korrad autot näppimas ja kõik muu jäi tema kanda... kust tuleb sul üldse mingi mõtegi mingit raha tagasi küsida? Materjalide hindu ikka oled poes vaatamas käinud? Ma saan aru, et sul on see esimene auto millel keretööd ette võetud, aga no seda enam tasuks natukene mõelda, enne kui siin virtsaga teist loopima hakkad. Mul on ka rahakotis kehvad seisud tihtipeale, aga siis ma ei vii autot kellelegi tegemisse, kauple hinda maksimaalselt alla ja pärast vingu, et pljäd sitasti tehti. Ega Nurgatagune ka õhust ja armastusest ei ela.. see aeg mis sinu suur projekt seal seisis ja sinu kätt ootas, oleks tal olnud potentsiaalselt mitu palju sissetoovamat tööd selle koha pealt juba läbi käinud. Räägid siin, et tegi kui sõbrale ja nüüd teed maha, et mis sõber see on kes nii teeb.. sina ei vääri ka kuskilt otsast sõbraks nimetamist, kui sa sellise pasaga tegeled praegu. Mine ja räägi temaga asjad sirgeks, mida sa kurat foorumisse tuled räuskama enne kui asjad sirgekski räägitud omavahel... see on juba nagu üks teine meie ühine "tuttav" minuga teises foorumis üritas kunagi asju ajada PS! Ei õigusta seda tulemust, ise poleks ka rahul aga ma räägiks inimesega ilusti asja sirgeks, et selge, teeme üle, ei ole probleemi ja foorumisse jõuaks pildid lõpptulemusest.. aga sellisest netis laimamisest ma ei saa lihtsalt aru.. kellele see siis head teeb? Sinule tekitab see vinguja maine ja temale toob see vaid tööd juurde.. nagu elu juba näidanud on.
  4. Joel

M:Kupee tagumine iste

Hind?
  5. Joel

Tartu kokkutulek??

Seda ma kartsin aga eks ma siis hoian silma peal sel teemal ja ilmun ka kunagi kohale kui miskit toimub
  6. Joel

Tartu kokkutulek??

Kui nüüd järgmine kogunemine toimub siis hüppaks ka ehk läbi.. ei tea kas oleksin väga vihatud kui e36ga tulen?
  7. Joel

316i '90 - Joel

Kulmud olid jah omaette prioriteet juba Olen rahul, et ei pidand mingeid klaaskiust junne ostma Eks ma üritan selle keevituse jah nii ruttu sebida kui vähegi võimalik. Vähe sellest, et enda neli autot vajavad hella kätt, ootavad ka sõprade autod nö järjekorras
  8. Joel

316i '90 - Joel

Ei Lihtsalt huvitaval kombel peale kuuajalist sõjaväes olekut läksin coca-cola jms selliste jookide pealt üle veele
  9. Joel

316i '90 - Joel

Nüüdseks on siis asjad niikaugel, et elan ja töötan taas tartus, mis tähendab, et üsna varsti varsti hakkab ka kube arenema. Vahepeal juhtumisi sai soetatud kulmud Et garaasis ka natuke käimisruumi oleks, sai üks auto välja, rull külili ja omal jõul liikuv auto sinna kõrvale. Rulliga läheb siiski natuke aega kuna keevituse ost käib veel üle jõu, aga see aeg kindlasti kaugel pole.
  10. Joel

KALENDER 2014

Hea jõulukingitus, tuli just sõnum, et pakk on saabunud smartposti. Kuna muud omastarust tellinud pole siis eks ta kalender ole. Rahulikke pühi kõigile foorumlastele ka minu poolt
  11. Joel

KALENDER 2014

Minupoolsed vabandused, täna peale tööd või ehk juba lõuna ajal teostan ülekande ära Praegu enam ei jõua tegelda.
  12. Joel

BMW e30 FL, projekt, TigeTikker

Kuna poisid ise asja käima ei saanud siis eile õhtul peksti mind kohale, et vaadata mis toimub Tulemus selline, et KÄIB! Ja nagu rullnoksidele kohane siis kohe ikka pöördesse ka.. mingid vaakumid ja asjad muidugi lahti ja siibrit avades tahab välja surra, aga siiski käib. Ütleme nii, et ajas m50 isu peale küll
  13. Joel

Esimesed soetatud E30-d ja vanus

14 olin kui täitus mu unistus ning soetasin ilusa punase FL kupee omale 1.8 75kw mootoriga. Pool aastat kimasin temaga külavahel ringi (ei olnud põllukas aga kuna lube polnud siis külavaheteedega ka piirdusin) ja siis müüsin maha. Jäin seda rämedalt kahetsema ja nüüd 2012 detsembris muretsesin uue samasuguse, ainult teist värvi Seda enam käest ära ei anna sest see 5 aastat nutmist mis sinna vahele jäi, oli õudne ikka
  14. Joel

KALENDER 2014

Kui detsembri alguseks pidada 1. dets siis kas nii sobib kui hoopis 5ndal ülekande teostan? Vast ei juhtu midagi hullu
  15. Joel

BMW e30 FL, projekt, TigeTikker

Kuna ise seda pilli ohtralt näppinud siis võin ise Tikri eest vastata, ehk siis esitiivad täiesti läbi nagu neil ikka, esimesed nurgad läbi aga paremad kui ehk keskmisel rullikal, parempoolne karp tahab väljavahetamist kuna on teine mingit moodi korralikult sisse vajutatud ja muus osas täiesti tibens tobens aparaat. Nurgataguse käes temast asja ei saanud, aga kuna TigeTikril korralik backup taga, siis usun, et siit masinast võib paukugi näha Edu igatahes

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus