Hüppa postitusse

sass

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    1 154
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    35

Kõik, mis sass postitas

  1. sass

    324D lööb kütte tagasi

    minu 324d imes õhku küttefiltri jalajuurest kus on se plastik osa,need kipuvad filtritvahetades liikuma ja lähevad pekki,selle asemele sobib ka 524td filtrijalg väga edukalt. minu kogemus sis...
  2. sass

    Lobamokkade rubriik

    praegu olen proovinud 2.91 3.43 ja hetkel on 3.64 ülekanne,tahaks ka teise äärmuse ära proovida.krt se mis alkselt 316na all oli tundus kõige muhedam,kohalt teisega minema ja neljas linna sõidul :-) aga map mäleta mis number se oli..
  3. sass

    Lobamokkade rubriik

    typ188 tiffirt on olemas ka 4.10 4.44 ülekandega? mis sellise ülekande puhul maantee pöörded võiksid olla m30 moto puhul?
  4. sass

    Lobamokkade rubriik

    kuidas remontida e36 316 raidaatoriga e34 520i vaja on: katkise radiaatoriga e34 520 ilma a/c süsteemita e36 316 a/c varjandiga radiaatorit e30 316 parempoolset radiaatori alumist tuge. e36 316 a/c varjandi radiaator on kitsam aga pikem kui e34 520i oma,sellest pole hullu kuna selle võrra mis e36 radiaator on kitsam on ta e34 520 radaatorist pikem,seega jahutus pind radiaatoril on pm sama. vajadusel eemalda e34 radiaatori ette jääv tuuletunnel vaheta välja paremal alla jääv radiaatori tugi e30 omaga mis sobib sinna 1:1,ja ülejäänud on juba bolt on. parempoolne lõdvik võiks ideaalis olla löhem,kuid mina ei näinud seda põhjust nüsima hakata,kas radiaatori taha jääv tuuletunnel ka sobib e36 oma jään vastuse võlgu. õhuta süsteem! miks se tegevus on kasulik? sest kui sul on naljaraha eest korralik e36 316i a/c varjandi radiaator käes saab selle suht lihtsate vahenditeha paigaldada ka oma e34 520ile bmw on ikka lego mis lego
  5. sass

    k:lukoili kütus

    no nagu näha on erinevate tanklatega ka erinevad kogemused,samas lukoili diisel pani mu 324d probleemidetta nurruma.
  6. sass

    316i 1993. T.Parem UKS ei avane?

    krt minu farmeril tagurpidi probleem ja tagumised uksed ei jää kinni vahel...
  7. sass

    Lobamokkade rubriik

    113ANH Mark: BMW Mudel: 316 Esmane registreerimine: 1986 Kehtivad ülevaatused: Korraline (kehtib kuni 05.2009). Sõidukil puudub kehtiv korraline ülevaatus. Piiranguid ei ole. ma ikka ei suutnud
  8. sass

    k:lukoili kütus

    olen täheldanud mitmel m50 mootoriga e34jal,et just peale lukoilis bensiini tankimist kaob mootoril jõud ja hakkab katkuma. kummalisel kombel on seda juhtunid just m50 motoga isendite puhu,ja parim remont on olnud siiani statoli või neste. kas kellegil on olnud veel selliseid probleeme antud tanklaketiga,või on se minu loll juhuste kokkusattumine?
  9. sass

    M43 mootori paigaldus E30-le

    mõte on siis kui saab m40 tehnikaga isendil võimalikult palju ära kasudata,ses mõttes kui sobib enamus raudvara,idee poolset võiks sobida ju e34 m43 karteripõhi kui m40/m42 oma külge ei hakka.
  10. sass

    M43 mootori paigaldus E30-le

    siiani kõige ökom auto on mul olnud 84 a 316 karburaator mootor, mis mju meelest võttis vähem kui se m43 e36 aga siis kokkuvõttvalt on vaja välja vahetada m40 mootori asemele paigutades mis pulgad?
  11. sass

    M43 mootori paigaldus E30-le

    oli au omada 97 a e36 m43b18 motoga,kõik mis oli ümber selle mootori oli paras bu fu,aga mota käis igati vaikselt ja hästi edasi,samas oli ka ökonoomne seega igati positiivne emotsioon võrreldes m40nega.
  12. lisadeks siis varjuliin,pre se nokk ja tulede kojamehed
  13. sass

    Lobamokkade rubriik

    krt hoian enda oma peidus et midagi hirmsat ei juhtuks,aga iga kevad vaatan jälle et on tükikese ära ampsanud enda küljest
  14. sass

    Lobamokkade rubriik

    heh,mudeli väline teema aga krt kui odav on e34jale igast sodi kokku osta sportsize paar 15 euri,10 euri tweetrid,kardin 10 euri,väike kompu 5 euri jne krt oleks pidanud seda sama janti ostma e30nele oleks pidanud noorepere laenu võttma
  15. kuidas need ristid tulede valgustamis võimet mõjutavad?
  16. sass

    M:324d 575 eur

    Müüdud!
  17. sass

    M:324d 575 eur

    http://auto.motors24...W-324-1990.aspx kehtiv ülevaatus,kindlustus,talverehvid. ainult müük! tel:viiis kuus 20128kolm
  18. sass

    Lobamokkade rubriik

    kes pole veel piilumas käinud e30.de tüüp saagis selle fl 320 välja
  19. sass

    M:325 M50 poolik projekt 1200-

    tegu endise 323i iga mis talllinas liikus mõni aasta tagasi?
  20. sass

    typ188 simmerlingid

    jap nii ta on,kardaani poolne simmer 13,93+km ja ainult a osa,ning pooltelje poolsed 3.83+km tk asjad purgis minujaoks ,enne pidi ikka kõik valed kohad läbikäima muide,keegi 13,93+km ei raatsi kardaani poolse simmeri eest välja käija on mul üks nissani sobivas mõõdus simmer üle 5 euriga
  21. sass

    typ188 simmerlingid

    vaja oleks siis leida typ 188 tiffrile 2x 44/67 ja üks 45/75 mõõdus simmerid,olen käinud hüdroscandis,fixsuses ja teistes auto poodides ja helistanud paari tihendi poodi ja tulemus praktiliselt null tallinna piirkonnas.' kui isegi mõõtu on siis ei sobi oma spetsiifika tõttu ning ei pruugi kesta tiffri küljes... united motors siis ainuke varjant?
  22. sass

    Lobamokkade rubriik

    typ 188 tiffer käis liivapritsis ja paistab et flantsi vahelt on ikka liiva nätuke sisse läinud ja se paha paha.. pesen tiffrit diisliga seest või milline teguviis ennast õigustaks? lisaks soovitage mõnda simmeri poodi tallinnas
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus