Hüppa postitusse

Dreamon

Foorumikasutaja
  • Postitusi

    66
  • Registreerus

  • Viimati külastas

  • Võidetud päevi

    4

Kõik, mis Dreamon postitas

  1. Tere Muua sre siduri korv diislile, praktiliselt uus. Tööpind ilusti sirge toote kood 883082001243 Hind 250e Tel 5089437 Asukoht Riisipere, saab ka Tallinnast 40 km [/quote]
  2. Tere Müüa uus karbis SRE sidurikorv. Sobib m5, m30 jne Tel 5089437 Asukoht Riisipere, saab ka Tallinnast kätte Poe hind 323 e
  3. Tere Pakkuge e30 tagadiffrit nii suurt kui väikest korpust. Ülekanne ka paluks juurde märkida. Tel 5089437
  4. Tere Oleks vaja Typ 188 e30 diffrit ülekanne pole tähtis tel 5089437
  5. Müüa selline hammasratas õlipump. Asi on uus ja pakend ka kaasas, korra tööle proovitud Sai ostetud turbo õli äravoolu pumpamiseks, aga projekt jäi poolikuks. Hind sama mis ise maksin kokku koos transpordi oli 100e Tel 5089437 Asukoht riisipere
  6. Dreamon

    M: startec tagatuled

    Tere nagu aru saan siis pildikärgi prefaceliftile ? Faceliftile pole pakkuda ?
  7. Tere selline küsimus. Mis tüübi diffrite ülekanded sobibvad rulli suurde korpusesse kas nt e34 520 automaadi diffri sisu sobiks? Mis bmw mudelite alt saaks Suure kordpusega rulli diffriśse ülekannet 3 algusega? Nagu aru saan siis e34 väikse korpuse sisu peaks istuma ?
  8. NB VAHENDAN KUULUTUST Tere! Rendile on anda maa-alune keskküttega garaaziboks. Garaazis on olemas tõstuk ja autopesemisvõimalus. Ühistul on üldine valve ja kaardiga fonolukk. Suvel on garaazis mõnusalt jahe, talveks on olemas keskküte ning temperatuur ei lange alla +12 kraadi. Boksi mahub kuni 5,5 m auto. Asukohaks on Tallinnas Elektroni tänav (Järve haigla ja Lõuna politseijaoskonna lähedal). Üüriks küsitakse 45.- Mingeid kommunaale üürile ei lisandu. 50 477 09 Valeri
  9. Jäi nii nagu oli kui aega teen pilti sellest torust mida ma mõtlesin
  10. Kui nüüd võtta pikk kauss nagu nt samasuur kui r6 plokikaan, kui sa pumpad eest otsas jahutusvedelikku ( silindrid kõik samakuumad) siis ainakuumemaks ta läheb liikudes tahapoole,1 silinder on jahedam kui 6 silinder. eriti veel kui võtta ringlusest ära viimane toru või ei mängi see nii suurt rolli? Teoorias annab seesama toru kui ta on ringluses parema ja ühtlasema jahutuse või ma eksin ? Või mu teooria petab mind?
  11. Tere Mure selline, Plokikaane taga küljel (salongi pool) jahutusvedeliku toru mootoril m30 b35 mis peaks olema siis ringluses ja suundub salongiradikasse kui ma ei eksi ? e34 ja e32 Kui nüüd mootor e30 peale panna siis pannakse sinna kork peale. Rikutakse ringlus? Küsimus siis selles, kui see kinni panna siis 6 silindril ei ole enam nii head jahutust ? Kõvasti pähe anda võib 6 silindri juurest kaan otsad anda kui ma ei eksi. Kui see toru nüüd taastada siis peaks ta suunduma salongiradikasse ? Kas ka jahutus muutub paremaks ? Loodan, et saite kiirelt kirjutatud ja segasest küsimusest aru.
  12. Näe eix sellistel alpinatel http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=58&t=163098
  13. Ei päris hale kustutage siis mu kasutaja ka ära ? Natukenegi tõde kirjutades hakatakse koheselt postitusi kustutama.
  14. Täpselt seda viimast lauset ma tahtsingi teile mainida!!!!!!! Oli selllest raske aru saada ma mõistan, aga sellega on minu vaidlus lõppenud ja arvamus avaldatud. Sain ammu aru eix miks sul see kõveraks läks!
  15. Kuidas sa saad üldistada oma 8 poltidega ? Arvad et kõik keeravad need üle ? Ebaloogiline on muidugi et midagi sirgel teel juhtuks aga näed kui sitasti läheb järsus kurvis kus pole ruumi keerata võib nii mõndagi juhtuda. Minupoolt on kõik lihtsalt hoiatan teisi.
  16. Ei sa solva, sellepärast see räim juppideks ka läheb :DMidagi on ikka alles jäänud peamine et oma osad sealt kätte saan ! Minu teada on poolraami otsad samad mis faceliftidel. Aga hoiatan, et halvimal juhul võib ka nii juhtuda. Samas kui sa reaalselt nüüd mõtled siis nõrgim koht annab järgi ja nendeks on poolraami otsad vb isegi mitte otsad aga eriti need 8 poldid seal sees kui on tugev kolmnurk(endal on karp rauast keevitatud), Mis siis kui sul see toru poleks järgi andnud oleks võinud kas kõik terveks jääda Või.....Aga lõpetame selle ot siin, samas võiks selle teema kuhugile ringi tõsta ja saab seal edasi arutada.
  17. Ei nii kaua on need paljad kered kenad ja meeldivad aga kui neid uuesti kokku hakata panema, siis nii lõbus enam pole Natuke ot ka veel sain lõpuks pildid kuidas võib ära murda kolmnurga kinnitused kui kolmnurk järgi ei anna Teiseltpoolt oli asi palju hullem ja murdis tagant mutrid läbi pleki !
  18. Tervist kui saa mõtled seda millega kolvid plokisisse saada koos rõngastega, siis võta plekitükk vääna ümber kolvi umbes 310 kraadi , tee kõrvad vajuta need näpitsatega kinni nii et kolb koos rõngastega läheb kuskil 340 - 350 kraagi midagi et rõngad kokku vajutad ja kopsi kolb sisse no problemo(õli ka juurde) Kui saan valesti aru ja on vaja seda millega kolvile rõngad peale saada võta vanad näpitsad lase käjaga sooned sisse pane rõnga otsad peale tõmba näpitsad lajali ja venita nagu kondoom kolvile peale( proovitud ja töötab ) pane libestit ka vahele läheb libedamalt !
  19. Dreamon

    K:M40b16 müstiline käimishäire

    Soe mootor iiga palju kütet tähendab mootori temperatuuri andur(kui ei eksi siis see oli musta värvi) peksab sooja vaheta ära ja korras!!!!!
  20. Kui kellegil pakkuda m30 3,5 155kw mootorile torukollektorit andke teada.
  21. Vahendan kuulutust: Tere! On rendile anda maa-alune keskküttega garaaziboks. Garaazis on olemas tõstuk, autopesemisvõimalus. Ühistul on üldine valve ja kaardiga fonolukk. Suvel on garaazis hea jahe, talvel on olemas keskküte ning temperatuur ei lange alla +12ne. Boksi mahub kuni 5,5 m auto. Asukohaks on Tallinnas Elektroni tänav (Järve haigla ja Lõuna politseijaoskonna lähedal). Kuu üür on 45.- 50 477 09
  22. Tee see ka kindlaks kas see on visko või tavaline lsd, visko lsd remontida ei saa.
  23. Suht halvasti on seda rohelist värvitud korralikult pahaksläinud apelsin
×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Selle veebilehe kasutamisel nõustute meie küpsiste kasutamisega. Meie ja meie partnerid kasutavad küpsiseid, sealhulgas analüüsi, isikupärastamise ja reklaamide jaoks. Kasutustingimused & Privaatsus