Hüppa postitusse
E30 COMMUNITY
sillufromIV

Klassikaliste BMW-de rajapäev Rapla kardirajal 08.09.12

Soovitatud postitused

Klassikaliste BMW-de klubi korraldab 2x aastas rajapäevi Rapla lähedal kardirajal. Seekord toimub sügisene üritus 08.09. , mis peaks olema laupäev.

Algus 10.30 - 11.00. Rajale minejalt kasseeritakse sümboolne tasu. Ise olen sellel üritusel kaks korda käinud ja see tasu on olnud umbes 13 €. Küsitakse seda auto pealt, osalejaid võib ühe autoga mitu sõita. Mida rohkem autosid rajal, seda väiksem tasu.

Sõtmine toimub nii, et kolm autot lastakse korraga rajale, väikese vahega. Sõidetakse 1 soojendus-, 3 aja peale ja 1 jahutusring. Vastavalt osalejate arvule võib korraldaja ka muudatusi teha. Tavaliikleja peaks saama isu täis sõita küll :) Ise tegin viimati e21-ga vist kokku 30 ringi.

Hea võimalus oma tehnika proovile panna või lihtsalt kurvilist rada nautida. Rada pole ohtlik, suurim kiirus sirgel umbes 95 km/h (mõnel ehk kiirem ka). Rajalt pole minu nähes välja lennatud. Vahel mõni spin või rattaga teepeenra puutumine ikka juhtub.

E30-neid on üritustel varemgi olnud aga võiks rohkem olla.

Raja ääres saab grillida ja chillida, pildistada, oma tehnikat näidata ja teiste aparaate vaadata. Soovitan, kui aega ja huvi on.

Tallinnast võiksime koos sinna sõita. Kes uhke pole ;)

Täpsem info ja reeglid siin : http://www.bmwclassic.ee/forum/viewtopic.php?p=58094#58094

Muudetud , muutis sillufromIV

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kõlab nagu väga lahe üritus. Ma üritan kohale tulla. Polegi veel e30-ga jõudnud ühelegi taolisele asjale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Seniajani olnud 2-3 autot korraga rajal aega sõitmas, driftides jääksid jalgu teistele ilmselt. Alati on olnud küll sellist aega ka kui enamus lõunal või lihtsalt miski paus ja rada vaba. Või ehk mõni osaleja tahab veel rehve aurustada siis saate korraga sellega tegeleda. Kindlam oleks korraldajalt üle küsida- ekbk foorumi teemas telefoninr olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Kes tahab, võib kella 09.45 paiku Tallinnas Mustamäel Sõpruse pst. ja Tammsaare tee ristis asuvasse Statoili teenindusjaama tulla. Tangin seal autod ja hakkame Viljandi maanteed pidi Rapla suunas liikuma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel

Saite pealelõunal kuivemat rada ka nautida?

Mina oma masinatega uisutasin paar kolm korda ja tulin varem ära, sest mingist aja peale sõitmisest sellises seades masinatega ei saanud juttugi olla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Jaga teistel saitidel
Külaline
See teema on edasistele vastustele suletud.

×
×
  • Loo uus...

Oluline teave

Oleme salvestanud sinu seadmesse küpsiseid, et aidata seda veebilehte paremaks muuta. Sul on võimalik kohandada oma küpsiste seadeid, vastasel juhul eeldame, et nõustud nendega. Kasutustingimused & Privaatsus