Hüppa postitusse

Sportiste VS RECARO


toly

Soovitatud postitused

Tere.

Tihtipeale kiputakse nende terminitega eksima. Kui mõnele peaksid need esialgu sarnased tunduma siis palun lähemalt uurida, tulevikus suudate nendel vahet teha. Mingit muud valu mul nendega pole, lihtsalt kiputakse tavalisi sportistmeid Recarodeks arvama. Tegelikkuses aga on Recaro ostmeid üli-vähestel eksemplaridel.

E30 on kahte tüüpi sportistmeid,

on sportiste:

3381514281_1f4b3a4cca.jpg

ja Recaro iste:

RecaroSeats.jpg

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

E30 recaro iste peaks teistsugune olema? Mul kodus täpselt sellised istmed, peal Bmw kiri, recarost pole juttugi, kas need mingi e21 spordid pole hoopis?

Võibolla täpsustaks siin ka selle Recaro peaks olema firma, mis toodab istmeid, Sõnaga Recaro, ei käi kaasas alati sportistmed!

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Need istmed on ristkasutuses, ka minu e24'l on samasugused ja samuti kasutasid teised saksa autofirmad sarnaseid (ford näiteks).

Põhimõte on selles, et selline pilt ütleb rohkem kui realoem-i või bmwfans-i joonistus.

Peamine põhjus on, et ei aetaks segamini sportistet ja Recaro istet.

Aga siin on selle foorumi eripära ongi "teema ujumine".

Recaro puhul pole ma täheldanud, et autodes kasutatavate Recarodega poleks tegu olnud sportlike istmetega. Lennukites, karussellides või mujal kasutatavatest ma ei räägi.

Kes tahab võib joonistelt järgi vaadata:

http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?model=1531&mospid=47283&hg=52&fg=25

Kommentaari link
Jaga teistel saitidel

Kommenteerimiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks pead olema registreeritud kasutaja

Loo konto

Loo konto meie foorumisse. See on lihtne!

Registreeri uus konto

Logi sisse

Sul juba on konto? Logi siit sisse.

Logi kohe sisse
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus